Avtor Sporočilo

<  Srečanja  ~  Piknik 2013

OdgovorObjavljeno: Ne jun 16, 2013 7:51 pm
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Danes sem se pogovoril z oskrbnikoma(razlog je premalo prijavljenih) in sem dobil naslednjo ponudbo, kar ponujajo tudi drugim obiskovalcem koče:

- bograč golaž
- sladica-štrudelj

to dvoje pride 6.5 eur po osebi, za aperitiv (žganje, borovničke, domači jagermeister)bi doplačali 1.5eur po osebi.V primeru, da še koga zagrabi lakota, bi nam zakurili žar in spekli čevapčiče, to se tudi posebej plača, isto je tudi z pijačo, cene pa niso pretirane.

Imamo pa kočo rezervirano 29.6.2013 od 13.00 - 18.00 ure.

Torej, grad+Trubarjeva domačija - oboje skupaj 5 eur po osebi, imamo 2x po 45 minut ogleda z vodičem
koča na Grmadi 6.5eur po osebi, kdor bo aperitiv doda zraven še 1.5 eur.


Če se hoče še kdo prijavit za ta piknik, ne se bat, ne grizemo, je pa vas kar nekaj, ki bi lahko mal v živo pokazali avtomobile.Če se hoče še kdo prijavit, ima čas do 26.6.2013.

Se vidimo!!! :pir:


Lep pozdrav, Bfranc.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po jun 17, 2013 6:53 am
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 429Kraj: BohinjPridružen: To mar 22, 2011 8:13 am
Se opravičujem, sem pozabil potrdit. Torej, jaz + 1 mlajši član prideva.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po jun 17, 2013 12:35 pm
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
No ja, sej neki se nas je pa nabral. :svaka: :pir:


Danes imam potrjeno, na gradu imamo termin ob 10.30 uri in domačiji ob 12.00 uri.Takrat se bomo tudi dogovorili ali si ogledamo kapelo v kateri je preparirano srce takratnega grofa, ker je takrat dolžina ogleda 60 minut z doplačilom 1 eur po osebi.Edina škoda, kar nisem prej vedel je, da bi lahko na gradu imeli še malo tečaja iz lokostrelstva. :blink: :|


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po jun 24, 2013 6:34 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
Vreme bo. Komaj čakam :)

Tisti, ki še razmišljate o tem ali bi šli ali ne. Pridite ne bo vam žal. Dobra družba garantirana :pir:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po jun 24, 2013 7:57 pm
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Ja, vreme bo.Zadnji datum za prijavo je 26.6.2013 do 10.00 ure zjutraj, ker potem sporočim št. oseb na kočo.

Zbor je ob 9.00 uri pri krožnem križišču med Supernovo in Leclercom.Od tam se odpravimo po stari cesti proti Grosuplju in naprej.


Nekaj je/bo novo in nič prej ne povem kot na srečanju. :twistedevil: :P

Slika


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe jun 28, 2013 6:53 am
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 429Kraj: BohinjPridružen: To mar 22, 2011 8:13 am
Kako je s srečanjem ? Bo, ne bo ? Udeležencev ?

Sprašujem zato, ker malemu nekaj nagaja zdravje, da se ne bo preveč sekiral, če ne bo ;)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe jun 28, 2013 8:43 am
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Srečanje bo, sej ni nas tolk mal...

Torej, jutri ob 9.00 uri se zberemo pri krožnem med Leclercom in Supernovo na Rudniku.Če se hoče še kdo, kateri ni prijavljen udeležit, se lahko pridruži.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So jun 29, 2013 6:04 am
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
Tudi pri nas smo danes vstali ob 3:00 z 39 vročine :( Tako da če bo vse ok, pridem sam :huh:

Tamala pa cela boga še vedno govori da gre na izlet s Škodami :uns:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So jun 29, 2013 6:14 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
Srečanje uspelo :buny:

Hvala forumašem za dobro družbo in še posebej bfrancu za odlično organizacijo!

:respect:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So jun 29, 2013 7:41 pm
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Ja, res je uspelo.Hvala vsem, ki ste se ga udeležili, jeseni pa naredimo še boljšega. :pir:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So jun 29, 2013 9:09 pm
Uporabniški avatarPsihič na ŠkodePrispevkov: 942Pridružen: Sr apr 07, 2010 12:07 am
Super ste, iskrene čestitke :svaka:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne jun 30, 2013 5:51 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 2015Pridružen: Po sep 24, 2007 6:29 pm
Jp, super je bilo :D


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne jun 30, 2013 8:35 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 4445Kraj: LogatecPridružen: Sr jul 25, 2007 8:00 pm
Bilo je super! Vsem, ki se niso udeležili je lahko žal.

Sva pa na poti domov z boljšo polovico odkrila prav rajsko cesto od Velikih Lašč do Nove vasi. bfranc,tole je manjkalo za finiš :)

Mal fotk:

Vožnja iz Lj:
Slika

Grad Turjak:
Slika

Slika

Videc ni bil pridn, pa smo ga kar mal... ;)
Slika

Trubarjeva domačija:

Slika

Slika

Slika

Ena pozerska:

Slika

Hmmm,take znake mamo radi ;)

Slika

Slika

In še pogled iz Grmade:
Slika

P.S.: Postrežba na Grmadi je bila več kot odlična!


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne jun 30, 2013 9:22 pm
Uporabniški avatarPsihič na ŠkodePrispevkov: 942Pridružen: Sr apr 07, 2010 12:07 am
Super fotografije :svaka: , očitno super vzdušje in :svaka: zelo lepi kraji - sem kar malo nostalgičen postal, ko sem videl Grad, Rašč'co,... _:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po jul 01, 2013 7:15 am
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Čehovc, to cesto poznam, nazadnje ko sem šel po njej so jo pripravljali na asfaltiranje.Še lepša cesta je od gradu navzdol proti Želimljam, tam pa je ovinek na ovinek. :jeah:

Horn3t, sam ti si manjkal z Yetijem, da bi nas tistih par metrov makadama poti do koče pripeljal.Mi smo morali peš, a drugi so se vozili z kolesi gor, jest sem še Vidca dodatno 1x gnal po poti(oprosti Videc) :blink:

Se pa zahvaljujem AH Joras iz Ribnice(g.Ksenija Joras Kos), katera nam je v zadnjem trenutku priskrbela nekaj daril od Škode.


P.S. če bi kdo rad majico, katero sem predstavil na srečanju, mi lahko piše na ZS.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po jul 01, 2013 9:57 am
Uporabniški avatarPsihič na ŠkodePrispevkov: 942Pridružen: Sr apr 07, 2010 12:07 am
Ja, saj vem, se iskreno posipam s pepelom :blush: Pri meni je žal tako, da datumi (ko bi človek želel biti prost ali pa je celo bil prost) velikokrat ne igrajo nobene vloge. Se ne smem pritoževati, sem najmlajši tako po staležu v firmi, kot po "mladosti" (jah, pri 30-tih sem otrok :murja: ) in vem, kje je moje mesto - tam kjer mi rečejo ;) in to žal pomeni, da se za take fiksne datume in ure bolj težko pojavim, ko bi se moral. Verjamem, da bo kmalu bolje :)
Drugače sem pa na konce okrog Turjaka nor zaradi tega, ker od tam izhaja družina po mamini strani in sem bil kot otrok velikokrat gor, sploh poleti ko sem se lahko z bratom podil po okoliških gozdovih (ne predaleč, zaradi medvedov :cool: ) in imam v glavnem lepe spomine na tiste čase.
Očitno je organizacija presegla vsa pričakovanja udeležencev in da ste res vsi uživali, kar mi je zelo všeč. Upam, da se bomo kdaj dobili vsaj na kakšnem spontanem "mini" srečanju (ko bom 100%, da se bom lahko pojavil), da spoznam vsaj koga iz tega iz tega foruma, ker delujete kot zelo zanimiva druščina :svaka:
Za majico se pa tudi priporočam, detajli pa na ZS.
LP vsem


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po jul 01, 2013 4:44 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 2015Pridružen: Po sep 24, 2007 6:29 pm
Jp, je luštna cesta tam čez boncar...al kako že rečejo temu hribu domačini.


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 2 od 3
45 prispevkov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu