Avtor Sporočilo

<  Tehnika  ~  1,6 TDI puščanje hladilne

OdgovorObjavljeno: Ne dec 03, 2017 9:53 am
Češki fan!Prispevkov: 12Pridružen: To mar 11, 2014 9:34 pm
Pozdravljeni!

Ima kdo kakšno idejo.. Pri 1,6 TDI (Rapid, 2014, 66kW) se mi pojavlja hladilna tekočina po robu ekspanzijske posode? Pojavla se mi po servisu ko so mi menjali neko cev, na spodnji strani motorja -zaradi puščanja hladilne - pred tem so menjali še vodno pumpo. KEr je bilo po kakih 200km vožnje po AC vse zmočeno tam okrog ekspanzijske in cevi, sem vse lepo spihal s kompresorjem in obrisal, da je bilo popolnoma suho. Ampak glej ga zlomka, po kakih 60 km vožnje je spet pojavla hladilna po robu ekspanzijske.

Ali imajo te ekspanzijske kako hibo, kjer spustijo? ali je tam kaka cev kritična? Vem, avto bom itak odpeljal nazaj na servis zvenečega imena, ampak ne da se mi pregovarjati z njimi, da je to normalno, potem pa spet vozit 2x tja da prvo zamenjajo napačno zadevo, ugotovijo da so naročili narobe material...etc :)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po dec 04, 2017 10:25 am
Uporabniški avatarznalecznalecPrispevkov: 517Kraj: LjubljanaPridružen: So avg 09, 2008 10:58 pm
Odvije se pokrov raztezne posode, vstavi čep in ustvari pritisk, pa se hitro vidi kje pušča - cev ali šiv na posodi.


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
2 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu