Avtor Sporočilo

<  Testi vozil  ~  Avto magazin testi (tudi stari)

OdgovorObjavljeno: Če avg 30, 2007 11:11 am
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2562Pridružen: Pe maj 06, 2005 9:34 am
Mah ja, saj jaz jim oprostim, da se jim zdi polo proti cls-u cenen, samo da pa o enem in istem avtu pišejo kritike, ki si nasprotujejo, to je pa že čisto neprofesionalno.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če avg 30, 2007 11:41 am
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Mitja, po logiki bi res mogl bit tako. Sam pojdi na testno z A3 1.9d in ga primerjaj z O2 2.0d pa potem govor.
Tko kot je 130rs napisal - zvočna izolacija motorja pri A3-ju res ni takšna kot bi pričakoval.

Ne morš kr rečt da zato ker je audi je pa zirh vse supr. Pa zato ker je hyundai je pa zihr šit.

No sej približno tolk so tud novinarji objektivni :D


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Če avg 30, 2007 1:24 pm
Škoda loverPrispevkov: 336Pridružen: Ne jan 15, 2006 10:26 pm
je pa treba tud upostevat da je 1.9 TDI ze sam po sebi kot motor bolj glasen kot 2.0 TDI !


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če avg 30, 2007 1:38 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Samo to še ne spremeni dejstva da je v audiju toliko bolj glasen motor kot v škodi, in da v članku o prvem ni ne duha ne sluha o glasnosti, v članku o škodi pa na veliko izpostavijo glasnost motorja.


Pa tud vpašanje če je bolj glasen. Predvsem imata drugačen ropot. 2.0 ima bolj globok zvok in v prostem teku še bolj kamjonarskega.


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Če avg 30, 2007 2:08 pm
Uporabniški avataroversteer loverPrispevkov: 2025Kraj: TrbovljePridružen: Pe maj 06, 2005 4:36 am
sej kokr vem v AM merijo jakost v kabini pr različnih hitrostih, tko da kar se zdi bul glasno, še ni rečeno da je res


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če avg 30, 2007 2:32 pm
Dedek MrazPrispevkov: 939Kraj: LjubljanaPridružen: Če sep 15, 2005 12:34 pm
mish je napisal/-a:
Mitja, po logiki bi res mogl bit tako. Sam pojdi na testno z A3 1.9d in ga primerjaj z O2 2.0d pa potem govor.
Tko kot je 130rs napisal - zvočna izolacija motorja pri A3-ju res ni takšna kot bi pričakoval.

Ne morš kr rečt da zato ker je audi je pa zirh vse supr. Pa zato ker je hyundai je pa zihr šit.

No sej približno tolk so tud novinarji objektivni :D


:doh: :hysterical:

obtožuješ novinarje... sam se spomni kakšne si pisal ko je Leprotto napisala da ji je Clio V6 všeč...

1.9 vs 2.0 bi ti primerjal... to je isto kot če bi primerjal 2.0tdi vs. 1.9jtd...


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če avg 30, 2007 3:10 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Stratus_ je napisal/-a:
sej kokr vem v AM merijo jakost v kabini pr različnih hitrostih, tko da kar se zdi bul glasno, še ni rečeno da je res


Sej nevem če je bil točno AM. Sam vem da so si mnogokrat te novinarji že sami sebi kontradiktorni v enem članku kaj šele v večih.

Mitja, oprosti mi. Imaš prav. Le jaz sem malo zabit in nerazgledan.


Zadnjič spremenil mish, dne Če avg 30, 2007 3:54 pm, skupaj popravljeno 2 krat.

Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Če avg 30, 2007 3:39 pm
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2562Pridružen: Pe maj 06, 2005 9:34 am
OK, that does it. Še mal pa ne bom več mogla verjet, kaj berem. Posveti.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če avg 30, 2007 3:57 pm
Uporabniški avatarznalecznalecPrispevkov: 426Pridružen: Pe maj 06, 2005 2:37 pm
AM je bil zakon dokler je bil Česenj & Co...pol pa žalost


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če avg 30, 2007 4:38 pm
Uporabniški avataroversteer loverPrispevkov: 2025Kraj: TrbovljePridružen: Pe maj 06, 2005 4:36 am
super98 je napisal/-a:
AM je bil zakon dokler je bil Česenj & Co...pol pa žalost


ja sej zato sm pa dal link, k so stari PDFji gor zastonj :): :hmm:

npr.. http://admin.adriamedia.si/ADMIN/upload ... ScUmbU.pdf
:D
al pa to
http://admin.adriamedia.si/ADMIN/upload ... ASKJFt.pdf

Drgač pa :N:
Škoda 120L
http://admin.adriamedia.si/ADMIN/upload ... f342B4.pdf
Škoda 130 GL
http://admin.adriamedia.si/ADMIN/upload ... 0zV7t8.pdf


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če avg 30, 2007 6:16 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1324Kraj: Tu pa tamPridružen: Po avg 01, 2005 10:02 pm
Kaj ko bi se ena O2 1,9tdi in pa Audi a3 1,9 tdi dobila skupaj pa naredite srečanje in med tem še preverita kdo ima prav da bo za oba prav.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če avg 30, 2007 6:23 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 457Kraj: MengešPridružen: To jan 02, 2007 1:44 pm
hitri ma čist prav..ker drgač ne bo nikol konc 'izmenjave' nasprotnih si mnenj


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če avg 30, 2007 7:15 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Zarad mene. Sam sej sploh ne gre za to. Kot sem že napisal, gre za to da novinarji niso objektivni.
Pri enem avtu ki je sicer bolj glasen a ima lukszen image ne bodo omenili glasnosti, pri drugem avtu, malo manjšega imaga in iste glasnosti pa bodo izpostavili da je glasen. Sam za objektivnost novinarejv gre.

Sam nekateri radi stvari trgajo iz konteksta in delajo prepir.


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Če avg 30, 2007 7:22 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 457Kraj: MengešPridružen: To jan 02, 2007 1:44 pm
to je pa tko znano da je polovica novinarjev k izvajajo te teste avtov...pomoje takih k smo sami..bol k ne laiki..okej..mal več že vejo sigurno..


niso pa po mojem mnenju experti...kar bi mogl bit...

ker lep primer mi je povedal moj znanec...kupoval je passata za 8 miljonov SIT tastarih že.. ( ne da se mi računat v € :D )....in ma tud motor glasen..se ga sliš v kabino...me zanima če bi novinarji napisal za tak avto...da je glasen ?

ker jst sm tud zasledil tist test v AM...da ma glasen motor škoda...pa vem da ga nima..oz. kot vsi običajni dizli..sem se že vozu v škodi..tko da....



sam se je treba vprašat še neki glede te objektivnosti....a je to samo neznanje novinarjev...al so zadaj še kakšni drugi interesi ( od uvoznika...itd. )


to je pomoje najbol pomembno vprašanje


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če avg 30, 2007 8:02 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Malo enega malo drugega če mene vprašaš.

Sam naprimer vem za enega novinarja (nebom sedaj z imenom), ki je star kakšno leto ali dve več kot jaz. Šiht je dobil sprva preko študenta nekako, ko pa mu je faks zagustil, pa se je odločil, da se bo raje tam redno zaposlil. Tko, da ravno neki eksperti niso :)

Kar pa se tiče vpliva znamk je pa tko. V nemčiji je recimo zelo pomembno kje izhaja določen magazin. Se ne spomnim več točno kateri, samo recimo če ima revija uredništvo v Munchnu je logično, da bodo naklonjeni BMWju, če v Stuttgartu MB-ju ipd. :cool:

Kako pa pri nas to poteka pa nevem. Verjetno v tem primeru ni nekega vpliva uvoznika. Škodo in audija prodaja verovškova tko da...


Odsoten Profil WWW

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 2 od 2
32 prispevkov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu