Avtor Sporočilo

<  Tehnika  ~  Povezava Mirrorlink na Octavio

OdgovorObjavljeno: So avg 25, 2018 8:14 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 3Pridružen: So avg 25, 2018 1:44 pm
Pozdravljeni.

Sem ponosen lastnik nove Škode Octavie. Imam pa en problem. Rad bi povezal svoj telefon ( Samsung Note 4 ) na mirrorlink. Sprva je šlo brez problema, naenkrat pa se telefon ne poveže. Nastavitev " Povezava z avtomobilom via USB " se za kratek čas vklopi nato pa izklopi. Ne vem kaj bi to lahko bilo.

Lp., Brixie


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po avg 27, 2018 7:32 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
Poizkusi z drugim telefonom.
Zakaj ne uporabljaš raje Android Auto? Zadeva deluje bistveno bolj zanesljivo.
Pa Mirror Link je itak obsolete zadeva.


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: To avg 28, 2018 8:19 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 3Pridružen: So avg 25, 2018 1:44 pm
Pozdravljen mtl.

Pri Android Avto lahko uporabljam samo waze in google maps, katera rabita podatkovno povezavo. Pri mirrorlink pa imam naložen sygic.

Lp., Brixie


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr avg 29, 2018 7:29 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 3Pridružen: So avg 25, 2018 1:44 pm
Pozdravljeni.

Uspelo mi je urediti zadevo tako, da sem na novo naložil telefon. Sedaj sem pa zopet na starem problemu. Nobenih aplikacij ne morem uporabljat med vožnjo. Ali kdo ve ali se to da kje nastavit v nastavitvah, ali pa je to na strani proizvajalca Škoda?

Lp., Brixie


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr avg 29, 2018 8:39 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
Torej ti aplikacije delujejo na mestu in se zatemnijo, ko se avtomobil premakne ali sploh ne prideš do ostalih aplikacij?
Aplikacija mora biti namreč certificirana za MirrorLink, če jo hočeš uradno videt na zaslonu.
Kolikor se spomnim “navaden” Sygic ne dela uradno, Sygic Auto ali nekaj takega pa je certificiran za MirrorLink.


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Sr avg 29, 2018 9:04 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 1Pridružen: Po okt 17, 2016 9:05 pm
Pozdravljen,

jaz imam podobno težavo v superbu. Imam telefon LG G6 in mi enkrat poveže mirrorlink enkrat ne, ali pa mi prekine povezavo med vožnjo. Zaenkrat še nisem pogruntal kaj bi lahko bilo narobe. Ko sem omenil težavo na servisu pa so tudi samo ugibali o rešitvah :hmm:

Lp Dejan


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr avg 29, 2018 9:10 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
Običajno je težava v telefonu. Kot rečeno je MirrorLink obsolete zadeva tudi zaradi zelo nezanesljiivega delovanja.
Žal servis tukaj nima kaj naredit, edino kar lahko je, da preverijo če je kakšen FW update za multimedijo na voljo.
Če ni, je potem to to.


Odsoten Profil WWW

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
7 prispevkov
Po forumu brska: Google [Bot] in 3 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron