Avtor Sporočilo

<  Tehnika  ~  Zavore problem

OdgovorObjavljeno: Sr jan 23, 2019 9:15 am
Škoda loverPrispevkov: 156Pridružen: Sr dec 30, 2015 8:39 pm
Zdravo
Mam superba 2011 letnik zadnje case opazam da ko naglo pritisnwm na zavore zacnejo te takoj cvili kot da nekaj drgne ob nekaksen pleh kako gres hitreje hitrejsi je zvok drgnenja. Z casom ko spet pribremzam to pocasi neha. Je zwlo motece
Sem pa opazil da tudi na zadnjem levem kllesu tm nekje mi tudi malo rostlja sam ne vem kaj bi nlo mehankar je reku da je vse super vse sem dal pregledat.
Opazam tudi da vcasih ko pritisnem do konca na hitro na zavore sploh ABS ne dela samo pocasi se ustavi ampak padalka je pa do konca pritisnjena.
Kaj bi bilo lahko ne vem
Lp


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr jan 23, 2019 10:39 pm
Uporabniški avatarznalecznalecPrispevkov: 517Kraj: LjubljanaPridružen: So avg 09, 2008 10:58 pm
Material na zavornih ploščicah se je deformiral ( toplotna poškodba, čistilo, rahlo blokirana vodila, rob na zavornem disku ... )


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če feb 07, 2019 7:04 pm
Škoda loverPrispevkov: 156Pridružen: Sr dec 30, 2015 8:39 pm
sedaj opažam da tega ne dela vec sem pa posumil na pesek k je na cesti ker sem probal po njem vozit in ko sem zabremzal jebil isti zvok. sedaj ko peska ni je ok. možno da se kakšen kamenček kje zatakne ?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če feb 14, 2019 8:05 am
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 182Kraj: PrevaljePridružen: To avg 24, 2010 1:24 pm
Zelo zopern zvok kot da hoče vse skupaj potrgat.

Včasih pomaga če zapeljem naprej, nazaj, naprej, nazaj in vmes fajn bremzat.
Očitno se nekje zatakne kamenček in dela galamo.

Tudi mene ZELO moti tole...


Odsoten Profil WWW

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
4 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu