Avtor Sporočilo

<  Tehnika  ~  Prostoročno telefoniranje - škoda Octavia (2010, Bolero)

OdgovorObjavljeno: So feb 09, 2013 9:05 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 4Pridružen: So feb 09, 2013 7:32 pm
Lep pozdrav,

Ne morem vrjeti, da sem komaj sedaj ugotovil, da obstaja slovenski forum namenjen voznikom vozil škoda. :blink: Sam vozim octavio (letnik 2010), 1.2tsi /bussines paket opreme. Že dalj časa se odločam za opcijo, ki bi mi omogočila prostoročno telefoniranje. Vgrajen imam audio sistem - BOLERO. Po internetu sem gledal ta sistem FISCON, vendar nisem prepričan, če imam maxidot zaslon. Ima mogoče kdo izkušnje s sistemom parrot mki9100? (kvaliteta zvoka, zahtevnost in cena montaže ipd.). Ima mogoče kdo kakšno drugo prostoročno napravo razen teh, ki se dajo na senčnik avtomobila ali teh, ki se priključijo v luknjo od vžigalnika? Želel bi nekaj, kar bi mi omogočalo kvaliteten telefonski pogovr za relativno ugodno ceno (do 300€).

Nejc


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po feb 11, 2013 12:36 am
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 4Pridružen: So feb 09, 2013 7:32 pm
nihče? :hmm:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po feb 11, 2013 8:52 am
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 494Pridružen: So nov 04, 2006 2:43 pm
V kolikor imaš Maxidot dobiš na Ebayu za ta denar že original Škoda bluetooth inštalacijo (sosednji podforum - "sam svoj mojster")

"Navaden" potovalni računalnik:
Slika


Maxidot:
Slika
Slika
Slika


Najhitreje opazna razlika med običajnim potovalnim računalnikom in Maxidot sta indikator odprtih vrat (maxidot ima sliko avtomobila z odprtimi vrati, navadni samo rdečo opozorilno lučko) ter meni iz druge slike.


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: To feb 12, 2013 9:21 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 4Pridružen: So feb 09, 2013 7:32 pm
Najlepša hvala za koristne informacije glede maxi dot. Ugotovil sem, da imam navadni zaslon tako, da sem se odločil za nakup parrot MKi9100. Upam, da nebom razočaran :)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2013 1:58 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Zdravo!

Jaz imam parrota 3200-LS (prišel za avtomobilom).
Sem čisto zadovoljen z njim. Sicer bi raje imel original na touchscreenu (lažje iskanje po imeniku, vnašanje imen, sms-i ipd), ampak kvaliteta zvoka ipd je pa primerljiva originalu - sigurno pa boljša kot orginalna v kakšnih konkurenčnih avtomobilih ;)

Tako da pomojem nisi zgrešil ..


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2013 2:39 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 4Pridružen: So feb 09, 2013 7:32 pm
POPRAVEK: Če kdo potrebuje ISO konektor mu priporočam, da ga naroči preko ebay.uk (cena 18€ s poštnino). Pri nas ga nisem našel niker pod 29€. Dostava traja nekje 3-5 delovnih dni.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 20, 2013 6:32 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 1Pridružen: So feb 02, 2013 1:35 pm
Pozdravljeni!
Ker imam težave z vgrajenim telefonom in da ne odpiram nove teme bom vprašanje zastavil kar tukaj.
Imam Octavio II letnik 06 z vgrajeno telefonsko inštalacijo (komande tudi na volanu, maxi dot display).
Telefon (HTC 3D) se poveže z avtomobilom b.p., imenik, klicanje deluje b.p.
Težava je v tem, da jaz slišim sogovornika on pa mene ne :huh: težava ostane tudi, ko povežem drug telefon (Sony Ericsson).

Ali je možno preko testerja locirati napako?
Obstaja kakšen drug trik, je kdo imel podoben problem? Je možnost, da je nastal kakšen slab stik na relaciji telefonska enota/mikrofon? :hmm:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če feb 21, 2013 11:57 am
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Hm .. mogoče res preveri mikrofon. Če se ne motim je v stropni lučki za tistimi režami ..


Odsoten Profil WWW

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
8 prispevkov
Po forumu brska: Google [Bot] in 3 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron