Avtor Sporočilo

<  Splošno  ~  Mladá Boleslav

OdgovorObjavljeno: Pe sep 15, 2006 9:00 pm
Uporabniški avatarznalecznalecPrispevkov: 765Kraj: PreshgainPridružen: Pe jul 07, 2006 8:01 pm
130rs je napisal/-a:
@Damijan: Poglej si tale link pa boš videl da je tisto Popular:
http://starodobnik.net/sloforum/viewtopic.php?t=2358


Poglej, meni ne potegne tisto da je od enega, ki pozna enega, ki ima,... in tako naprej te buče.

Govorim, kaj sem jaz videl in prebral na prijavnem listu za rejli. Podatku vsakega prijavljenega avtomobila so se vsem prebrali preko mikrofona in tudi lastnik je potrdil informacijo ali pa še dodal kakšno informacijo.

Za konkretno to ŠKODO je bilo napisano, da je Premier. Ima še tablico z imenom na hladilniku in pa naveden letnik 1936!!! in ne 1938 ali mlajši.

Dezinformacija??? Tega ne vem.
Rad bi jo videl v živo zaradi lastnega zanimanja, pa tudi pravilne resnične informacije bi me zanimale.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne nov 11, 2007 1:04 pm
Uporabniški avatarznalecznalecPrispevkov: 765Kraj: PreshgainPridružen: Pe jul 07, 2006 8:01 pm
Opravičilo userju 130rs!

Glede tiste Škode Popular sem trdil in podajal napačne podatke!
Sem si zadevo pred časom še enkrat podrobno ogledal v LJ, ko je bilo srečanje starodobnikov.

Za dezinformacije se opravičujem še enkrat!


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne nov 11, 2007 2:20 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1493Kraj: Okolica Krškega......Pridružen: Po maj 16, 2005 9:02 pm
Evo je:
Slika
Lastnik je delal 2.400 ur, da je obnovil škodo popular cabri iz leta 1936
:cool:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne nov 11, 2007 2:31 pm
Uporabniški avatarNajmlajši a najhitrejšiPrispevkov: 585Pridružen: To nov 01, 2005 9:13 pm
...


Zadnjič spremenil 130rs, dne So apr 07, 2012 6:40 pm, skupaj popravljeno 2 krat.

Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne nov 11, 2007 3:29 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 4445Kraj: LogatecPridružen: Sr jul 25, 2007 8:00 pm
;# ;# ;# kaj je lepa!...kolk pa je mašinca tole?

aja...a nismo mal offtopic?...lahko bi se nardeil še eno temo samo o starodobnikov...zraven tunng,styling..itd


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So okt 11, 2008 10:28 am
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 171Pridružen: Po jul 28, 2008 11:17 am
Glih tok o Čehih, k ste se enkrat nazaj o tem pogovarjal - jaz sem bila že večkrat na Češkem, ljudje so zelo prijazni, vsaj po mojih izkušnjah (žal nisem obiskala tovarne, to je bilo pred tem, ko sem se zagrela za Škode). Je pa res, da govorijo angleščino ravno toliko kot Italijani, torej 0. Imam prijatelja iz Slovaške, ki zna samo nemško, jaz pa ne dovolj in potem se pogovarjava tako, da jaz govorim slovensko, on pa slovaško in se vse razumeva. No, nazadnje, ko sem ga srečala, se je pa tudi že malo naučil angleščine.
Na potovanju po Bosni to poletje sem se spoznala tudi z dvema Čehoma, v kampu, prišla sta s Fabio Combi, zelo prijazna. Onadva sta govorila po češko, jaz po slovensko, pa smo se sporazumeli.
Res zanimivo, kako so podobni jeziki, predvsem slovenščina in slovaščina sta bolj podobni kot slovenščina in hrvaščina.
V glavnem , Čehi so face, zdej pa nadaljujte s svojo temo, da vas ne bom preveč zmedla, LP


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po maj 03, 2010 9:16 am
Uporabniški avatarČeški fan!Prispevkov: 26Kraj: krškoPridružen: So sep 05, 2009 5:29 pm
Jaz sem bil na češkem nazadnje v jeseni, mimogrede sem si pogledal še Škoda muzej v Mladi Boleslavi...

Tule je link na fotke, mislim pa da je slikano skoraj vse kar je bilo takrat za videti... Grem pa oktobra spet na Polsko in bo pot vodila ponovno čez M. B. in če bo kaj novega za videti bo objavljeno tukaj.

http://www.mojalbum.com/vazman/skoda-auto-muzej

Je pa Češka zelo lepa in urejena, ljudje so zelo prijazni in najpomembnejše, slovani smo,(ko končno prevozim avstrijo, so občutki podobni kot bi prevozil šentilj v obratni smeri- "končno doma", oz nekaj bolj domačega :) ) gre brez angleščine, pa pri večini tudi ne bi šlo, tudi, če bi hoteli :) se pa da z mešanico slovenščine, srbo-hr, ruščine.... načeloma ni problema :) Imam pa željo, da bi se naučil tudi nakaj osnov češčine, je res lep jezik, samo trenutno na žalost ni časa za to...


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To maj 04, 2010 8:30 pm
Simply cleverPrispevkov: 683Pridružen: To sep 05, 2006 7:51 pm
36 slika :bow:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe maj 07, 2010 10:51 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1298Kraj: BrežicePridružen: Po avg 13, 2007 8:33 pm
ja uni ceniki so zanimivi ko prideš v češko ko so postavljeni tik za cesto...od 15 evrov je saksafon...pa do 50evrov za komplet servis..!!!


;)


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Ne nov 21, 2010 11:27 am
Uporabniški avatarČeški fan!Prispevkov: 26Kraj: krškoPridružen: So sep 05, 2009 5:29 pm
Čau škodovodi.. v začetku meseca sem se peljal spet na Poljsko,mimo grede obiskal prijatelje v Pragi (zapeljal čez Lidice, kjer so Nemci leta 42 likvidirali celo vas zaradi atentata na Hydricha, šefa nemškega protektorata Bohemija in Moravska) in z mojimi sopotniki, ki še niso bili v Škoda muzeju, smo ga obiskali. Nič novega ni za videti, samo naslednjič se moram nekaj dni prej pozanimat kdaj je možen ogled proizvodnje, tokrat smo bili spet na kratkem s časom.

Tule pa je ena super ruska avto enciklopedija, nisem odpiral nove teme in jo bom nalimal kar sem. Tu imate slike vseh možnih znamk, podatkov o avtomobilih, med celim kupom znamk se nejde tudi Škoda.
Prioiročam ogled.

http://www.autowp.ru/skoda/

Tole je samo navduševanje nad nujno zamenjavo trenutne ladičke, ki pa ji bom pustil živeti do konca, da dokaže koliko zmore, potem pa bo naslednik vrjetno nova Octavia Combi, nič ne kaže, da se bodo Rusi kmalu vrnili... :cry: pa saj mi bodo ostale 2. ladičke oltajmer :cool:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po mar 26, 2012 8:06 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 4445Kraj: LogatecPridružen: Sr jul 25, 2007 8:00 pm
Malo obujam to temo. Ima kdo kakšno informacijo več, ker sem bral na netu, da od marca naprej je zaprt muzej v Mladi Boleslavi zaradi prenove? :blink: Bi bil vesel za kakršnokoli info če to res drži...oziroma za koliko časa imajo namen zapreti? Imamo načrt v juniju odpotovati na Češko.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr mar 28, 2012 6:24 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 4445Kraj: LogatecPridružen: Sr jul 25, 2007 8:00 pm
Če si ima še kdo namen ogledati muzej v letošnjem letu sem dobil tak odgovor:

Citiram:
Yes, our museum will be closed, but the exibition of the oldtimers will be in the building of the depository, right next to the museum.


Vsaka čast čehom za tako odzivnost. Čist presenečen :o


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jul 31, 2012 8:45 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
Eno vprašanje: a se poleg muzeja da tam še kaj drugega videt? Recimo BMW Welt je kar impresiven.

Ta vikend bom verjetno gor, pa me mika, da grem pogledat.
Se da sicer kakšne stvari kupit po normalnih cenah ali so navite? Npr. kakšni Škoda soft-shelli, itd.?

A je to uradna stran muzeja ali je kje še kakšna bolj informativna?
http://new.skoda-auto.com/en/experience/museum


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: To jul 31, 2012 8:54 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 4445Kraj: LogatecPridružen: Sr jul 25, 2007 8:00 pm
To je original stran. Samo je letos v prenovi muzej,tko da majo vse avte na ogled postavljene nekje zraven muzeja (kaka hala ali šotor, ne vem čisto natančno).
Če bi rad direktno informacijo dobil ti pa priporočam poslati mail na njihov mail, ti bojo vse povedali. Če dobiš kako koristno informacijo te pa prosim če boš delil z nami. Hvala.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr avg 01, 2012 7:58 am
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 181Kraj: PrevaljePridružen: Pe maj 08, 2009 3:17 pm
Sej piše že na original strani gor marsikaj o zaprtju
Citiram:
The main museum building will be closed from March 2012.

The cash desk and visitor facilities will be located in the Customer Centre (next to the museum). The visitors will be only able to see the depository with a part of the vintage collection. Factory tours are not affected by the works. The promotional products shop and rally bar will be closed. It will not be possible to rent museum rooms either. For more detailed information, please contact us.


Tak da promocijska trgovinica je zaprta.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če apr 18, 2013 5:09 am
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
Ima kdo kakšen predlog za poceni nočitev tam v bližini?


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Po apr 22, 2013 7:15 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
Kdaj si planiral?

Mi gremo letos poleti enkrat. Nimamo še fiksnega datuma.


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 2 od 3
44 prispevkov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron