Avtor Sporočilo

<  Splošno  ~  Vračam se na Škodo nazaj tokrat na Octavio 2.0

OdgovorObjavljeno: To mar 02, 2021 9:54 am
Češki fan!Prispevkov: 13Pridružen: Sr feb 24, 2021 7:37 am
Pred petdesetimi leti sem kupil rabljeno Škodo 1000MB in priznati moram, da me je kar tu pa tam jezila. Velikokrat zjutraj ni vžgala na ključ, pa je bilo treba potiskat. Naneslo je, da bom čez nekaj dni kupil rabljeno Octavio letnik 2000 z motorjem 2.0 (piše da ima manj moči od modela 1.8). Avta ne potrebujem za velike razdalje, upam, da ne bo nekih bistvenih težav z njo. Na kaj moram biti posebej pozoren na Octaviji, ko grem po njo ? Hvala za vaše nasvete.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če mar 04, 2021 8:14 am
Češki fan!Prispevkov: 13Pridružen: Sr feb 24, 2021 7:37 am
Vzpodbudno ravno ni, kdo pa se danes še beli glavo s starimi kripami. Žal vsi nimamo cekinčkov za novi avto, pač vozimo bolj muzejske zadeve. Verjetno bi mi kakšen nasvet bil v pomoč, a kaj češ če nobenega ni.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne mar 07, 2021 6:44 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
Dobro preveri povsod za rjo.
Pa vprašaj lastnika, če je kaj olja dolival, ti motorji so ga namreč precej žejni.


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: To mar 09, 2021 11:56 am
Češki fan!Prispevkov: 13Pridružen: Sr feb 24, 2021 7:37 am
mtl je napisal/-a:
Dobro preveri povsod za rjo.
Pa vprašaj lastnika, če je kaj olja dolival, ti motorji so ga namreč precej žejni.


Za te motorje 2.0 sem bral da imajo apetit za olje, vendar bom to šele videl čez čas. Avto je prijetno za vozit, upam da mi bo nekaj časa služil.


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
4 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu