Avtor Sporočilo

<  Avto akustika in avto video  ~  Nadgradnja navigacije ( octavia amundsen 2014)

OdgovorObjavljeno: Pe okt 19, 2018 10:36 am
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 1Pridružen: Pe okt 19, 2018 10:27 am
Lp.
Na uradni strani sem pod VIN številko naložil novo verzijo map za navigacijo.
Pred tem sem lepo formatiral kartico na fat32 format ampak tako je ni bilo možno čisto formatirati, neka napaka... (predvidevam da ima kakšno zaščito za enkripcijo). To preko programa končno prenesem na računalnik in iz rač. na sd kartico, dam veselo v avto nakar mi napiše "Plese insert a data medium with valid navigation data".
PS: :D Kopije nimam :bam:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr nov 21, 2018 12:54 pm
Škoda majstrPrispevkov: 138Pridružen: So jul 25, 2009 8:12 am
To si delal z originalno kartico? Če se prav spomin, se nič ne formatira, samo izbrišeš stare podatke (pred tem seveda narediš backup) in gor skopiraš nove.

Ne vem, če si olahko drugače pomagaš kot z uradnim servisom in se pač opravičiš, da nisi dobro razumel navodil... Če so kaj človeški, nebi smeli komplicirati.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe dec 07, 2018 3:42 am
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
Ne bodo nič človeški, ker je kartica že izven licenčnega časa. Servis namreč ne dobi kart brezplačno, ampak jih mora kupiti.
Le Columbus ima brezplačne doživljenske posodobitve.
Žal prepozno, ampak vedno se naredi varnostno kopijo starih kart, ker imaš potem vsaj stare karte.


Odsoten Profil WWW

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
3 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron