Avtor Sporočilo

<  Splošno  ~  octavia 3 start stop error?

OdgovorObjavljeno: Če apr 30, 2020 9:12 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 1Pridružen: To maj 23, 2017 2:32 pm
Pozdravljeni,
danes se mi je na octaviji 2.0tdi (2013) na vsem lepem prizgala lučka za motor in pa info- start stop system error. Malo sem raziskoval in napak je baje lahko malo morje,od slabe akomulatirja do nedelovanje štop luči,napake na računalniku... na forumu nises nasel nobene teme ,ki bi se navezovala na moj primer... če sem spregledal bi bil zelo hvalezen linka,prav tako pa kakrsne koli informacije če je kdo iz med vas imel podoben primer. Hvala ze v naprej :)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr maj 06, 2020 1:24 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 1Pridružen: Po apr 16, 2018 8:44 pm
cino je napisal/-a:
Pozdravljeni,
danes se mi je na octaviji 2.0tdi (2013) na vsem lepem prizgala lučka za motor in pa info- start stop system error. Malo sem raziskoval in napak je baje lahko malo morje,od slabe akomulatirja do nedelovanje štop luči,napake na računalniku... na forumu nises nasel nobene teme ,ki bi se navezovala na moj primer... če sem spregledal bi bil zelo hvalezen linka,prav tako pa kakrsne koli informacije če je kdo iz med vas imel podoben primer. Hvala ze v naprej :)


Meni se je tudi zgodilo da mi je kar naenkrat javilo napako, imam Rapid 2018, avto sem na prvem postanku ugasnil in še enkrat prižgal, potem je zopet delalo. Enako se mi je zgodilo enkrat s stranskimi ogledali, med vožnjo se nista hotela premakniti, na parkingu še enkrat avto prižgal potem je delalo normalno. Skrbi me, da ni kaj narobe z napeljavo avtomobila, saj me dostikrat, ko hočem iz avta in primem za pleh dobro strese... :hmm:


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
2 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron