Avtor Sporočilo

<  Splošno  ~  Dodatna oprema

OdgovorObjavljeno: Sr maj 24, 2006 9:58 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1748Kraj: Dežela opojnih trenutkovPridružen: So avg 27, 2005 6:29 pm
Zanima me kje dobit kakšen cenik dodatne opreme za Octavio I karavan izvedbo?
Če kdo ve (če sploh obstaja), me zanima cena:
- gumijasta tekstilna podloga (dno prtljažnika)
- gumijasti tekstilni predprašnik

Fanj bi blo videt kak cenik


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če maj 25, 2006 8:31 am
Češki fan!Prispevkov: 56Kraj: LjubljanaPridružen: Po maj 09, 2005 9:04 am
Pokliči na servis - prodaja rez. delov pa tu bodo povedali. Za limuzino pride gumijasta podloga za prtljažnik okoli 15.000 SIT


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če maj 25, 2006 4:37 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 314Kraj: Trnovo-SiskaPridružen: Ne jun 12, 2005 11:01 pm
www.amo.si

tam ti to naredijo po meri prtljažnika in dost ugodno.


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Če maj 25, 2006 6:42 pm
Uporabniški avataroversteer loverPrispevkov: 2025Kraj: TrbovljePridružen: Pe maj 06, 2005 4:36 am
js sm zadnjič pol naročil tepihe pri amo.si..Bom vidu kdaj jih bom dubu, pa ti pol sporočim lahk kako sem zadovoljen :cool:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če maj 25, 2006 7:13 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1748Kraj: Dežela opojnih trenutkovPridružen: So avg 27, 2005 6:29 pm
vidm, da imamo samo z blaga tapete.
Una podloga za v ptrljažnik bi mi prišla zelo prav pozimi. Sej veste. Pancerji not, vn, pa uni dan sem mel polhn prtljažnik zlatih kroglic :crazi: (cel paket vode padu na vrečko), pa je bil bum :hysterical: .

Se bo treba en dan pozanimat pri kakem prodajalcu škode, če je sploh mogoče dobit tako podlogo za prtljažnik.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če maj 25, 2006 9:45 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
maš varianto da maš kakšno staro deko al pa kej podobnega skos v prtljažniku.. jst zdej to kr skos sabo vozm :D


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Če maj 25, 2006 10:07 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1748Kraj: Dežela opojnih trenutkovPridružen: So avg 27, 2005 6:29 pm
sej mam že nekaj let s seboj šotorsko krilo, samo počasi hodi h koncu (luknje, impregnacija,...). Uni dan pa sem ga dal vn, pa že takoj se mora kaj zgodit. :crazi:

Trenutno ne potrebujem, samo sem se resno zagledal, ker se tako lepo štima s prtljažnikom, vendar sem našel samo za Octavio II.

Že najdemo kakšno alternativo


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe maj 26, 2006 7:51 am
Češki fan!Prispevkov: 56Kraj: LjubljanaPridružen: Po maj 09, 2005 9:04 am
W3s7_S1D3 je napisal/-a:
vidm, da imamo samo z blaga tapete.
Una podloga za v ptrljažnik bi mi prišla zelo prav pozimi. Sej veste. Pancerji not, vn, pa uni dan sem mel polhn prtljažnik zlatih kroglic :crazi: (cel paket vode padu na vrečko), pa je bil bum :hysterical: .

Se bo treba en dan pozanimat pri kakem prodajalcu škode, če je sploh mogoče dobit tako podlogo za prtljažnik.


Sem že zgoraj napisal da obstaja za octavijo gumijasta podloga za prtljažnik ki ima 2 cm dvignjen rob, tako da svinjarija noter ostane...


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po jun 19, 2006 8:08 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1748Kraj: Dežela opojnih trenutkovPridružen: So avg 27, 2005 6:29 pm
Včeraj sem opazil pri novem VW Polotu, da ima fanj zadevno za tapete v avtu. Ima nekakšen zatič, v katerega primneš tapet in ga pol ne morem premaknit z mesta, ko greš iz avta.
Opazil sem da imajo tudi moji luknjo, vendar zatičev nimam.
Se da to posebej dobit, al to sploh ni mogoče?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po jun 19, 2006 10:11 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
če misliš tiste luknje v predpražnikih, VWji majo že neki časa ta sistem (no.. tastar passat naš jih je mel) za škode pa nisem siguren katere to imajo. Vem da to nova octavia ima, samo moreš sam našravfat tiste nastavke v tla.. ostalo je menda že pripravljeno. Tudi original gumijasti predpražniki imajo predvidene luknje..


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Po jun 19, 2006 11:01 pm
Uporabniški avatarČeški fan!Prispevkov: 55Kraj: LjubljanaPridružen: Pe mar 10, 2006 9:25 pm
Probaj povprašat pri GLEDRING d.o.o. v Dravljah. Oni delajo vse vrste gumijastih tepihov (imajo šablone, da se jih obreže za posameune vrste vozil).

Ne bo original, bo pa cenejši pa učinkovit.

Jaz mam njihove tepihe v avtu pozimi in gumijasto preprogo v haubi (oct.I, l. 2001, lim.).

LP


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jun 20, 2006 4:17 am
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1748Kraj: Dežela opojnih trenutkovPridružen: So avg 27, 2005 6:29 pm
Fabia RS je napisal/-a:
Ti 'šraufi' pridejo zraven originalnih gumijastih tepihov pri stari Octavii, novi Octavii in Fabii.


pol so me zaj****. Mam originalne tapete, pa nimam tistih "šraufov"
Original so tisti (sivi oz. črni), ki so gumijasti, nekoliko poglobljeni, pa imajo napis Octavia?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jun 20, 2006 3:05 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
o ja.. pri tanovi gumijasti kr lepo lezejo ;)


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: To jun 20, 2006 3:18 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1748Kraj: Dežela opojnih trenutkovPridružen: So avg 27, 2005 6:29 pm
grem narest sliko tapetov, ker nisem dobil nč zraven :crazi:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jun 20, 2006 3:45 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1748Kraj: Dežela opojnih trenutkovPridružen: So avg 27, 2005 6:29 pm
Slika
Takšni zgledajo. Luknje majo, šravfov pa ni


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jun 20, 2006 5:16 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 314Kraj: Trnovo-SiskaPridružen: Ne jun 12, 2005 11:01 pm
Za v prtljaznik, sem zadnjic videl v italiji v rezlicnih velikostih in je bilo iz neke gume ali umetnega materiala. Dost dobra stvar.

Tisti tepi za v prtljaznik, ki sem ga jaz gledal, pa je imal tudi 5 cm rob ob straneh in mislim da je bil zelo ugodno, ce kdo rabi bom sel nalašč pogledat in kupim.


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Ne jun 25, 2006 1:15 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1748Kraj: Dežela opojnih trenutkovPridružen: So avg 27, 2005 6:29 pm
a uni "šraufi" pridejo kot eni majhni zatiči al imajo prav navoj? Ker nekaj sem pole zbrskal vn, pa nisem siguren, če je to to


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
17 prispevkov
Po forumu brska: Google [Bot] in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu