Avtor Sporočilo

<  Škoda Motošport  ~  Rally LEGEND 2012

OdgovorObjavljeno: Ne okt 07, 2012 1:22 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 4445Kraj: LogatecPridružen: Sr jul 25, 2007 8:00 pm
Drugi vikend (11-14oktober) se odvija že deseti Rally Legend v okolici San Marina v Italiji.

Letos je poudarek na Safari Rally, kjer je pred 50.leti zmagal VW Beetle (t.i. hrošč). V ta namen bodo pri Volkswagen Motorsport predstavili novega Pola WRC, ki ga bo vozil legendarni in nekdanji svetovni prvak Carlos Sainz, kateri sodeluje tudi pri razvoju omenjenega dirkalnika.

Slika

Poudarek bo tudi na legendarnemu dirkalniku Lancia Delta Intergrale, katera praznuje 25. letnico obstoja.

Škoda privrženci pa tudi ne bomo ostali praznih rok. Prijavljeni so Škoda 130 RS in dve Škodi Octaviji WRC!

Listo prijavljenih lahko dobite na uradni spletni strani rallyja (Entry List)

Prišle bodo legende kot so: Markko Martin z Focusom,Niki Glišič z M3, Markku Alen z Lancio 037 Rally, Juha Kankkunen z Lancio Delto HF, dirkač F1 Jacky Ickx z Porsche 953 Dakar, in zmeraj atraktivni Paolo Diana z Fiatom 131.

Osnovno dogajanje se dogaja v soboto in nedeljo. Program si lahko ogledate na spletni strani (Time and Distance, in Programme), zemljevid hitrostnih preizkušenj pa dobite pod imenom Route.

En lep lanskoletni posnetek:
http://www.youtube.com/watch?v=JSHxNQOLRMw


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To okt 09, 2012 4:20 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
Vsako leto sem prepozen :crazi:

Bo treba opomnik avgusta naštimat :|


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr okt 10, 2012 2:55 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 4445Kraj: LogatecPridružen: Sr jul 25, 2007 8:00 pm
Nič nisi prepozen :P Mi smo se lani v petek trije nabasali v avto in gasa dol. Letos je še boljše, ker so brzinci v soboto in nedeljo,tko da ni treba dopusta.

Drugače, če pa le ima kdo šanso it dol, toplo priporočam, ker kaj takega ne vidiš vsak dan. In glede na situacijo v Italiji in po svetu je le še vprašanje kako bo naslednja leta z organizacijo takih eventov. Res dobiš občutek kot da gledaš rally iz tistih let. Penzionisti ga tiščijo ko nori, veliko atraktivnih drsenj in žura. Servisi kar po mestu, nekateri brez čelad notri-res kot v starih časih. Veliko dirkačev sploh ne pride na čas peljat ampak ga pridejo žurat, tko da akcije ne manjka.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če okt 11, 2012 5:47 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
Mam vikend že zaplaniran.

Men so rally legende top shit. Za novejše mi ni toliko. Ko se pripelje kak veteran na rallyu mimo, dobim kar solzne oči.

Na tem posnetku stojim z očetom v gruči @0:45 Star 9 let pa že velik fan. Vse avtomobile sem poznal na pamet preden so prileteli izza ovinka.


Drugo leto imamo v planu obisk vsaj enega rally eventa na madžarskem, po moje še edini "nepokvarjen" v tem delu Evrope. Užitek ko ti leti pesek v oči, in po možnosti še kakšen odbijač od wartburga je neopisljiv.

http://www.youtube.com/watch?v=dELTc2-7TeY


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe okt 26, 2012 7:01 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 4445Kraj: LogatecPridružen: Sr jul 25, 2007 8:00 pm

Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
5 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron