Avtor Sporočilo

<  Splošno  ~  Octavia 3 limuzina in soncna streha...

OdgovorObjavljeno: Sr maj 09, 2018 9:58 pm
Škoda voznik!Prispevkov: 67Pridružen: Če sep 01, 2016 8:54 pm
Pozdravljeni...

Zanima me ce je ze komu kdaj kje zatajila steklena streha?
Zgodilo se mi je da sem okno odprl na 2 pozicijo...pustil odprto... sel za 3h v sluzbo in na poti pred ciljem se streha ni odzivala na stikalo... pregledal varovalke vse ok.. sel iz avta zaklenil in probal z kljucem nic... sem pa opazil oz slisal da pri motorcku oz nekje tu okrog da dela tk tk... in to dejansko 2x... pustil vse skup... prebral vse forume... kega klical na servis ,kjer je prelistal vse baze od passata, leona,golfa,octavie.. itd in nikjer nic zavedeno oz kaksna okvara... pridem zvecer domou in primem sipo zgoraj z obema rokama malo zrukam probam in eno sila se zapre... med rukanjem se sipa ni premaknila niti mm...

V glavnem ugotovil sem da to sploh ni nedolzna zadeva da ne mores zapret sipe...

Ima kdo kaj koristnega... ??
Hvala in lp
Uros


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So maj 12, 2018 12:13 pm
Škoda voznik!Prispevkov: 67Pridružen: Če sep 01, 2016 8:54 pm
Noben nic??


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To avg 14, 2018 8:13 pm
Škoda voznik!Prispevkov: 67Pridružen: Če sep 01, 2016 8:54 pm
Zamenjali motorcek pomika in zdaj zaveda ze ene 50x ni zatajila.... tako da bo pomoje to to... kaj je bil vzrok pa sam bog ve...
Lp


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe avg 17, 2018 12:06 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 423Pridružen: So jan 27, 2007 5:47 pm
Jah, lahko da je crknil motorček, oziroma kaj na vezju. Drugače pa so avti s pomično streho včasih imeli način za zasilno ročno zapiranje ali odpiranje. Ni nič v navodilih?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po avg 20, 2018 4:05 am
Škoda voznik!Prispevkov: 67Pridružen: Če sep 01, 2016 8:54 pm
Dobesedno pomoje ni crknil ker je v 70% delal... ja za rocno zapidanje ima puscen vijak na imbus samo kaj ko je motodcek zgoraj zadaj pod sipo samo dosegljiv in ne mores zraven do njega... odlicno reseno :)


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
5 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron