Avtor Sporočilo

<  Tehnika  ~  vag-com pomoč/usluge

OdgovorObjavljeno: Sr jun 23, 2010 11:01 am
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 2015Pridružen: Po sep 24, 2007 6:29 pm
Pozdravljeni!
Tema je ustvarjena za uporabnike, ki potrebujejo pomoč oziroma potrebujejo vag tester za pregledat ali in kaj je narobe z avtom. Vem da ima kar nekaj uporabnikov tester doma in če se jim da ali imajo čas pomagati tistim, ki ga potrebujejo naj se tu dogovorijo za čas in plačilo(v mislih imam manjša plačila...kavice, pivice ali manjše denarne vsote-ne takih, ki jih imajo na servisu, ker potem je ta tema brezpredmetna)
Ideja je taka, da ko nekdo potrebuje pomoč, naj opiše problem, iz kje je in pa kdaj ima čas. Nudilec pomoči pa naj se javi ali direktno ali preko PM. Lahko se kdo tudi sam javi in napiše da tester ima, kdaj ima čas in pa cifro-ali mail....
Torej škodilaki in ostali, pomagajmo si in dokažimo ostalim, da smo boljši od njih.

LP


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr jun 23, 2010 11:03 am
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 2015Pridružen: Po sep 24, 2007 6:29 pm
In seveda, jaz potrebujem pomoč za en quick test, sem pa iz okolice lj.(čas nima veze, oziroma ma...čimprej =)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr jun 23, 2010 9:41 pm
znalecznalecPrispevkov: 1491Kraj: LjubljanaPridružen: Po sep 17, 2007 7:17 pm
Če ma šef kabl v službi v predalniku pod mizo ti lahko jz jutr po 20 uri pogledam.

Plačilo: Iščem nekoga, ki bi mi pospravil stanovanje :hysterical: Joke. Sej ga bom sam :D

PS: Kaj točno rabiš? Pogledat in pobrisat napako? Več se ne bo dalo nardit, ker software ni "porihtan".


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr jun 23, 2010 10:12 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 2015Pridružen: Po sep 24, 2007 6:29 pm
No, sej bom najbrš na vrhniki(quick meet) al pa kokr kol. Drgač pa neki je narobe s tankom(senzorjem, pumpo, senzorjem) oz. prikazovanjem količine življenjske tekočine. Rad bi zvedel kaj je narobe.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr jun 23, 2010 10:37 pm
znalecznalecPrispevkov: 1491Kraj: LjubljanaPridružen: Po sep 17, 2007 7:17 pm
Na na Vrhniki mene ne bo. Od jutri zvečer pa do nedelje popoldne me pa tudi v LJ ne bo. Če boš še vedno rabil PM.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če jun 24, 2010 5:38 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1493Kraj: Okolica Krškega......Pridružen: Po maj 16, 2005 9:02 pm

Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne jun 27, 2010 11:24 am
Uporabniški avatarznalecznalecPrispevkov: 517Kraj: LjubljanaPridružen: So avg 09, 2008 10:58 pm
Pozdravljeni

V koliko bo kateri potreboval priklop testerja v Ljubljani - cena 0,00€
Tel.št. za uskladitev termina - 031-797-021 ( Jani )

Lep pozdrav


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne jun 27, 2010 12:07 pm
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Iz katerega konca Ljubljane si, pa ali bi lahko resetiral moj DSG menjalnik, ker sem zasledil da se po tem posegu izboljša prestavljanje - ponastavijo se lamele, ventili..

Začelo mi je cukat ko prestavim v rikverc in speljem.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne jun 27, 2010 3:36 pm
Uporabniški avatarznalecznalecPrispevkov: 517Kraj: LjubljanaPridružen: So avg 09, 2008 10:58 pm
Pozdravljeni

Iz Viča

Pri avtomatskih menjalnikih je potrebno posvetiti pozornost na redno menjavo olja in čistilca - ter uporabljati kvalitetno olje - s takšnimi rednimi servisi se izredno podaljša življenska doba menjalnika - po navadi preživi vozilo.

Lep pozdrav

PS
Prosim, če se vzdržite komentarjev da se olja v menjalniku ne menja. Olja, ki se ne istroši še niso naredili! Za vse skeptike: preverite kateri tip menjalnika imate vgrajenega in preverite na proizvajalčevi strani kako se ga vzdržuje


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če jul 15, 2010 9:47 am
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Mal O.T. . danes dobil kabel vcds 912, ter prva stvar ki sem jo naredil kalibriral DSG.Prej mi je ko sem prestavil v rikverc za kakšni dve sekundi menjalnik čakal in potem speljal, isto je bilo ko sem dal gas oz. po domače včasih je prav grdo cuknilo, po tem postopku tega ni več.Avto se začne takoj premikat ko prestavim v R.


@fan: dal sem čisto preprosto vprašanje, če bi mi hotel oz. lahko narediš to kalibracijo, ti pa si takoj da je teba delati servise.In glih ta način mene odvrača od mehanikov, saj je bil servis že narejen v Franciji.Za vsak slučaj sem pogledal filter v menjalniku, ki je čist.Lahko bi rekel samo ja ali pa ne.Pa brez zamere.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe jul 16, 2010 1:40 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 187Kraj: KočevjePridružen: Po mar 29, 2010 8:13 am
Jaz bi tudi rabil priklop na VAG, da vidim, če pokaže kako napako, saj avto tu pa tam (predvsem ko klima dela) cuka...


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: So avg 28, 2010 5:00 pm
Simply cleverPrispevkov: 683Pridružen: To sep 05, 2006 7:51 pm
Ker je tema ravno o testerjih bi raje prej vprašal kot kupil.Imam namen kupiti kabel OBD 2 z cd-jem ki jih prodajajo na bolhi pa nevem kateri je najbolj primeren.Nasvete prosim glede oznak in pa mogoče če ima kakšen uporabnik kakšen kabel odveč za prodat...
za primerno ceno....


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So avg 28, 2010 6:05 pm
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
OBD I je do leta 1996, OBD II je do leta 2003, ampak OBD II je tudi z CAN protokolom od leta 2003 dalje.Zdej imajo že en nov protokol, gre pa nekako preko optičnih vlaken.Če imaš octavio 2 pol vzami takega z can protokolom, za octavio 1 je dovolj brez CAN-a.Zdej jest sem kupo enga za 70 eur, ampak se mu reče VAGCAN, podpira vag koncern in lahko dostopaš do vseh modulov v vozilu , zraven pa še druge avtomobile, vendar samo motorno elektroniko.

Pa ne kupuj bluetooth testerje, sej je dobr met brez kabla, sam to ni to, pa še podpira samo motorno elektronikoPa še neki, ti testerji najbolj delajo na XP Windowsih, na Visti je neki srednjega( včasih izgubi povezavo), na Windowsih 7 pa je katastrofa.Vsaj pri meni.Še neki: ta kabel, ki ga imam jaz ima malo napako - tranzirstor, ki je neki milimetrov na mikročipom se pregreva in mi zaradi tega prekinja povezavo.Če odprem ohišje tega ni.Bo treba mal predelav.
Če sem se kej zmoto, me pa popravte.

P.S. Preden kupiš, vpraš prodajalca kaj zmore tester.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So avg 28, 2010 7:26 pm
Simply cleverPrispevkov: 683Pridružen: To sep 05, 2006 7:51 pm
Bfranc na bolhi in avtonetu jih prodajajo-povej kateri je primeren... hvala


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So avg 28, 2010 7:50 pm
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Imaš ZS, ker nočem delat reklame (ni provizije). :):


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So avg 28, 2010 10:01 pm
Simply cleverPrispevkov: 683Pridružen: To sep 05, 2006 7:51 pm
:pir:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe okt 08, 2010 10:31 am
Češki fan!Prispevkov: 16Pridružen: Pe okt 09, 2009 11:11 am
Zivjo.
Se da mogoce z vag com spremenit da mi kaze namesto povprecnih km/h v realne km/h imam pa skodo fabio l.2000.Bi se pa tud priporocu za pregled napak.
Hvala
Lp


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 12
197 prispevkov
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Naslednja
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu