Avtor Sporočilo

<  Sam svoj mojster  ~  osvetlitev superb

OdgovorObjavljeno: Če avg 25, 2016 9:14 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 2Pridružen: So avg 20, 2016 10:12 pm
najprej pozdravljeni, sem nov uporabnik na tem forumu in novi lastnih škode superb 2008. ok, najprej lahko povem le da sem izredno zadovoljen z vozilom, toda opazil sem naslednje napake, pa če mi lahko kdo pomaga, kako bi to sam popravil, oziroma, če kdo pozna koga, ki bi to uredil, za kak pameten denar ( relacija kočevje - nm ali kočevje - lj )
torej napake so naslednje:
- na sredinskem zaslončki, med števci, mi ne dela lučka, svetloba, da bi videl, koliko je ura in v kateri brzini imam.
- sam cagar, pri obratomerju, pa mi svetloba mižika
- ter še pri menjalniku, dsg, niso osvetljene črke, da bi videl, kje je sama ročica.

upam, da so to edine napake, ki sem jih za enkrat naše, v tem tednu, od kar si ga lastim :)

hvala v naprej


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne sep 04, 2016 7:37 pm
Škoda loverPrispevkov: 238Pridružen: Ne jun 15, 2008 6:40 pm
Codeguru je napisal/-a:
najprej pozdravljeni, sem nov uporabnik na tem forumu in novi lastnih škode superb 2008. ok, najprej lahko povem le da sem izredno zadovoljen z vozilom, toda opazil sem naslednje napake, pa če mi lahko kdo pomaga, kako bi to sam popravil, oziroma, če kdo pozna koga, ki bi to uredil, za kak pameten denar ( relacija kočevje - nm ali kočevje - lj )
torej napake so naslednje:
- na sredinskem zaslončki, med števci, mi ne dela lučka, svetloba, da bi videl, koliko je ura in v kateri brzini imam.
- sam cagar, pri obratomerju, pa mi svetloba mižika
- ter še pri menjalniku, dsg, niso osvetljene črke, da bi videl, kje je sama ročica.

upam, da so to edine napake, ki sem jih za enkrat naše, v tem tednu, od kar si ga lastim :)

hvala v naprej


A ni na sredini med stevci display? Vsaj jaz ga imam. In na tem displayu kaže v kateri prestavi imam. Tukaj pomoje ni neke žarnice za osvetlitev.

V samem števcu pa so pomoje žarnice. Si pa ziher da ni bil števc kaj dol jeman mogoce zarad prevertenja km? Kje si kupil vozilo? Dobil kaj garancije?

Pojdi najprej do enega pooblaščenca da oceni kaj je za narest. Potem boš pa videl kakšne so cifre. Pomoje neki velik stroška s samimi žarnicami in menjavo ne more bit. Edino tisti sredinski display mi ni jasen. Lahko da imas kaj drugace ker imam sam l.2012 a mislim da imas enako model kot jaz.
Pri dsg ročici oz. črkah je pomoje tudi navadna žarnica.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To sep 06, 2016 10:27 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 2Pridružen: So avg 20, 2016 10:12 pm
Ja med stevci imam zaslon, display, in le spodnji del sveti normalno. Na sredini ze bolj slabo, na vrhu pa nic.

Po moje stevec ni bil vrten ker imam 300 tisoc. Imam pa vse servise znane.

Opazil pa sem se, da mi v nobenem stranskem ogledalu ne delajo smerokazi.


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
3 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu