Avtor Sporočilo

<  Splošno  ~  škoda superb

OdgovorObjavljeno: Pe avg 17, 2012 6:13 pm
Češki fan!Prispevkov: 19Pridružen: So avg 11, 2012 3:27 pm
Včeraj sem dobil novega superba z ksenon lučmi. Imam eno kratko vprašanje. Kje si lahko aktiviram napravo za čiščenje žarometov? In drugo vprašanje koliko je razmak med vijaki na kolesu ker moram počasi kupit železna platišča za zimske gume?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe avg 17, 2012 8:21 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 237Kraj: ŽiriPridružen: Pe jan 19, 2007 8:47 am
če se ne motim luči pere takrat ko pereš sprednjo šipo. vendar nisem zih :D


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe avg 17, 2012 8:32 pm
Češki fan!Prispevkov: 19Pridružen: So avg 11, 2012 3:27 pm
sem tudi tako danes poizkusil pa ni delalo v knjigi pa tudi nikjer nisem našel.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe avg 17, 2012 8:56 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 411Kraj: MoravčePridružen: Ne okt 05, 2008 11:58 am
feltne 5x112 ET42(43)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So avg 18, 2012 11:23 am
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
Interval pranja žarometov si nastaviš prek Maxi-Dota. Serijsko je mislim da vsako peto pranje šipe opere še luči, seveda pa je pogoj, da so luči vklopljene - stikalo na on.

Pa ne poskušaj preveč tega na mestu, ker konkretno zalije luč. ;)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po avg 20, 2012 8:48 am
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Vsakič ko na novo prižgeš avto, ti prvo pranje mora sigurno prati tudi žaromete. Če ti ne, je velika verjetnost da stvar ne dela. Sicer pa ne morš zgrešti ker je spredn konc takoj usran :)


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Po avg 20, 2012 9:54 am
Češki fan!Prispevkov: 19Pridružen: So avg 11, 2012 3:27 pm
zadeva mora delovat saj je avto nov. Morda je problem ker imam luči na AUTO? JE pa res da sem do sedaj samo enkrat poškropil šipo in še to da je nekdo luči gledal in takrat sem videl da ne dela.
V knjigi ki je sicer angleška na SLO knjigo čakam pa res piše nekaj v zvezi z vsakim 5 pranjem šipe... Na maxi dotu pa nisem nič našel.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po avg 20, 2012 12:01 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Na maxi dotu tudi jaz nimam nič, samo nisem hotel omeniti ker nevem ali imajo novejši modelni letniki to notri ali ne.

Si preveril če imaš poln rezervoar za čistilno tekočino? Če ti svteti lučka lahko da ne šprica žarometov in špara tekočino ..


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Po avg 20, 2012 12:03 pm
Češki fan!Prispevkov: 19Pridružen: So avg 11, 2012 3:27 pm
e veš da tudi na to sem mislil ker ko sem delal test doma mi je gorela lučka ker mi tekočine niso nalili ob predaji vozila.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po avg 20, 2012 12:16 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Probaj, mogoče je to. Pri superbu se ne spomnim, nisem opazoval, vem pa da pri outlanderju ko je malo tekočine avto z njo špara ...


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Po avg 20, 2012 12:41 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 494Pridružen: So nov 04, 2006 2:43 pm
Če imaš luči na Auto in je zunaj dovolj svetlo da luči ne svetijo, ti tudi luči ne bo pral.

Pranje luči deluje, ko so prižgane luči. Torej na poziciji Auto v temi ali če vklopiš dnevne luči.


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Po avg 20, 2012 1:49 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 489Kraj: velenjePridružen: Sr maj 30, 2007 9:35 pm
Groza da kupis nov avto brez da bi naredili 0 servis :/ To bi morali urediti!


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Sr avg 22, 2012 7:31 am
Češki fan!Prispevkov: 19Pridružen: So avg 11, 2012 3:27 pm
to da naredijo tahšen nulti servis še ni nič v primerjavi s tem kar bom napisal v prihodnjih dneh in se je na superbu ki je NOV pojavilo včeraj,
Sramota za škodo uvoznika in trgovce pri nas! Ko rešim reklamacijo naslednji teden bom tudi več napisal!
Morda bom namesto da se s tem ukvarjajo odvetniki to raje dal v medije!


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr avg 22, 2012 7:47 am
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Ajej, upam da bote rešil. Sem pa firbčen kaj se je dogodilo ..


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Sr avg 22, 2012 7:58 am
Češki fan!Prispevkov: 19Pridružen: So avg 11, 2012 3:27 pm
več o tem naslednji teden ko se izteče 8 dnevni rok ki ga imajo da se dogovorimo.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če avg 23, 2012 11:20 am
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 2015Pridružen: Po sep 24, 2007 6:29 pm
Mogoče je podobno kot pri fabii...daj na nočne luči, pa parkrat očisti sprednjo šipo. Meni deluje ko špricam tretjič ali če zelo dolgo držim špricanje. Pranje ne deluje ko so dnevne luči, pa če bi manjkalo tekočine bi ti svetila lučka.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe sep 07, 2012 7:52 am
Češki fan!Prispevkov: 19Pridružen: So avg 11, 2012 3:27 pm
evo da napišem zgodbo kot sem obljubil.
Kupil sem novega superba vzel pa sem ga zaloge oz. škoda zaklada. Sem ga plačal in najprej se je zalomilo ker so potrebovali 7 dni za dostavo iz ene v drugo avtohišo ker sem ga kupil ( no za 200 km so potrebovali 7 dni). No ko sem 7 dan avo dobil sem ga lepo prevzel v lepem jasnem vročem vremenu so mi predali lepo očiščen avto. potem sem čez 3 dni videl na sprednjem pokrovu motrja čudni napis čez cel pokrov je bila nalepka avtohiše kjer je avto bil nalogi preden sem ga kupil jaz! Seveda sem popenil kaj naj.
Potem se je začela dolga pot kot je navada pri nas in sem moral vključiti tudi prijateljico odvetnico. Včeraj sem potem dobil popravljen motorni pokrov na novo pobarvan itak da se na vse 4 trudijo da ne bi bilo potrebno izplačati kakšne odškodnine zaradi manjvrednosti avtomobila. Ker se mi pa z njimi ne da več ukvarjat na koncu pa se mi ne da niti letati po sodiščih okrog sem bil primoran vključiti Škodo ampak ne našo ampak sem se obrnil direkt na Mlado boleslav in na njihov custummer care oddelek pa da vidimo kako se bo to zaključilo. To na kratko. ČE pa kdo želi pa napišem tudi obe vpleteni avtohiši!


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 3
45 prispevkov
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu