Avtor Sporočilo

<  Splošno  ~  Škoda octavia 3 RS/ DSG 2.0 dizel 184KM karkoli

OdgovorObjavljeno: Po avg 28, 2017 8:08 am
Uporabniški avatarČeški fan!Prispevkov: 51Pridružen: Sr feb 15, 2017 6:20 pm
UrošJ je napisal/-a:
To da pije olje je normalno ce motor priganjas tudi v rdece. Drugace ne pije nic. Jaz vlijev v 15k km 0.5l not da je vedno malo nad 3/4.

Mogoce bi ni katero drugo olje bolj ustrezalo sam kaj ko je v garanciji. Lp



ja jz ga vsakodnevno kdaj prtisnem do rdečega polja in saj pravim da se mi zdi normalno da popije oljčka po jasni razlagi od mojstrov mehanikov.
sm tudi sam razlišlu v te smeri da bi menjal olje, kjer bi bil lohka tud dober?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr avg 30, 2017 9:48 pm
Češki fan!Prispevkov: 17Pridružen: Ne avg 20, 2017 2:46 pm
bfranc je napisal/-a:
Pri meni isto nič ne spije olja med servisi, s tem da imam Passata l.2011 2.0 170KM in 267000km. :D

Bi pa imel eno vprašanje za vse, Kdor ima DSG..pri Octavii l.2006 z DSG tega nisem opazil, zdaj pa sem in sicer, ko se spuščam po klancu in pribremzam, da menjalnik prestavi v 3.prestavo, ta potem drži to prestavo dokler se avto ne spusti do ravnine in nato sam prešalta v 4. in naprej v 5. prestavo.Na kratko, če pribremzaš na klancu do tretje in spustiš bremzo pol motor sam zavira do konca klanca oz.ravnine.Je še kdo to opazil, ker to na Octavii nisem imel.


Jaz na točkah, kjer vem, da bo to naredil, vedno prej izberem način ročnega prestavljanja. Ko se pa spusti do ravnine, pa nazaj v D.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr apr 29, 2020 9:08 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 2Pridružen: To mar 03, 2020 7:38 pm
Pozdravlje, sem nov na forumu. Da ne odpiram nove teme bom kar tukaj uprasal.
Sem lastnik octavije 2.0 wrs dsg 4x4 letnik 2016. Problem ima ta da se mi je pojavila lucka da je avto pregret. Takoj sem ustavil z voznjo ter ugasniv avtomobil. Po 10 minutah sem ga zagnal in je temperatura padla nazaj na 90. Zanima me kaj ke vzrok. Mogoce slaba vodna pumpa?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po maj 11, 2020 12:19 pm
Češki fan!Prispevkov: 17Pridružen: Po feb 10, 2020 9:14 pm
Lp
Me samo zanima glede glavega servisa. A se dela na 200.000.ale je res da naj bi bil prvi glavni servis naret na 180.000 ali 7 let.


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 3 od 3
38 prispevkov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu