Avtor Sporočilo

<  Splošno  ~  Pooblaščeni servis

OdgovorObjavljeno: Pe feb 12, 2010 12:08 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 237Kraj: ŽiriPridružen: Pe jan 19, 2007 8:47 am
Katerega mi predlagate? S katerim imate dobre izkušnje?
Za Vrtača (kranj) nisem slišal dobrih besed , s Peljhanom (Idrija) sem nezadovoljen. :(


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe feb 12, 2010 3:33 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 411Kraj: MoravčePridružen: Ne okt 05, 2008 11:58 am
zame je Škerjanc v Domžalah dober


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po feb 15, 2010 6:49 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 411Kraj: MoravčePridružen: Ne okt 05, 2008 11:58 am
a pri si pri servisu lahko zraven (ob avtu), ve kdo to za škerjanca


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po feb 15, 2010 7:25 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 2015Pridružen: Po sep 24, 2007 6:29 pm
lahko si zravn


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To feb 16, 2010 12:12 am
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 606Kraj: KoperPridružen: Po avg 13, 2007 2:35 pm
Tudi sam priporocam Škerjanca. Do sedaj ni bilo problemov, lahko sem zraven. Ravno drug teden se spet odpravljam na servis (Superb in Fabia)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 17, 2010 9:25 am
Škoda voznik!Prispevkov: 90Kraj: prekmurjePridružen: Če jul 21, 2005 4:33 pm
dam tudi glas za SPC Škerjanec Domžale


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne mar 07, 2010 7:56 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 9Pridružen: Ne mar 07, 2010 7:26 pm
Pozdrav

Kaj pa kakšen dober nepooblaščeni servis?
Imate kaj izkušenj z njimi?Lj in okolica.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To mar 09, 2010 8:55 am
Škoda voznik!Prispevkov: 72Kraj: GozdPridružen: Sr jan 07, 2009 10:40 am
Definitivno priporočam SPC Škerjanec!!! Same dobre izkušnje....


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne mar 28, 2010 9:30 am
Simply cleverPrispevkov: 690Kraj: CeljePridružen: Sr jun 22, 2005 6:46 pm
Naletel sem na neljubo težavo.

Lansko leto sem v mesecu marcu imel redni servis avtomobila Škoda.
Poleg tega sem ob posvetu z mehaniki v pooblaščenem servisu vozil Škoda v Celju dal zamenjati zadnji zavorni sistem (diski in ploščiče).
Sistem sem dal pregledati, ker se mi je začelo pojavljati cviljenje pri zaviranju in vzvratni vožnji.

Zavorni sistem je bil zamenjan in vse je bilo vredu.
Vendar je po približno dobrem mescu prišlo do ponovitve cviljenja pri zaviranju in vzvratni vožnji.

Po ponovnem pregledu in uveljavljanju reklamacije so mi ponovno zamenjali diske in ploščiče.
Spet tako kot prej je bilo videti vse vredu. Ampak spet po cirka 2000KM se je cviljenje ponovilo.

Prejšnji teden sem imel ponovni redi servis pri drugem pooblaščenem servisu vozil Škoda v Velenje.
Zaradi še neodpravljenega cviljenja zadnjega zavornega sistema, sem dal pregledati in ugotovljeno je bilo, da rezervni deli, ki so bili uporabljeni pri omenjeni reklamaciji neoriginalni - z njihovimi besedami ploščiče so od nekega nepoznanega proizvajalca in se med sebolj sploh ne ujemajo.



-------------------------------------------------------------------------------------------------
Problem poslan na Porsche Slovenija d.o.o.
Citiram njihovo sporočila:
prejeli smo vaše sporočilo, ki se nanaša na zavorni sistem na vašem vozilu Škoda.

Glede navedenega primera bomo kontaktirali pooblaščeni servis za vozila Škoda
RO+SO v Celju in vas obvestili o poteku reševanja.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaj še bo sporočim.....


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Po mar 29, 2010 8:08 am
Uporabniški avatarŠkoda majstrPrispevkov: 137Kraj: LjubljanaPridružen: Po jun 12, 2006 2:50 pm
Podobno je bilo tudi pri naši Škodi Superb...še v sklopu garancije so nam zamenjali zaradi tovarniške napake sklopko. Kasneje se je ugotovilo ( skupaj s sodnim izvedencem za avtomobile...na lepši način žal šlo ), da je bila na novo nameščena sklopka stara in izrabljena...to smo ugotovili preko serijske številke sklopke, ki se nista ujemali...s strani Škode ni bilo nobenega opravičila...le nam so ' požrli ' kar nekaj živcev...


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To mar 30, 2010 4:07 pm
Simply cleverPrispevkov: 690Kraj: CeljePridružen: Sr jun 22, 2005 6:46 pm
mike je napisal/-a:
Naletel sem na neljubo težavo.

Lansko leto sem v mesecu marcu imel redni servis avtomobila Škoda.
Poleg tega sem ob posvetu z mehaniki v pooblaščenem servisu vozil Škoda v Celju dal zamenjati zadnji zavorni sistem (diski in ploščiče).
Sistem sem dal pregledati, ker se mi je začelo pojavljati cviljenje pri zaviranju in vzvratni vožnji.

Zavorni sistem je bil zamenjan in vse je bilo vredu.
Vendar je po približno dobrem mescu prišlo do ponovitve cviljenja pri zaviranju in vzvratni vožnji.

Po ponovnem pregledu in uveljavljanju reklamacije so mi ponovno zamenjali diske in ploščiče.
Spet tako kot prej je bilo videti vse vredu. Ampak spet po cirka 2000KM se je cviljenje ponovilo.

Prejšnji teden sem imel ponovni redi servis pri drugem pooblaščenem servisu vozil Škoda v Velenje.
Zaradi še neodpravljenega cviljenja zadnjega zavornega sistema, sem dal pregledati in ugotovljeno je bilo, da rezervni deli, ki so bili uporabljeni pri omenjeni reklamaciji neoriginalni - z njihovimi besedami ploščiče so od nekega nepoznanega proizvajalca in se med sebolj sploh ne ujemajo.



-------------------------------------------------------------------------------------------------
Problem poslan na Porsche Slovenija d.o.o.
Citiram njihovo sporočila:
prejeli smo vaše sporočilo, ki se nanaša na zavorni sistem na vašem vozilu Škoda.

Glede navedenega primera bomo kontaktirali pooblaščeni servis za vozila Škoda
RO+SO v Celju in vas obvestili o poteku reševanja.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaj še bo sporočim.....



..........
pisali ste nam v povezavi s težavami z zavornim sistemom na vašem
osebnem vozilu Škoda Octavia Combi RS.

Glede na vaše navedbe smo preverili ustreznost vgrajenih delov za vašo
izvedenko vozila.

Oznake delov, ki ste jih navedli v vašem dopisu predstavljajo kataloške
številke delov iz tovarniškega elektronskega kataloga originalnih delov
za vozila Škoda in so namenjene za vgradnjo v vaš tip / izvedenko vozila.

Povezali smo se tudi z našim pooblaščenim servisom RO+SO v Celju,
kjer so nam zagotovili, da so bili pri popravilih zavornega sistema na vašem
vozilu uporabljeni izključno originalni deli Škoda, ki so bili naročeni posebej
za vaše vozilo in imajo za to shranjena potrebna dokazila.

Tako pri prvi zamenjavi (18.03. 2009) kot tudi pri naknadni reklamaciji (19.06. 2009)
so bili v vaše vozilo vgrajeni izključno originalni deli (zavorni diski in zavorne ploščice).
Glede vaše ponovno podane reklamacije pa se seveda lahko oglasite na poobl. servisu
RO+SO v Celju.

Upamo, da smo odgovorili na zastavljeno vprašanje in odpravili vaše dvome glede
vgradnje originalnih delov.

...........


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Če apr 01, 2010 7:38 pm
Škoda loverPrispevkov: 217Kraj: logatecPridružen: So feb 24, 2007 4:29 pm
hja...z njimi se jit je kot bi scal proti vetru vem iz lastnih izkušenj :o


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To apr 20, 2010 7:44 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1298Kraj: BrežicePridružen: Po avg 13, 2007 8:33 pm
škatlo od ploščic so si zihr spravli za zihr da ti bojo lahko dokazali!

tralala


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: To apr 20, 2010 8:45 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 515Kraj: SenovoPridružen: Po dec 29, 2008 5:01 pm
Da vam jaz ne napišem svoje izkušnje ...... tralala na kvadrat!

:stupid:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To apr 20, 2010 9:43 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 159Pridružen: Po okt 19, 2009 7:21 pm
Burleske tudi pri kranjskih serviserjih. Pomagale so VIP na Porsche-ju in veliko :crazi: .


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr apr 21, 2010 1:03 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 565Kraj: LjubljanaPridružen: So maj 14, 2005 6:46 pm
Če ni preveč off topic, jaz sem bil pri Škerjancu zdaj s Fabio in je bilo vse ok, kot smo se zmenli, zraven sem bil ko so servisirali, malo sva klepetala z mehanikom. Plus še popust za članstvo, ni kaj. Pa še maketico Yetija sem dobil. :D


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Pe apr 23, 2010 1:33 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 463Kraj: Ivancna GoricaPridružen: Ne maj 10, 2009 9:06 pm
Ta teden sem imel svojo fabio na servisu avto Cerar v Kamniku. Sicer imajo pooblaščeni servis za VW in Seat vendar so tud men naredli servis in potrdili garancijo mobilnosti. Naredil sem glavni servis in sem bil ful zadovoljen z njihovim delom in odnosom.

lp


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 3
50 prispevkov
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu