Avtor Sporočilo

<  Tehnika  ~  plastična zaščita karoserije vw

OdgovorObjavljeno: Po dec 11, 2017 9:10 am
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Gre se za passata in ne škodo..

Včeraj ugotovil, da sem v tem zadnjem snegu na AC zlomil spodnjo plastično zaščito karoserije na obeh straneh, kako mi ni jasno.Mogoče kdo ve, kje se dobi kakšen ponaredek ali pa če ve kdo za katerega, ki bi imel to za prodat?Rabim pa oba prednja mala dela pri koloteku in od nujno levo stran zaščite pod sedeži, desna ni toliko poškodovana.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po dec 11, 2017 9:45 am
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
Avtoodpadi bodo tvoja najboljša možnost.
Pa avto.net in samo karambolirana vozila označi.

Še glede ''ponaredkov'': glej, da ne boš kupil kakšnega kitajskega sranja. Je kolega to za Renaulta vzel, pa je moral vse živo rezat in prilagajat. Zato je po moje najbolje, da pobereš original zadevo iz karamboliranega vozila. Pa še ceneje bo.


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Po dec 11, 2017 10:01 am
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Avto net in Bolho že pregledal, zdej je odvisn kolk so ti deli poškodovani.Sem pa gledal, da bi novi del ojačal od znotraj (z dodatno plastiko ali pa z železom), ker najprej se zlomi mali del takoj za kolotekom in pol ti začne metati sneg na to zaščito, in ko je polno se od teže zlomi.Sem pa imel snega po deli dolžini avtomobila in cca 5cm na debelo na tej zaščiti.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po dec 11, 2017 3:14 pm
Škoda majstrPrispevkov: 120Pridružen: Sr nov 21, 2007 6:23 pm
Pokliči na Stahlgruber in povej kaj rabiš.Dobiš v enem dnevu novo neoriginalno in ne predrago.Kupil za Škodo octavio I vse plastike na obeh straneh in še tisto veliko pod karterjem. :cool:


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
4 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron