Avtor Sporočilo

<  Splošno  ~  Skoda Superb mk3, bluetooth modul

OdgovorObjavljeno: Po maj 18, 2020 12:13 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 1Pridružen: Ne maj 17, 2020 6:33 pm
Pozdrav

Pred kratkim sem kupil rabljeno skodo superb Ambition, letnik 2016, 2.0 tdi, 150ps.
Zanima me tale bluetooth modul, ki naj bil bil pod voznikovim sedežem ali, v predalu pred sovoznikovim sedežem.
Zadeva je taka, da bi ta modul bil standardna oprema na vseh teh modelih. Vendar, mi noben telefon ne zazna bluetootha. Ali je pokvarjen, ali manjka ne vem, uglavnem ko stisnem tipko za telefon, mi na armaturki izpiše telefon trenutno ni na voljo. Na centralni enoti (Bolero) ikone telefon ni več na voljo, je izginila.
Je imel kdo podoben problem, in kako je rešil.
Prostoročno telefoniranje v avtomobilu, mi je zelo pomembno, saj sem veliko na poti in bi to potreboval.

https://www.briskoda.net/forums/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://www.pocketnavigation.de/wp-content/uploads/2015/06/skoda-octavia-bolero.jpg&key=4a44b995cad2860e2f06bb8c10253bb867336753bbebc59338d35a476870e353


Za vsakršno-koli pomoč bom hvaležen :)

Lp


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če maj 28, 2020 11:56 am
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 423Pridružen: So jan 27, 2007 5:47 pm
Napisal si, da ti noben telefon ne zazna bluetootha. To ni nič nenavadnega, napravi moraš spariti tako, da z "avtom poiščeš telefon". Ne vem kako je to pri 2016, ampak pri 2013 greš v sredinski meni med števcema, tam poiščeš telefon in povežeš.

Drugače pa so te vgrajene rešitve za moje pojme primerne zgolj kot rešitev v sili. Ko enkrat probaš kakšno res dobro BT slušalko, ti te polovične zadeve ne padejo več na pamet.


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
2 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron