Avtor Sporočilo

<  Srečanja  ~  Piknik 2013

OdgovorObjavljeno: Po jul 01, 2013 6:28 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
Bograč :svaka:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po jul 01, 2013 10:08 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 211Kraj: GorenjskaPridružen: Če jun 10, 2010 7:58 pm
Lep izlet oz. piknik. Ko bi le prej opazila in malo bolje spremljala, bi se še sama pridružla.

Lp


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jul 02, 2013 9:15 am
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 4445Kraj: LogatecPridružen: Sr jul 25, 2007 8:00 pm
Ravno še kak Citigo je manjkal! :cool: Next time :dirkac:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če jul 18, 2013 11:27 am
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Vidim da ste se imeli luštno, škoda ker me ni bilo.

Sem pa se ravno tisti vikend udeležil malo drugačnega srečanja škod :twistedevil:

Slika

Slika
Slika
Slika


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Če jul 18, 2013 2:21 pm
Uporabniški avatarPsihič na ŠkodePrispevkov: 942Pridružen: Sr apr 07, 2010 12:07 am
Če bi lahko imel tako barvo, kot je zadnja, jo kupim takoj :svaka:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če jul 18, 2013 7:34 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
Lahko jo imaš. Zakaj pa ne? Fleet colours se reče pri Škodi ta zadeva.

Recimo pri Yetiju je na voljo še 28 različnih barv lakov. Poleg standardnih 13. :o

http://centria.skoda-auto.com/cze/autoe ... fleet.aspx mal za učke ;)

Je pa seveda pogoj - najmanj 3 kom. Se pravi, rabiš samo še 2 asa, ki bi imela ekstravaganten okus.


Recimo jaz rabim še 2 kandidata za Yetija v Fun oranžni barvi :svaka:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če jul 18, 2013 7:48 pm
Uporabniški avatarPsihič na ŠkodePrispevkov: 942Pridružen: Sr apr 07, 2010 12:07 am
Tega pa nisem vedel, hvala za tole. Tole izgleda O-D-L-I-Č-N-O :svaka: :o Torej, če sem prav razumel zadevo, je to namenjeno službenim voznim parkom. kar pa niti ni taka težava (mogoče uspem v firmi nahecati upravnika voznega parka, da bi imeli Škode za službene avtomobile - pobožne želje :twistedevil: - ker "naša" barva je črna ali rjava, in avto je lahko katerekoli znamke, dokler je Ford :): ), bolj me zanima, če je to dovoljeno (vsaj v Sloveniji so menda take "neonske" barve, rezervirane za službe, kot so reševalci, gasilci, vlečne službe... - tako so mi pojasnili, ko sem hotel motocikel obleči v tako fluorescentno rumeno folijo, da bi bil bolje opazen, nisem pa potem naprej preverjal, v Nemčiji mi pa še na misel ni prišlo, da bi vprašal :blush: ). Ampak vseeno hvala, tole je zelo uporabno in izgleda zelo lepo.
LP


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe jul 19, 2013 9:09 am
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Citiram:
Recimo jaz rabim še 2 kandidata za Yetija v Fun oranžni barvi

Takšnega Yetija FunOrange gledam vsakič ko sem na češkem, ga ma en sosed tam, in je res zakon barva. Tako bi mogl ponujat tudi normalno, bi se sigurno več folka odločil zanjo ...

Za neon barve pa bog si ga vedi. Nč ni najdt v kakšnih zakonih, vsaj na netu ne. Tale škodička na sliki je mela sicer čist normalno francosko registracijo. Res pa je da je bil tole konkretno avto za pregled proge (še gor piše), za njem pa če vidiš v isti barvi še krtača-kamijon za pucat (bananini olupki so jeba pravjo :D ).


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: So jul 20, 2013 10:57 am
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Cool, lepa barva tazadnja...pri taki ti sigurno vsi ustavijo v križiščih, ker bi mislili, da je kao neki rešilc. :twistedevil:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So jul 20, 2013 7:01 pm
Uporabniški avatarPsihič na ŠkodePrispevkov: 942Pridružen: Sr apr 07, 2010 12:07 am
Žal v Sloveniji reševalnim vozilom še vedno posveča preveč ljudi premalo pozornosti in se dogaja marsikaj - ker reševalci z vožnjo z modrimi lučmi in sireno na nujni vožnjo samo "prosijo" za prednost in so vedno v prekršku, če se kaj zgodi (kot pravi tudi reševalec v prispevku na Siolovi strani). Za povzročitev nesreče se pa dobi tudi kazenske točke, če je teh preveč, ne moreš več opravljati službe (tudi če je vozniško dovoljenje še veljavno oz. ni bilo odvzeto) kot voznik reševalnega vozila, potem je pa problem marsikaj... :(


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jun 24, 2014 12:55 pm
Češki fan!Prispevkov: 40Kraj: DobrepoljePridružen: Po apr 14, 2014 6:09 pm
Kdaj bo skoda piknik 2014???


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 3 od 3
45 prispevkov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu