Avtor Sporočilo

<  Splošno  ~  Jeziček za usmerjanje šob zračnika

OdgovorObjavljeno: Ne feb 10, 2019 2:47 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 1Pridružen: Ne feb 10, 2019 1:19 pm
Živjo.

Danes sem ob čiščenju armaturne plošče nehote poškodoval/odlomil jeziček za usmerjanje šob zračnika oz. pojma nimam kako se temu reče. Zanima me če je kdo imel podobno izkušnjo, kje kupt del (samo jeziček ne celotnega zračnika) Sicer nekaj se najde (zelo podobno mojemu) na aliexpress, amazon, ebay ampak ni pa čisto isti oz. nikjer ne piše da je kompatibilen z škodo octavia l 2013. Mogoče kdo ve koliko bi prišlo popravilo na uradnem servisu ali zamenjajo komplet zračnik? Na forumu THEAM BHP sem zasledil, da je nekdo v tujini imel identično težavo ampak nikjer ni kakega linka oz. kako je stvar rešil. Prilagam njegovo sliko saj je jeziček popolnoma isto zlomljen, vse ostalo je OK.

Slika
Slika
Slika
Slika

LP domzalcan


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če apr 04, 2019 4:30 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 4445Kraj: LogatecPridružen: Sr jul 25, 2007 8:00 pm
Pokliči na uradni servis oziroma se zglasi tam in boš najprej zvedel kako in kaj. Če ne poiščeš enega rabljenega na ebayu ali odpadu.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne jun 02, 2019 8:41 am
Uporabniški avatarČeški fan!Prispevkov: 51Pridružen: Sr feb 15, 2017 6:20 pm
meni so vsi zračniki razpadli, Octavia 3 2013 letnik ... vse sem si sam zrihtal za prvo silo tako da sm si zlepil skupaj ... če te znima cena je pa taka na uradnem servisu:_

_ levi in desni zračnik 36€/po kosu
_ sredinjski zračnik 110€/po kosu

jz jih še nism kupil ker se mi zdi totalno brezveze kupiti nekaj kar vem da bo čez 3 leta spet razpadlo, tukej so res šparali pri kvaliteti, velko razočaranje + gumbi na volanu, vedi da bodo kmalu pošli ali pa dobili "luft"


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
3 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu