Avtor Sporočilo

<  Srečanja  ~  SREČANJE "The big one" 1 in 2.10.2011

OdgovorObjavljeno: To avg 23, 2011 3:27 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
dbola je napisal/-a:
Pridemo:
1. _VeNoM_ + NjegoVa
2. mish
3. ZELENKO + boljša polovica
4. dbola + boljša polovica + četrtinka
5. OctaviaRS
6. mike + boljša polovica
7. Devil
8. sir Videc +/- še kdo mogoče
9. zaza + boljša polovica
10.bfranc +/- boljša/lepša polovica
11. Emil + boljša polovica
12. Jernej
....


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če avg 25, 2011 8:44 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1493Kraj: Okolica Krškega......Pridružen: Po maj 16, 2005 9:02 pm
Pridemo:
1. _VeNoM_ + NjegoVa
2. mish
3. ZELENKO + boljša polovica
4. dbola + boljša polovica + četrtinka
5. OctaviaRS
6. mike + boljša polovica
7. Devil
8. sir Videc +/- še kdo mogoče
9. zaza + boljša polovica
10.bfranc +/- boljša/lepša polovica
11. Emil + boljša polovica
12. Jernej
13. dj_greg z kolegom Dejanom ter ToniŽ no nisem še 100% če pride.

:more:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe avg 26, 2011 6:44 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 1318Kraj: novo mestoPridružen: Ne sep 02, 2007 1:43 pm
Toni je 100% da pride :buny: :vino:

Pridemo:
1. _VeNoM_ + NjegoVa
2. mish
3. ZELENKO + boljša polovica
4. dbola + boljša polovica + četrtinka
5. OctaviaRS
6. mike + boljša polovica
7. Devil
8. sir Videc +/- še kdo mogoče
9. zaza + boljša polovica
10.bfranc +/- boljša/lepša polovica
11. Emil + boljša polovica
12. Jernej
13. dj_greg z kolegom Dejanom ter ToniŽ no nisem še 100% če pride
14. Toni


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Po sep 05, 2011 9:28 pm
Uporabniški avatar.:The Exorcist:..:The Exorcist:.Prispevkov: 3001Kraj: LjubljanaPridružen: Če maj 05, 2005 12:22 pm
Jutri veliko objavo počim prek vseh emailov..


lp venom





Nekaj prestavljeno pod offtopic..


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: To sep 06, 2011 2:56 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 429Kraj: BohinjPridružen: To mar 22, 2011 8:13 am
Mene na žalost ne bo... Zakaj to eksplicitno pišem - zaradi debate in neumnosti okrog tega srečanja v drugi temi je tehtnica prevesila v neko drugo zadevo tisti vikend. Do nedavnega sem bil še neodločen :(

Mogoče se vidimo na naslednjem srečanju, upam da bo to potekalo v redu.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To sep 06, 2011 3:35 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 565Kraj: LjubljanaPridružen: So maj 14, 2005 6:46 pm
Meni ne bo zneslo. Bi povedal prej, pa je bila še šansa, da mi uspe. Pa drugič.


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Sr sep 07, 2011 8:17 am
Uporabniški avatarČeški fan!Prispevkov: 11Kraj: VelenjePridružen: Sr jun 29, 2011 4:23 pm
No takole, da končamo tole farso in dokončno razčistimo. Sem včeraj po telefonu govorila z gospodom, ki oddaja piknik prostor in je zadeva sledeča.
OctaviaRS je si je nadel naziv soorganizator in šel v izvidnico, z namenom da pogleda prostor in poizve kako daleč so dogovori za srečanje. Tema je seveda nanesla tudi na hrano in pijačo. Tu pa se je zapletlo. Lastnik je njemu rekel, da je hrana na osebo 13 € (v tej ceni bi naj bila vključena dva obroka), nam pa na začetku, da je obrok 13 €. Mali nesporazum, ki je povzročil zmedo in kregarijo. Zdaj vidim, kako en simpl telefonski klic marsikaj reši in če bi se telefon uporabil tudi s strani "soorganizatorja", takih bedarij po forumu sploh ne bi bilo.
Res je, da je bolje, da se je zadeva razjasnila že zdaj, ampak, če se ne bi zdaj, bi se pa na samem pikniku in bi z viškom denarja plačali kakšno rundo pijače ali pa ga vložili v naslednje srečanje.
:pir:

Ker so zdaj cene dorečene in sprememb ne bo, saj se nižje res ne da spustit, je zdaj zadeva s finančne plati taka:
- 13 € dva obroka (golaž za kosilo, mešano meso na žaru za večerjo)
- 1 € kampiranje
- 1 € čiščenje piknik prostora

Skupaj znese 15 € na osebo. Če se strinjate dodamo prispevek 2 € za stroške vzdrževanja foruma in smo na 17 €, kar je za dan druženja z dvema kvalitetnima obrokoma res minimalen prispevek.

Cene pijač ostanejo iste, plačuje pa se sproti pri šanku. Za hrano boste ob prihodu pri plačilu teh 17 € prejeli po en kuponček za vsak obrok in s tem kuponom v času strežbe prejeli svoj obrok.

Torej, ob prijavi od vas potrebujem podatek o številu oseb, zraven vsake osebe pa dopišite V1, V2, V3 ali V4.

V1: Varianta 1 (komplet) - 17 €
V2: Varianta 2 (samo en obrok) - 11 €
V3: Varianta 3 (brez hrane) - 4 €
V4: Varianta 4 (brez hrane in kampiranja) - 3 €

Bojna sekira zakopana, zdaj pa srečanje ornk zreklamirat, da nas bo čimveč ;)

p.s. v izogib podobnim situacijam vas prosim, če nekoga prime, da rihta karkoli na lastno pest, pa čeprav v dobro vseh nas, da vzame telefon v roke in pokliče, ali napiše sms, mail ali zs. :batine:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr sep 07, 2011 9:24 am
Uporabniški avatar*The Youngest*Prispevkov: 385Kraj: LjubljanaPridružen: So dec 13, 2008 2:19 pm
Če hočemo še več škodic na srečanju bi lahko dali oglas za srečanje tudi na avtomobilizem.com :)


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Sr sep 07, 2011 10:29 am
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Ja jaz in moja vsekakor prideva torej 2 x V1.Evo, pa v dobro foruma ne bom dal 17 ampak 20 eur, ker drobiža po žepu res ne mislim iskat.Zdej me pa lahko :bam: zarad tega.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr sep 07, 2011 10:50 am
Simply cleverPrispevkov: 690Kraj: CeljePridružen: Sr jun 22, 2005 6:46 pm
2x V2 (večerja)


lp


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Sr sep 07, 2011 12:48 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
toni je napisal/-a:
Pridemo:
1. _VeNoM_ + NjegoVa
2. mish
3. ZELENKO + boljša polovica
4. dbola + boljša polovica Najbrž nas ne bo oz. mogoče zvečer, ker bom službeno odsoten :crazi:
5. OctaviaRS
6. mike + boljša polovica
7. Devil
8. sir Videc +/- še kdo mogoče
9. zaza + boljša polovica
10.bfranc +/- boljša/lepša polovica
11. Emil + boljša polovica (nista na forumu)
12. Jernej (ni na forumu)
13. dj_greg z kolegom Dejanom ter ToniŽ no nisem še 100% če pride
14. Toni
15. Mrazek + boljša polovica (nista na forumu)


Pa ziher še koga povabim ;)


Zadnjič spremenil dbola, dne To sep 13, 2011 7:09 pm, skupaj popravljeno 1 krat.

Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr sep 07, 2011 10:23 pm
Uporabniški avatarmoderator/članmoderator/članPrispevkov: 1907Kraj: LjubljanaPridružen: Če jul 27, 2006 9:27 pm
aaaa šele zdj sm vidu tole temo, nism meu neta cel mesc u stanovanju..
no, še dobr da sm 'kregarijo' preskoču hehe

drgač se sliš super in noro tole srečanje, ampk me ta vikend najverjetneje ne bo u SLO..če se pa slučajn zgodi da pridem pa javim takoj ko zvem! :)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe sep 16, 2011 11:44 am
Škoda voznik!Prispevkov: 72Kraj: GozdPridružen: Sr jan 07, 2009 10:40 am
Torej, malo z zamudo ampak nism utegnu prej....
Pridemo:
1. _VeNoM_ + NjegoVa
2. mish
3. ZELENKO + boljša polovica
4. dbola + boljša polovica Najbrž nas ne bo oz. mogoče zvečer, ker bom službeno odsoten
5. OctaviaRS
6. mike + boljša polovica
7. Devil
8. sir Videc +/- še kdo mogoče
9. zaza + boljša polovica
10.bfranc +/- boljša/lepša polovica
11. Emil + boljša polovica (nista na forumu)
12. Jernej (ni na forumu)
13. dj_greg z kolegom Dejanom ter ToniŽ no nisem še 100% če pride
14. Toni
15. Mrazek + boljša polovica (nista na forumu)
16. 2fast4you+kolega+mogoče brat: V4 (brez hrane in kampiranja)


Torej pršli bomo v soboto in bomo do večera tako da se vidimo na kakšni pijači... Sam imam trenutno hondo ampak v srcu še vedno Škodilak fan, tako da upam da vas bo čimveč....
Lp


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe sep 16, 2011 7:23 pm
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Je kdo za to, da se tisti, ki smo iz LJ in okol zberemo pa gremo skupaj na kmetijo, tako kot za vsak izlet?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe sep 16, 2011 11:26 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Hm .. sem imel v planu da se zberemo v LJ potem pa narest eno turo ..
Sam bom še skrivnosten zaenkrat, se bom moral prej z videcom zment da bo turo spet vodil, jaz nisem siguren če bom lahko ;)


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: To sep 20, 2011 3:32 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1493Kraj: Okolica Krškega......Pridružen: Po maj 16, 2005 9:02 pm
Imajo tudi notranje prostore za fešte al sam zunanje ko gledam slike nikjer ne opazim!? Kdo kdaj je potebno sporočit kaj bo kdo imel V1, V2,.... ?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To sep 20, 2011 5:16 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 494Pridružen: So nov 04, 2006 2:43 pm
Vidim, da sem že malo pozen, samo vseeno... Do sedaj sem imel ta datum zaseden sedaj se je pa sprostil.


Če še ni prepozno, bi se še jaz "pofočkal" za soboto. Varianta brez hrane, ker bi ostal samo do večera. Torej V4.


Odsoten Profil WWW

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 2 od 5
83 prispevkov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu