Avtor Sporočilo

<  Tehnika  ~  Škoda Superb, praznjenje akumulatorja

OdgovorObjavljeno: Če mar 02, 2017 11:35 am
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 2Pridružen: Če mar 02, 2017 11:20 am
Zdravo,

pri Škodi Superb letnik 2009 se, če avta ne zalaufam na vsaj 5 dni, sprazni akumulator.
Zdaj sem dal nov akumulator notri, pa sveti kup rumenih lučk (senzorji pritiska tlaka itd.). Kako bi najceneje to spravil v normalno stanje, ne da mi poberejo pri Porscheju $$$$$ :)

Vesel bom tudi informacij glede praznjenja, če je kdo imel že takšen primer.

Hvala, LP.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če mar 02, 2017 1:32 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 423Pridružen: So jan 27, 2007 5:47 pm
Te lučke bodo pogasnile same od sebe po nekaj 100m vožnje.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če mar 02, 2017 6:31 pm
Škoda loverPrispevkov: 156Pridružen: Sr dec 30, 2015 8:39 pm
zdravo
imel sem enak problem pri mojem superbu ko sem menjal akumulator je vse svetilo in brisalci niso delali fora je da volan namotaš do konca v levo stranpustiš nekaj sekund in se zapelješ potem lučke pogasnejo in je vse ok . sem pa probal se tudi samo zapeljati mi pa niso nehale svetit.
upam da sem aj pomagal


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če mar 02, 2017 9:12 pm
Uporabniški avatarznalecznalecPrispevkov: 517Kraj: LjubljanaPridružen: So avg 09, 2008 10:58 pm
Mene osebno bi bolj skrbelo praznenje akumulatorja, kot pa nekaj luč. V koliko akumulator ni čisto zanič, mora vozilo po 10 dneh ali več, normalno prižgati.
Ko se je vgradilo nov akumulator, se je preverilo kako deluje alternator in ali ostane na ugasnjenem vozilu nezaželen porabnik??


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe mar 03, 2017 3:13 pm
Škoda loverPrispevkov: 156Pridružen: Sr dec 30, 2015 8:39 pm
jst sem v avto montiral radio in amp za prednji sistem ko smo delali nastavitve je vse blo ok. potem pa tudi kar naenkrat prazen akumulator lučke so ponorele števci isto sem dal kleme dol po 10 minutah nazaj so lučke vse gorele spet sem zavil volan do konca levo in je blo vse ok po 100 m vožnje. kaj je blo pa narobe za izpad pa ne vem. od takrat je 2 tedna al več pa dela vse ok


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne mar 19, 2017 3:55 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 2Pridružen: Če mar 02, 2017 11:20 am
Najlepša hvala vsem. Premik volana v levo in niti ne 100 m, še manj in vse lučke so ugasnile.

Zadevo glede praznjenja akumulatorja pa rešujemo :)

LP


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
6 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron