Avtor Sporočilo

<  Tehnika  ~  Škoda Karoq

OdgovorObjavljeno: So avg 10, 2019 12:25 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 1Pridružen: Pe avg 09, 2019 10:25 am
Zdravo!

Ali ima kateri od lastnikov Škode Karoq kakšne težave z optiko/prekomerno obrabo pnevmatik? :hmm:

Jaz sem svojega Karoqa že drugič v enem letu imel na optiki, ker mi sprednjo desno pnevmatiko požira, bolj kot ostale. Znova in znova in znova je optika za nastaviti. "obtožujejo" me, da vozim po luknjah. Pri 21.000 km, lahko razmišljam o vsaj dveh novih letnih pnevmatikah 18". :|
OK, v MB so ceste res v slabem stanju, ampak potem bi vsi Mariborčani imeli svoje avtomobile na optiki....pa vem da nisem "pojahal" nobene večje luknje. Če pa bi že pojahal takšno, ki zmrda optiko, pa bi to sigurno pustilo posledice na pnevmatiki ali platišču.... Sumim da so mi prodali nov avto z zje*** podvozjem....valjda pa tega na Porshe Maribor ne bodo priznali.

Ima kdo podobno izkušnjo?

Hvala!

lp, Boštjan


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So avg 10, 2019 1:01 pm
Škoda loverPrispevkov: 161Kraj: BrezicePridružen: To mar 08, 2016 12:49 pm
Kolega je imel isti problem na octaviji.Dejstvo da so se na servisu neki muval in na koncu zrihtal......avto je bil poskodovan med transportom in je bilo celo podvozje zamaknjeno in teh avtov ni malo ki jih v Logatcu popravljajo in se prodajo kot novi....tako da na servis in samo jim reci "rodi stvori".
Pri meni bi hitro zakljucili z luknjami in podobnimi izgovori.


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
2 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron