Avtor Sporočilo

<  Prodam  ~  P: Škoda Superb 3U Elegance 1.9 TDI 2005

OdgovorObjavljeno: Sr maj 29, 2019 1:37 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 2Pridružen: Sr maj 29, 2019 8:06 am
Lep pozdrav Škoda fani!

Sem lastnik Škode že 4 leta, forum že zasledil in na njem dobil veliko pomoči. Tako da najprej pohvalno in kar tako naprej. Zadnje čase se mi kolca po Octavii RS, zato sem se odločil da bom letos verjetno svojega Superba prodal, pa čeprav s težkim srcem.

Avto je srebrne barve, 2005 letnik in za svoja leta lepo ter ljubiteljsko ohranjen. Motor je 1.9 TDI v originalu 101 KS, vgrajen je bil čip a žal točnih podatkov o KS nimam. Ima dobrih 220K prevoženih KM. Kupljen nov na Porsche Maribor, imam tudi vse papirje 1.lastnika. Vožena večino na AC. Za ta letnik ima ogromno opreme, kot so ksenon luči, električni pomik prednjih sedežev, gretje sedežev, memory sedeži, samozatemnitveno vzvratno ogledalo, zadnji senzorji, tempomat in še več. V notranjosti osvetlitev zamenjana za LED žarnice. Trenutno je na Audijevih 16'' slabše ohranjenih alu platiščih z 2017 zimskimi gumami. Dodam še lepo ohranjene original Škoda 16'' platišča brez gum ter originalni modul oz. balast za ksenon (cca. 200€). Lani avgusta je bil opravljen večji servis, menjava črpalke ter jermena. Tehnični poteče 24.6.2019, brez težav pa uredim tudi tehnični pregled, kjer ne bo težav. Avto deluje brezhibno in ni bil nikoli karamboliran. Zelo lepo je služil in niti zdaj nima težav zato se mi z prodajo ne mudi, saj sem prepričan da bo lepo 'mlel' še mnogo kilometrov.

Cena po dogovoru, zagotovo pa nižja od podobnih avtov ki se prodajajo po spletnih straneh.
Več informacij na PM ali 040838151 (SMS)

Slika je simbolična..
https://www.rdm-fahrzeugteile.de/media/image/9b/06/51/Skoda_superb_3U.jpg

Hvala!


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
1 prispevek
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu