Avtor Sporočilo

<  Tehnika  ~  vag-com pomoč/usluge

OdgovorObjavljeno: Po apr 14, 2014 9:22 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
Če imaš kitajsko verzijo, dobiš zraven kabla tudi ustrezno krekano verzijo kabla. Če boš uporabil drugo, naj bi (BAJE) se kabel zaklenil.
Pri originalu ne rabiš aktivacije, ker ti jo kabel avtomatsko ob prvem zagonu aktivira.


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Po apr 14, 2014 9:48 pm
Škoda majstrPrispevkov: 112Pridružen: Sr maj 21, 2008 12:37 pm
Imam kitajsko verzijo (BLUE).
Zraven je bil CD ki ni deloval. Dobil sem vag-com, ki mi je super deloval na XP-jih (s crackom in aktivacijo). Sedaj imam win 7 in ta vag com mi ne dela več (oziroma aktivacija več ne dela). Zato iščem nekaj za Win7.

LP


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To apr 15, 2014 5:35 am
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
Žal ti tukaj ne morem pomagat.
Si probal z XP compatibility načinom?


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: To apr 15, 2014 7:35 pm
Škoda majstrPrispevkov: 112Pridružen: Sr maj 21, 2008 12:37 pm
Sem, pa mi ne funkcionira.
Zato sprašujem če je mogoče komu uspelo in kako.

LP


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po apr 28, 2014 6:59 am
Češki fan!Prispevkov: 16Pridružen: Po jun 14, 2010 7:24 am
Freakylion je napisal/-a:
Sem, pa mi ne funkcionira.
Zato sprašujem če je mogoče komu uspelo in kako.

LP

Prvo napiši katero verzijo kabla imaš, potem bova pa naprej reševala.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po apr 28, 2014 8:38 pm
Škoda majstrPrispevkov: 112Pridružen: Sr maj 21, 2008 12:37 pm

Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To apr 29, 2014 6:40 am
Češki fan!Prispevkov: 16Pridružen: Po jun 14, 2010 7:24 am
Freakylion je napisal/-a:

To je stara verzija, brez CAN BUS-a.
Na XP-jih vem da dela, morala bi tudi na sedmici 32bit.
Malo je nerodna za nastavit, ker ni direkt na USB ampak dela preko konverzije na COM port.
Težko je to razložit preko tipkanja, ker je tudi crack precej specifičen.
Tole bi moral videti v živo, pa potem nastavit ali pa če kupiš kakšno novejšo verzijo kabla (11.11.3 ali 12.12), pa bo dosti lažje.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To apr 29, 2014 8:38 pm
Škoda majstrPrispevkov: 112Pridružen: Sr maj 21, 2008 12:37 pm
Nastavit na win 7 ni problem. Znam nastaviti da USB dela preko com porta. Problem je, da program vag com, za katerega crack deluje na XP-jih, na win 7 ne deluje popolnoma. Program s crackom registriram, nato pa se po prvem priklopu avtomatsko registracija zbriše in je spet neregistriran.
Program ni problem usposobiti. Problem je, da mi crack na win 7 ne deluje tako kot bi moral.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To apr 29, 2014 9:19 pm
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Onemogoči da antivirus in požarni zid pregleduje ross tech datoteko, zato tudi imaš težave.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr apr 30, 2014 1:13 pm
Češki fan!Prispevkov: 16Pridružen: Po jun 14, 2010 7:24 am
bfranc je napisal/-a:
Onemogoči da antivirus in požarni zid pregleduje ross tech datoteko, zato tudi imaš težave.

Včasih, sicer zelo redko, je tudi to lahko problem.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr apr 30, 2014 2:00 pm
Škoda majstrPrispevkov: 112Pridružen: Sr maj 21, 2008 12:37 pm
Bom preveril to z antivirisnim čeprav dvomim.
Ob prvem zagonu programa ko grem pod test da preverim pravilnost porta mi piše registered. Ko prvč poženem kontrolo pa se mi tam spremeni na unregistered oziroma shareware (ali tako nekako).


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr apr 30, 2014 2:21 pm
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Ta program je narejen tako, da se samodejno poveže na ross tech stran kjer se preveri tvoja registracijska koda.Zraven tega pa ima Windows 7 ta smotani antivirus,ki preveri vse datoteke na računalniku in ko zazna kakšno crack verzijo ali pa virus,ga samodejno izbriše.Zato ti tudi ob prvem priklopu izpiše neregistrirana verzija.
Jaz sem to težavo rešil tako, da sem kupil mini prenosnik z xp-ji, pa se nimam kaj bat, da mi se naredi upgrade ali pa kaj zbriše,ker je tudi internet onemogočen.

Tako da kupit en prenosnik za par deset eurov, pa bo precej živcev prišparanih.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr apr 30, 2014 4:31 pm
Češki fan!Prispevkov: 16Pridružen: Po jun 14, 2010 7:24 am
bfranc je napisal/-a:
Ta program je narejen tako, da se samodejno poveže na ross tech stran kjer se preveri tvoja registracijska koda.

Ni res.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr apr 30, 2014 9:59 pm
Škoda majstrPrispevkov: 112Pridružen: Sr maj 21, 2008 12:37 pm
To s starim prenosnikom sem že razmišljal. Ampak kaj ko mi ne da miru in bi rad zadevi prišel do dna tudi z win7. Po moje nekako gre usposobiti ker nikjer na spletu ne najdem nekakšnih večjih pritožb, da na win7 ne dela. Pa glede na to da so XP-ji skoraj že izumrli so po mojem tudi hakerji že bili na delu ter program usposobili za win7 (če je kaj dodatnega bilo sploh potrebnega).

LP


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr maj 21, 2014 5:52 am
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 153Pridružen: Po maj 19, 2014 7:18 am
živjo fantje

ima kdo od vas original ross-tech kabel?

imam škodo rapid spaceback, notr je Cent. Elect. 6R0 937 087 P (torej od polota 6R).
Sam imam VCDS 10.6.4 (neoriginal), tko da nimam najnovejših label datotek in se mi ne pokažejo vse možnosti pri kljukicah. Sicer sem nekaj že štimal, ampak stvar ne deluje in je najbrž potrebno še kje kakšn bit vklopit.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr maj 21, 2014 6:28 am
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
Jaz imam original, seveda z najnovejšo verzijo programa.
Je pa po mojih izkušnjah Rapid precej zaprt pri dodatnih nastavitvah.


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Sr maj 21, 2014 6:38 am
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 153Pridružen: Po maj 19, 2014 7:18 am
mtl je napisal/-a:
Jaz imam original, seveda z najnovejšo verzijo programa.
Je pa po mojih izkušnjah Rapid precej zaprt pri dodatnih nastavitvah.


ja, opažam..za zdej mi sicer dela samo auto-lock above 15km/h
čeprav sm pokljukal tudi comfort function for window opening, DRL, CH/Lh(ne dela via fog lights, oz sploh ne)..pa nič do tega ne dela..čeprav kontroler sprejme coding bp

bi imel scandinavian drls (torej, da so prižgane tudi zadnje luči), ker se mi zdi potrata, da mi podnevi gorijo ksenonke (torej, da imam stikalo za luči prižgano do konca v desno in ne na 0)


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 8 od 12
198 prispevkov
Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Naslednja
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu