Avtor Sporočilo

<  Tehnika  ~  Novi superb vzmetenje

OdgovorObjavljeno: So maj 20, 2017 6:56 am
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 2Pridružen: Pe maj 19, 2017 10:44 am
Pozdravljeni,

sem lastnik novega suerba avto je super in res udoben vendar sem že par krat upazil, da če je na cesti luknja od posedenega asfalta ali pa na želežniškem prehodu, če ne pelam res res počasi to tak rukne, da misliš, da si najmanj presekal gumo ali pa zvil felno. Zanima me če je kdo tu opazil kaj podbnega, je to hiba na avtu ali naj peljema avto nazaj in ga naj pogledajo?

Lp


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So maj 20, 2017 8:41 pm
Uporabniški avatarznalecznalecPrispevkov: 517Kraj: LjubljanaPridružen: So avg 09, 2008 10:58 pm
Čez omenjene grbine se peljite 30km/h, pa ne bo nič "ruknilo" . Reakcija podvozja je normalna.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če maj 25, 2017 8:35 am
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 2Pridružen: Pe maj 19, 2017 10:44 am
Zadeva rešena.... pozabili so odstranit varovala za transport na vzmetenju....


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če maj 25, 2017 12:44 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 429Kraj: BohinjPridružen: To mar 22, 2011 8:13 am
Pa to ni res no, kaki šalabajzerji so to. Si že drugi znotraj meseca, za katerega vem, da so to pozabili na novem Superbu.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So maj 27, 2017 8:05 am
Češki fan!Prispevkov: 14Pridružen: Pe sep 23, 2016 9:25 am
Zato sm jest še predno je prišel težil da bojo ja odstranili vse, ker sem bral da tudi po drugih državah pozabljajo na te zatiče.
Mene sam moti k tale njihov mirrorlink ne dela dobro :(


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So maj 27, 2017 10:16 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
Peca je napisal/-a:
Zato sm jest še predno je prišel težil da bojo ja odstranili vse, ker sem bral da tudi po drugih državah pozabljajo na te zatiče.
Mene sam moti k tale njihov mirrorlink ne dela dobro :(

Kaj te pa moti pri Mirrorlinku? Ni to težava samo VAG-a, žal je Mirrolink takšen kot je :(. Ko dodaš še šalabajzerstvo Androida zraven, si pa tam...


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Ne maj 28, 2017 4:42 am
Češki fan!Prispevkov: 14Pridružen: Pe sep 23, 2016 9:25 am
mtl je napisal/-a:
Kaj te pa moti pri Mirrorlinku? Ni to težava samo VAG-a, žal je Mirrolink takšen kot je :(. Ko dodaš še šalabajzerstvo Androida zraven, si pa tam...


Ma smotano mi je ko enkrat dela enkrat ne. Pa kontaktiram ene pa druge pa usi sam čukast gledajo. Pač več sm pričakoval od tega, ker sm s tem namenom tudi izbral "samo" Bolero radio


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
7 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu