Avtor Sporočilo

<  Sam svoj mojster  ~  Tempomat škoda Rapid 1.2 tsi letnik 2014

OdgovorObjavljeno: Ne feb 05, 2017 2:15 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 1Pridružen: Ne feb 05, 2017 1:49 pm
Pozdravljeni

Ali mi lahko kdo pomaga na pooblaščencu sem dal vgratiti ročke za tempomat ker avto ob nakupu ni mel te funkcije na začetku so trdili da kao samo ročke vgradijo pa dela. Nakar se je pojavila napaka in sedaj ne dela tempomat da kao računalnik ne podpira ima kdo podobno iskušnjo in jo lahko kako rešim brez zamenjave računalnika

Hvala za pomoč....


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne feb 05, 2017 3:36 pm
Češki fan!Prispevkov: 29Pridružen: Po sep 08, 2014 5:37 pm
sterstefan je napisal/-a:
Pozdravljeni

Ali mi lahko kdo pomaga na pooblaščencu sem dal vgratiti ročke za tempomat ker avto ob nakupu ni mel te funkcije na začetku so trdili da kao samo ročke vgradijo pa dela. Nakar se je pojavila napaka in sedaj ne dela tempomat da kao računalnik ne podpira ima kdo podobno iskušnjo in jo lahko kako rešim brez zamenjave računalnika

Hvala za pomoč....

Ja ne vem meni je logično da če ima avto neko opremo naj bi bilo to tudi programsko urejeno še posebej če je original torej je treba to prilagoditi ali pa na novo naložiti program za isti avto s tem da ima vključeno to kar si vgradil. Torej ali tudi menjava rčunalnika lahko pa pogledaš še na Ebay-u.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So feb 11, 2017 1:32 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 153Pridružen: Po maj 19, 2014 7:18 am
kako so ti pa lahko na pooblaščencu vgradili ročke, brez da so prej preverili ali bo delalo(da rač to podpira)?

pelji nazaj in nej ti oni zrihtajo do konca..če si jim že plačal


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr mar 01, 2017 9:02 am
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 494Pridružen: So nov 04, 2006 2:43 pm
To je povsem možno, da ne dela.

Potrebuješ part number tvojega računalnika za krmiljenje ekrana med števci, tempomata in multifunkcijskih tipk na volanu. Za to troje običajno skrbi isti modul. V nižjih verzijah opreme občasno vgradijo modul, ki ne podpira niti tempomata niti MF tipk, sploh če ne naročiš Maxidot prikazovalnika med števci.

V kolikor tvoj modul ne podpira tempomat, moraš najti kompatibilen modul. Običajno je podprto večje število kompatibilnih modulov s podobnimi part numbri, lahko celo iz drugega avtomobila (npr. VW polota, itd...).

Cena novega modula na servisu je lahko hitro blizu 400-500€, na ebayu najdeš rabljene okrog 80-150€.


Odsoten Profil WWW

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
4 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron