| Avtor |
Sporočilo |
< Tehnika ~ Olje menjalnika octavia 2.0tdi 4x4 |
|
alesgolcman
|
Objavljeno: Ne dec 24, 2023 5:13 pm |
|
|
| Češki fan!Prispevkov: 10Pridružen: Pe apr 12, 2013 3:46 pm
|
Menjava olja v menjalniku-rocni. Kako se nalije?preko oddusnika na sliki??
|
|
Na vrh
|
|
|
|
Časovni pas: UTC + 1 ura
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov
|
Ne morete pisati prispevkov v temi Ne morete odgovarjati na teme v forumu Ne morete urejati prispevkov v temi Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
|
|