Avtor Sporočilo

<  Splošno  ~  rosenje žarometov

OdgovorObjavljeno: Če maj 19, 2016 4:07 pm
Češki fan!Prispevkov: 23Pridružen: So maj 07, 2016 11:32 am
Lepo pozdravljeni vsi skupaj


Od vceraj naprej sem postal ponosni voznik nove Škode Superb. :buny: :buny: ;# :buny:

Ko se je spustil mrak sem opazil,da se je v sprednjih obeh žarometih nabrala vlaga v spodnjem delu zarometa. Tudi danes,ko se je pojavil sež,se je zgodba ponovila.

https://file.si/file/ff424b5d
https://file.si/file/8593497a

Jutri se oglasim na servisu. Kaj menite strokovnjaki o tem? Verjetno to ni ravno ok in da je potrebna menjava le teh?


Hvala že vnaprej za odgovore.


Lep pozdrav, Anže


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe maj 20, 2016 6:48 am
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 429Kraj: BohinjPridružen: To mar 22, 2011 8:13 am
Jaz sem imel enako težavo na Octavii. Nekaj časa v manjšem obsegu, potem pa že kar hudo. Na servisu so morali samo očisiti oddušnik - cevko, ki skrbi za zračenje luči....


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po maj 23, 2016 9:19 pm
Škoda loverPrispevkov: 238Pridružen: Ne jun 15, 2008 6:40 pm
Hm...samo tole je nov avto! Dvomim da je tu potrebno čiščenje oddušnika.

Jaz bi vztrajal pri menjavi.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če maj 26, 2016 7:48 am
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 429Kraj: BohinjPridružen: To mar 22, 2011 8:13 am
Tudi moj je bil nov :D


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So maj 28, 2016 9:49 am
Češki fan!Prispevkov: 23Pridružen: So maj 07, 2016 11:32 am
Tako-odgovor prodajalca je bil,da je pri luci v kombinaciji bixenon+led to rahlo rosenje zarometa nek normalen pojav. :hmm: Sem bil zadnje dni malo bolj pozoren na rosenje ob mraku in ob pranju vozila in se mi je zdelo,da je tega čedalje manj. Ce se bo to še naprej dogajalo sem prodajalcu povedal,da se bom oglasil pri njih in naj dajo zadevo naprej.

V navodilih sem pa celo našel tole :ohmy:
https://file.si/#/view/file/pmni6r6kff8 ... -53-27.png


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne maj 29, 2016 10:14 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
Žal je to dokaj običajen pojav pri sodobnih lučeh. Seveda v manjši meri. Če pride do obilnega rosenja, potem je nekaj narobe.
Tudi Toyota ima izrecno navedeno, da je to normalno in NI razlog za garancijski zahtevek.

Se je pa zadeva po izkušnjah drugih čez nekaj časa umirila in se rosenje ni več pojavljalo.


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: So jun 18, 2016 9:34 am
Češki fan!Prispevkov: 23Pridružen: So maj 07, 2016 11:32 am
Po enem mesecu lastnistva moram povedat,da se lučke ne rosijo več ( tok tok po lesu :svaka: )


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
7 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu