Avtor Sporočilo

<  Tehnika  ~  [koda superb AIRBAG ERROR

OdgovorObjavljeno: Če dec 20, 2018 2:16 pm
Škoda loverPrispevkov: 156Pridružen: Sr dec 30, 2015 8:39 pm
poydravljeni
imam sledeč problem zjutraj mi je zapiskalo in prižgala se je lučka za airbag in ob temu tudi obvestilo AIRBAG ERROR
peljal sem avto da mi bi probal zbrisat pa ni šlo izpiše mu da je kao napaka na senzorju v prednjih levih vratih. sedaj me samo zanima kakšne so lahko možnosti za senzor da je šel je imel še kdo podoben primer?
lahko da je tudi kakšna žica al pa konektor saj senzor ni poceni. in če prav razumem mi sedaj ne deluje noben airbag v avtu. v primeru da bi bil senzor je mogoče kje kakšnega rablenega dobit?. sem pogledal če je kaj napisanega na to temo pa nisem zasledil.
lp


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če dec 20, 2018 9:51 pm
Uporabniški avatarznalecznalecPrispevkov: 517Kraj: LjubljanaPridružen: So avg 09, 2008 10:58 pm
Najprej priklopite vozilo na spodoben tester, da se dobi kodo ( in pod kodo ) napake, od tu naprej pa se lahko marsikaj rešuje. Tako nekaj na pamet govoriti, pa nima nihče nič od tega.
Lahko je kakšen slab stik, počena žica ali potrebno ponastaviti senzorje. Skratka, najprej TOČNA koda napake


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe dec 21, 2018 6:11 pm
Uporabniški avatarŠkoda majstrPrispevkov: 148Pridružen: Pe avg 05, 2011 4:15 pm
Sm skoraj siguren, da je pretrgan kak kabel v pregibu vrat. Zelo znana napaka, prekratki in neustrezno zaščiteni. Sem imel isto težavo.

Lp, Matej


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
3 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu