Avtor Sporočilo

<  Srečanja  ~  Simply Clever Škoda Show

OdgovorObjavljeno: Po maj 21, 2012 6:39 pm
Simply cleverPrispevkov: 472Kraj: PrekmurjePridružen: Ne nov 13, 2011 5:48 pm
tomyn18 je napisal/-a:
Jaz sem pa na Porsche pisal in mi zatrjujejo, da mi niso poslali VIP vabila, ceprav sem jim odgovoril direktno na mail, v katerem so mi posredovali VIP vabilo...zdaj jim pa se v PDF datoteki posiljam...me prav zanima njihov odgovor.

--
Lp, tomyn18

:twistedevil: :batine:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe maj 25, 2012 6:31 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1493Kraj: Okolica Krškega......Pridružen: Po maj 16, 2005 9:02 pm
Blo je noro! Fabija RS je kr trgala :dirkac: Kaj se tiče pa R2 je pa druga zgodba! :): Upam da bo drugo leto spet..................... :svaka:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr maj 30, 2012 8:27 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 314Kraj: Nova Cerkev, štajerskaPridružen: So dec 31, 2005 1:35 pm
No, danes sem v znak opravicila dobil na domaci naslov Skoda zastavo...sicer ni glih tako kot voznja s S2000 ali pa z R2, ampak vseeno komaj cakam, da pridem v petek na obalo in jo vidim!! ;#
Potem pa gre v LJ na steno v moji sobi... :P

--
Lp, tomyn18


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po jun 04, 2012 10:49 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 169Pridružen: Sr nov 17, 2010 3:47 pm
tomyn18 je napisal/-a:
Jaz sem tudi na mail dobil VIP vabilo, ko pa sem prisel tam, nisem bil na VIP listi in seveda tudi ne izzreban za voznjo z S2000 ali z R2, tako da...sem bilo prav jezen, ker sem imel doma za delat in glavni razlog za obisk je bila voznja z S2000 ali z R2... :|

--
Lp, tomyn18

Pri meni je bilo enako. Grem na VIP pult rečem, da sem dobil VIP povabilo prek maila. Una začne iskati moje ime oz. mail in najde moj stari mail (nevem od kje jim to ker že dolgo časa dobivam novice in VIP vabilo sem tudi dobil tanou mail). Ona nereče nič dobim kartonček (sem najprej mislil da imamo samo VIP kartončke) pridem do stanta kjer sta bili parkirane Fabiji (S2000 in R2) tam mi rečejo da nimam VIP-a. Jim pojasnim da sem dobil mail itd. mi rečejo naj grem se gor zment. Tako sem šel v avto po netbook in šel k prijavi kjer sem ji pokazal moje VIP vabilo in mi odgovori, da prek mail-a vabilo nevelja :hmm: :protest: in še doda oprostite za slabo komunikacijo. Kva da fak :devil: potem sem saj upal da bom izžreban .......


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 3 od 3
38 prispevkov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron