Avtor Sporočilo

<  Prodam  ~  P: Original VCDS HEX+CAN kabel - neomejeno VIN

OdgovorObjavljeno: Ne jan 02, 2022 9:50 am
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 7Pridružen: To dec 10, 2013 8:33 am
Prodam original kabel za Ross-Tech VCDS HEX+CAN. Deluje z vsemi verzijami uradnega VCDS programa iz uradne strani: https://www.ross-tech.com/index.html . Kabel nima omejitve VIN in se lahko priklaplja na neomejeno avtomobilov. Vključuje licenco za Ross-Tech VCDS programsko opremo.

Omogoča napredno diagnostiko modulov, vklop dodatnih (plačljivih) funkcij, trajni izklop Start/Stop sistema, brisanje napak na modulih, kalibracijo modulov, itd...

Kompatibilen z vozili VAG koncerna - Škoda, Volkswagen, Audi, Seat, Porsche, ...

(zgornji opis sem skopiral iz starejšega oglasa od uporabnika @svizec, isto prodajam rabljen hex-can kabel in vse zgornje velja tudi za moj kabel)

Kupljen je bil preko uradnega zastopnika za VCDS, hranim še vso dokumentacijo, ki sem jo dobil pri nakupu.

Cena po dogovoru, kontakt na zasebno sporočilo.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če maj 05, 2022 7:20 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 1Pridružen: Če maj 05, 2022 8:31 am
bendeho je napisal/-a:
Prodam original kabel za Ross-Tech VCDS HEX+CAN. Deluje z vsemi verzijami uradnega VCDS programa iz uradne strani: https://www.ross-tech.com/index.html . Kabel nima omejitve VIN in se lahko priklaplja na neomejeno avtomobilov. Vključuje licenco za Ross-Tech VCDS programsko opremo.

Omogoča napredno diagnostiko modulov, vklop dodatnih (plačljivih) funkcij, trajni izklop Start/Stop sistema, brisanje napak na modulih, kalibracijo modulov, itd...

Kompatibilen z vozili VAG koncerna - Škoda, Volkswagen, Audi, Seat, Porsche, ...

(zgornji opis sem skopiral iz starejšega oglasa od uporabnika @svizec, isto prodajam rabljen hex-can kabel in vse zgornje velja tudi za moj kabel)

Kupljen je bil preko uradnega zastopnika za VCDS, hranim še vso dokumentacijo, ki sem jo dobil pri nakupu.

Cena po dogovoru, kontakt na zasebno sporočilo.


Pozdravljeni,

Ali se je tole na voljo? Ce je, koliko je cena?

Hvala.

Lp


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
2 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron