Avtor Sporočilo

<  Srečanja  ~  Piknik 2013

OdgovorObjavljeno: Po jun 03, 2013 11:54 am
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Je že kar neki časa, kar se nismo videli, zato je v planu organizacija piknika v okolici Ribnice, pred tem bi lahko imeli še eno kratko turo in ogled dveh znamenitosti.

Kdor se ga je pripravljen udeležit bi prosil, da se vpiše spodaj, da vem kako organizirat, datum in cenik sporočim naknadno.Vabljeni vsi škodljivci!!!

1.Bfranc x4
2.Čehovc x2
3.Dask x 1+1
4.SirVidec x2
5.Dbola x2 in 1/2


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po jun 03, 2013 12:26 pm
Uporabniški avatarPsihič na ŠkodePrispevkov: 942Pridružen: Sr apr 07, 2010 12:07 am
Ne morem še nič obljubiti, ampak bi vas pa rad prišel malo pogledat, če bo le izvedljivo (če bom prost in v SLO).
Pohvale za idejo :svaka:
lp vsem


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po jun 03, 2013 1:42 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 423Pridružen: So jan 27, 2007 5:47 pm
Brez datuma je težko karkoli rečt:) Bi se pa udeležil, da vas spoznam:)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po jun 03, 2013 2:02 pm
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Jaz nekje računam na 29.6.,za rezervni datum se lahko še zmenimo.

Načrt je tak, da bi štartali v Ljubljani in se odpeljali v smeri proti Grosuplju-Dobrepolje-Turjak-Rašica-Ortnek,(vmes še dva postanka, se še dogovarjam) kjer se začnemo vzpenjat po asfaltirani cesti do doma na Grmadi(890m N.M.V), od tam je razgled na več kot pol Slovenije in tam bi tudi imeli piknik(zunaj prostora za sedet za več kot 120 ljudi,imamo žar, prostor, okoli nobene glavne ceste, samo narava, možnost je tudi prespati) :D . Za vse ostalo še napišem.

Horn3t, za Yetija naravno okolje, lahko boš tudi sprobal 4x4. :twistedevil:



P.S. če bo vse po sreči, bo še ena dolgo pričakovana malenkost iz moje strani. :twistedevil:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po jun 03, 2013 3:50 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
x3 ;)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po jun 03, 2013 5:24 pm
Uporabniški avatarPsihič na ŠkodePrispevkov: 942Pridružen: Sr apr 07, 2010 12:07 am
@bfranc: super ideja :svaka: , dober štos :D Glede na to, da sem se po tistih koncih vozil že s Felicijo, ko sem naredil izpit, predvidevam da bo Keri imela še lažje delo :cool:
Bom preveril, kako bo s kakšnim prostim dnevom takrat, upam da bo sodelavec že nazaj iz dopusta, bom sporočil takoj, ko bo možno.
lp


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po jun 03, 2013 6:34 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 4445Kraj: LogatecPridružen: Sr jul 25, 2007 8:00 pm
Dobra ideja! Mi je osnutek zelo všeč, tako da se zaenkrat pridružujem!


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po jun 03, 2013 6:42 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 429Kraj: BohinjPridružen: To mar 22, 2011 8:13 am
Zaenkrat lahko rečem, da pridem :buny:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jun 04, 2013 8:19 am
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 2015Pridružen: Po sep 24, 2007 6:29 pm
Seveda tudi js...za št pa še povem.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jun 04, 2013 10:44 am
Uporabniški avatarPsihič na ŠkodePrispevkov: 942Pridružen: Sr apr 07, 2010 12:07 am
Sem preveril in žal 29.06 ne bo šlo - v četrtek delam nočno izmeno, v petek popoldansko in v soboto spet nočno - davek nadomeščanja sodelvcev pač :( Ker sem najmlajši (tudi po stažu) in ker sem brez otrok poleti težko dobim kaj prosto in me to načeloma ne moti, samo kakšne take zadeve moram zaradi tega izpustiti. V vsakem primeru se imejte zelo lepo (ne dvomim, da bo bfranc odlično poskrbel za vas, družba in razgledi bodo pa tudi odlični), pa kakšno fotko prilepite ob priliki, če nisem preveč siten.
lp vsem


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jun 04, 2013 3:53 pm
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Mali update:

Omenil sem, da bi naredili dva postanka in tako je zadeva sledeča: imeli bomo 45 minutni ogled z vodičem Turjaškega gradu ( v kapeli je razstavljeno človeško srce)in Trubarjeve domačije (mlin,žaga,hiša)isto 45 minut.Cena na osebo je 2,5 eur za en ogled, torej pride oboje 5 eur po osebi, ni pa nujno, da se tega udeležite.

Po teh dveh ogledih se odpravimo proti koči na Grmadi.Naj omenim, da imajo na Trubarjevi domačiji gostinski lokal, če bo koga začela matrati žeja. :):

Ker pa želijo na gradu in Trubarjevi domačiji vedeti koliko nas bo prišlo, bi prosil, da se čimprej prijavite in posredujem te podatke naprej, da nam izdelajo časovnico.

Ceno za hrano in pijačo še naknadno sporočim.



Za vse športne navdušence: lahko pripeljete svoja gorska kolesa in naredite spust v dolino iz Grmade po makadamski cesti oz. po gozdu.Tam so tudi pešpoti.

Turjaški grad
Slika
Trubarjeva domačija
Slika
Koča na Grmadi
Slika

Zdaj, če komu datum ne ustreza naj to napiše, lahko ga spremenimo na en teden prej ali pa pozneje.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jun 04, 2013 7:09 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
Pismo, danes sem izvedel, da so moje vse delovne sobote do 6.7. :|


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne jun 09, 2013 2:36 pm
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
No takole:

Oskrbnik v koči bi rad, da povemo do četrtka (13.6.2013), koliko oseb bo prišlo na piknik, da ve koliko hrane lahko pripravi in rezervira kočo, ker ima kar zasedeno.
Po pogovoru z njim nam nudi:

za začetek
- aperitiv
- bograč ali golaž (tukaj se lahko še dogovorimo)

in za konec
- mešano meso na žaru(čevapčiči,vratovina,kotleti,hrenovke)
- solato (več vrst)
- sladico
- sadje


Cena za zgoraj našteto pride 15 eur/osebi, pijačo plačamo posebej.Denar za hrano se bo pobiral vnaprej.

Zdaj edini datum, ko imajo prosto ta mesec je 29.6.2013, naslednji datum je 6.7.2013.Če komu odgovarja 6.7. lahko prestavimo na takrat.

Koča je res na zanimivem kraju, z lepim razgledom in mirnim krajem.Do parkirnega prostora se pripeljemo po asfaltirani cesti, čaka nas samo še nekaj metrov makadamske poti do koče.Za otroke je tudi poskrbljeno, ker imajo manjše igrišče.Sami imamo na voljo zunanje klopi in po dogovoru z šotorom, v primeru slabega vremena se lahko premaknemo v kočo, kjer je protora za 50 ljudi.



Upam, da se prvega letošnjega piknika Škoda team-a udeležite v čim večjem številu.Vabljeni!!!

P.S. lepo prosim, da se tukaj vpišete, kdor pride oz. potrdite rezervacijo že prijavljeni, časa imamo do četrtka 13.6.2013.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr jun 12, 2013 9:25 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
29.6.sem si zrihtal dopust :buny: tako da 2 + 1/2 z naše strani :-)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če jun 13, 2013 6:08 am
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 4445Kraj: LogatecPridružen: Sr jul 25, 2007 8:00 pm
Kot sem omenil jaz sem za! +boljša polovica in mogoče še en avto (treba vprašat)

Če nas bo pa manj, pa naredimo samo turo in gor kaj spijemo in rečemo.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če jun 13, 2013 11:21 am
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Tudi to sem že razmišljal, danes bom poskušal pregovorit oskrbnika, da me počaka še par dni, če si še kdo premisli ali pa kuha za manj oseb kot sva računala.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če jun 13, 2013 7:08 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 2015Pridružen: Po sep 24, 2007 6:29 pm
sir videc 2x


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 3
45 prispevkov
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron