Avtor Sporočilo

<  Srečanja  ~  Raceland

OdgovorObjavljeno: Če jun 30, 2011 7:33 am
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
Torej na zadnjem srečanju smo se malo zagovorili glede tega, da bi organizirali en dogodek na Racelandu, da spustimo dušo našim konjičkom. Tako da bi preveril kakšen interes je, pa bi se potem morda kaj dogovorili. Torej, kdo bi prišel malo stestirat svojo kantico? :buny:


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Če jun 30, 2011 4:04 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 565Kraj: LjubljanaPridružen: So maj 14, 2005 6:46 pm
Odvisno od datuma, ker zdaj poleti ne vem koliko bom doma, ampak sem načeloma za. :)

A si je kdo ogledal urnik Timeattackov? Verjetno bo enkrat zdaj julija spet (poleg tega, ki je jutri). Pa po novem so čelade obvezne, če se ne motim.

(Saj prav razumem in bi se mi pridružili Timeattacku, ali hočemo celo stezo najeti?)


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Če jun 30, 2011 5:52 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
Celo stezo, pa vstop na pisto samo z Škodami. :King:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če jun 30, 2011 8:41 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
dbola je napisal/-a:
Celo stezo, pa vstop na pisto samo z Škodami. :King:

Mah, ne vem, če se nas bo dovolj s Škodami zbralo za kaj takega :(. Če pa, sem pa takoj za.
Sicer sem imel v mislih, da bi zorganizirali kaj zase, lahko recimo samo za par uric, ni treba cel dan. In če nas ni dosti, bo vseeno ok. Ker na TA, če je polno, potem se kar načakaš vsako rundo :(. Ni ravno feeling.
Recimo, da se nas zbere tam 10-15, vzamemo progo za par urc, pa bo dovolj, da spihamo dušo avtu in sebi :buny: .


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Če jun 30, 2011 9:15 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1139Pridružen: Ne avg 05, 2007 12:09 pm
Hmmm... jst bi tud bil za samo en komplet gum moram še dobit nekje... :twistedevil:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe jul 01, 2011 7:56 am
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 4445Kraj: LogatecPridružen: Sr jul 25, 2007 8:00 pm
mtl je napisal/-a:
Mah, ne vem, če se nas bo dovolj s Škodami zbralo za kaj takega :(. Če pa, sem pa takoj za.
Sicer sem imel v mislih, da bi zorganizirali kaj zase, lahko recimo samo za par uric, ni treba cel dan. In če nas ni dosti, bo vseeno ok. Ker na TA, če je polno, potem se kar načakaš vsako rundo :(. Ni ravno feeling.
Recimo, da se nas zbere tam 10-15, vzamemo progo za par urc, pa bo dovolj, da spihamo dušo avtu in sebi :buny: .


Na TA, če prideš dovolj zgodaj se lahko navoziš še in še. Glede na to da nas je bilo na panoramski vožnji 14 (če se en motim), se mi zdi da bi jih na raceland prišlo le ene pet? Kar pa pomoje posledično pride veliko za plačat?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe jul 01, 2011 11:22 am
znalecznalecPrispevkov: 1491Kraj: LjubljanaPridružen: Po sep 17, 2007 7:17 pm
Vsake tolko na ford forumu eden izmed forumašov organizira raceland dogodek s številčno omejeno udeležbo. Pravila so stroga glede cene in koliko voznikov na en avto, itd... Udeležba je zaprtega tipa, dodatni obiskovalci niso zaželjeni in po želji udeležencev se organizira še teoretični del, ki mislim, da traja cca urco. Teorijo preda kakšna priznana slovenska osebnost iz sveta motošporta, ki se potem tudi popolje krog, dva, tri s posamezniki, ki imajo željo po progi in jih poduči ter svetuje in popravlja. Če je interes se izvede tudi meritve časa.

Lahko sporočim, ko bo naslednjič (predvidoma jeseni). Sedaj pred poletjem ni bilo interesa. Skupina pa je ponavadi omejena na okoli 20 vozil. Traja pa mislim, da 8 ur.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe jul 01, 2011 7:44 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
dejc je napisal/-a:
Vsake tolko na ford forumu eden izmed forumašov organizira raceland dogodek s številčno omejeno udeležbo. Pravila so stroga glede cene in koliko voznikov na en avto, itd... Udeležba je zaprtega tipa, dodatni obiskovalci niso zaželjeni in po želji udeležencev se organizira še teoretični del, ki mislim, da traja cca urco. Teorijo preda kakšna priznana slovenska osebnost iz sveta motošporta, ki se potem tudi popolje krog, dva, tri s posamezniki, ki imajo željo po progi in jih poduči ter svetuje in popravlja. Če je interes se izvede tudi meritve časa.

Lahko sporočim, ko bo naslednjič (predvidoma jeseni). Sedaj pred poletjem ni bilo interesa. Skupina pa je ponavadi omejena na okoli 20 vozil. Traja pa mislim, da 8 ur.

To je bilo lani novembra. Fenomenalno, bilo je res malo vozil, s tem da okrog 13.00 nas je ostalo le še ene 5 :stupid:, tako da smo bili na progi non stop do 16.00. Jaz sem vmes šel le tankat (povprečna je bila cca. 17 litrov :stupid:) in pa še dvakrat sem ustavil za preverit, če mi slučajno žice že ne gledajo iz gum :hysterical:.. Na koncu sem bil pa tudi totalno uničen, ampak bilo je pa fenomenalno. :svaka: :svaka: Dobro je bilo tudi to, da je bilo zgolj par stopinj nad ničlo, tako da tudi gume niso zelo trpele, ker pri 50 stopinjah asfalta so ko čigumi (no, odvisno katere).
Plačali smo pa nekje 30 EUR za cel dan.


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Pe jul 01, 2011 7:55 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
Cech_Styler je napisal/-a:
Glede na to da nas je bilo na panoramski vožnji 14 (če se en motim), se mi zdi da bi jih na raceland prišlo le ene pet? Kar pa pomoje posledično pride veliko za plačat?

Bi se strinjal. Dajmo se pofočkat tukaj, pa morda naredimo še s kakšnim drugim klubom skupaj? Recimo Kia, hehe.
Ali morda VW, BMW... Po moje bi se nas nabralo ene 15-20, to je pa že sprejemljivo. Težava je verjetno bolj to, da bi morali to na delavnik, ker predvidevam, da so vikendi vsi zasedeni z bolj ''dobičkanosnimi'' dejavnostmi.
Pa fajn bi bilo, če bi bil deževen dan :cool: .


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Pe jul 01, 2011 9:17 pm
Simply cleverPrispevkov: 683Pridružen: To sep 05, 2006 7:51 pm
arminator je napisal/-a:
Hmmm... jst bi tud bil za samo en komplet gum moram še dobit nekje... :twistedevil:

Arminator
Bigman
Cech styler
smo že trije.....red felicia team :buny:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe jul 01, 2011 9:29 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
Tudi jaz.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So jul 02, 2011 6:32 am
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
Torej nas je 5. Še kdo?


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: So jul 02, 2011 5:47 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 565Kraj: LjubljanaPridružen: So maj 14, 2005 6:46 pm
Sem reku, da ja. :D


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: So jul 02, 2011 8:11 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
Pa Zelenko tudi definitivno ;)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So jul 02, 2011 8:27 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 4445Kraj: LogatecPridružen: Sr jul 25, 2007 8:00 pm
Drugače pa čist tko ena ideja...vsak da ene par euričev in pripeljemo eno felicio podrto pa jo šponamo cel dan :bub:

Tkole so včeraj tiščali s karavanko na TimeAttacku:
Slika

Slika

@mtl-ne želi si dežja, ker samo drsi. Pa še nikamor se ne moreš skriti pred dežjem.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So jul 02, 2011 9:03 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1139Pridružen: Ne avg 05, 2007 12:09 pm
Kak čas je dosegla? :twistedevil:

Ja res mokre ceste ne rabmo, ker itak bom s sabo prnesu ene zanič gume, da jih skurim do feltn.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne jul 03, 2011 6:37 am
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
Cech_Styler je napisal/-a:
@mtl-ne želi si dežja, ker samo drsi. Pa še nikamor se ne moreš skriti pred dežjem.

Jah, jaz grem na Raceland, da se nagaram in bolj ko drsi bolj garam :buny: . In boljše mi je, ker je potem več odvisno od voznika in ni pri kanticah z malo moči zgolj on/off vožnja, temveč moraš tudi malo občutka pokazat :D. Tako da, kar se mene tiče, jaz bi bil za dež, pa čeprav bodo gor 8 let stare zgonjene zimske gume :twistedevil: . Zabava zagotovljena ;).

Torej, do sedaj nas je 7 interesentov. Bom še malo poklical okrog kolege, pa da vidimo, če se nas nabere ene 15.


Odsoten Profil WWW

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 3
37 prispevkov
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron