Avtor Sporočilo

<  Splošno  ~  Racechip RS izkusnje

OdgovorObjavljeno: So feb 17, 2018 1:44 pm
Škoda voznik!Prispevkov: 67Pridružen: Če sep 01, 2016 8:54 pm
Pozdravljeni...
Rabil bi informacije kako se dejansko obnese ta zadeva. Gledam da vgrajujejo v prestizne avte fako da vseeno nekaj mora bit na tem.
Za tiste kitajske boxse vem da je samo upor not nevem pa kako to deluje... priklooi se kao na dva senzorja. Verjetno isto nori racunalnik z laznimi podatki... Zanima md ce se dejansko kaj pozna tole ali je vse skupaj brez veze.

prosim korektne ugotovitve... ne samo da se z tem unici motor itd... Problem je ker imam avto v garanciji in ga nemorem dat cipirat...

https://www.racechip.de/shop/skoda/octa ... 380nm.html


Najlepsa hvala in brez zamere... lp


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po feb 19, 2018 3:14 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 429Kraj: BohinjPridružen: To mar 22, 2011 8:13 am
Ni rečeno, da ga ne moreš. Pri RSR pravijo, da imajo to s skupino VAG rešeno in da garancija ne velja samo za določene modele - probaj kontaktirat RSR.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po feb 19, 2018 7:55 pm
Škoda voznik!Prispevkov: 67Pridružen: Če sep 01, 2016 8:54 pm
Sem mu poslal povprasevanje pa da vidimo.... samo tole pa tud ni vredno 550e ali? Mi je kar zasoljena cena...

Kaj pa pravite o racechipu?
lp


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 21, 2018 10:32 am
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 429Kraj: BohinjPridružen: To mar 22, 2011 8:13 am
Jaz če bi šel v to, grem definitivno v RSR varianto, ker je preizkušena in ima garancijo. Za tale Racechip pa še nisem slišal.


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
4 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron