Avtor Sporočilo

<  Splošno  ~  Octavia II - nerešljiv problem sklopka/vztrajnik - drugo ???

OdgovorObjavljeno: Pe okt 12, 2012 1:59 am
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 2Pridružen: Če okt 11, 2012 11:40 pm
besoft en vprašanje zate glede tega zvoka pri tvoji octavia a je tud čudn zvok spuščal če si spuščal čas da so brati padl pod 1500 v počasni vožnji.pa a se ti je ta zvok dogajal pod nizkimi obrati.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So apr 09, 2016 6:40 pm
Škoda loverPrispevkov: 156Pridružen: Sr dec 30, 2015 8:39 pm
živjo
da ne bi načenjal nove teme
zadeva se je začela dogajat cca. teden nazaj. imam superba 2011 letnik 2.0tdi CR dpf 145000 prevoženih. zadeva je sledeča: avto v prostem teku lepo dela ko se vozim tudi včasih pospešuje konstantno včasih pa kr povleče. vendar ko prestavljam iz 1. v2. pa tako naprej tist trenutek ko spustim gas in pritisnem sklopko da bom prestavil je slišat čuden ropot kot HRRRR (kot bi se nekaj v prazno zavrtelo).
in pa opazil sem da ko se vstavljam pred semaforjem in ko se s ptitisnjeno sklopko vozim in zaviram mi obrati padejo na 900 tudi takrat je prisoten nek čuden zvok, vendar ko se ustavim padejo obrati na 800 in zvoka več ni motor lepo laufa ( v prostem teku obrati normalno delajo na 800) ali pa če se pelješ v koloni in se počasi jajcaš je to najbolj slišno ko imaš v 1. in daš malo gasa pa ga spustiš pride do tega zvoka.

Ima kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo? tudi na mestu sem že probal pritisnit sklopko in spustit če bi bil kakšen prisoten zvok vendar ni razlike če je spuščena sklopka ali pa pritisnjena.

vsak nasvet bi prišel prav
lp


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 3 od 3
36 prispevkov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Po forumu brska: Google [Bot] in 2 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron