Avtor Sporočilo

<  Splošno  ~  Poplačilo leasinga-novi avto

OdgovorObjavljeno: To avg 27, 2019 4:48 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 1Pridružen: Po avg 26, 2019 5:22 pm
Pozdravljeni,zanima me ena informacija in sicer,pri nekaterih Škoda prodajalcih sem zasledil ponudbo nakup brez pologa,mene osebno pa zanima sledeče.Npr.kupil bi novi avto vreden 20.000e,sam imam avto na leasing trenutno ocenjen nekje na 8,000e,poplačilo leasinga še mi je ostalo 4,000e... Ali je možno da dam svoj avto notri poplačam z njim lesing se pravi 4.000,ostane še 4.000 in teh 4.000 uporabim pri novem avtu in dejansko se zbije cena novega avta na 16.000? :)

Andrej,

Lp.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To avg 27, 2019 8:35 pm
Škoda loverPrispevkov: 162Kraj: BrezicePridružen: To mar 08, 2016 12:49 pm
Da se vse ce se dogovoris z avtohišo.....
Je pa ta fafing kr drag ceprav oblubljajo oh in sploh....Sam sem sel potem na banko vprasat in je obrok bil povprecno za 20eur nizji.Ker sem jih hotel odjebat ces ne me imeti za norca so mi sami ponudili za 25eur nizji obrok od prvega.....
Tako da tukaj je balkan samo ne na prvo karto.....


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr avg 28, 2019 3:47 am
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
Glede na tvojo logiko boš top stranka za prodajalce, saj te bodo 2x nategnili.
Če je avto vredenc8 jurjev boš za njega s strani prodajalca dobil največ 7. In po tvoji logiki cene ne boš zbil na 17 jurjev, saj boš plačal vseh 20.
Prodaj svoj avto, poplačaj lizing, zrihtaj si poniebe za lizing/kredit drugje, spogajaj za ceno pri avtu, potem pa poglej, če je ta lizing ugoden.


Odsoten Profil WWW

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
3 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron