Avtor Sporočilo

<  Tehnika  ~  Milti funkcijski volan

OdgovorObjavljeno: To mar 23, 2021 8:32 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 3Pridružen: Sr avg 05, 2020 10:06 am
Pozdravljeni imam škodo octavio 3 zamenjal sem volan z multifunkcijski vendar mi tipke ne delajo nato sem zamenjal modul takega im RS to je oem 5q0953549e pa se vedno ne morem priklopit enega konektorja zdej me pa zanima če mogoče kdo ve ali bi moral zamenjati tudi o volanske ročke.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr apr 07, 2021 6:16 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 494Pridružen: So nov 04, 2006 2:43 pm
Imaš 3 tipe kontrolerja v volanskem drogu - "low", "medium", "high". Ta kontroler krmili tempomat, sredinski ekran med števci in tipke na volanu. Pri nekaterih verzijah so še omejitve glede avtomatskega menjalnika in kessy.

Low opcija podpira samo osnovni ekranček med med števci brez tempomata in tipk na volanu.
Medium krmilnik podpira osnovni tempomat in maxidot ekranček med števci, brez tipk na volanu.
High kontroler podpira vse opcije.

Tu imaš primere različnih krmilnikov:
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Steering_Wheel_Control_Module_Versions


Tako, da je najbolje dati celoten izpis iz VCDS vseh modulov in se vidi kaj vse moraš zamenjat ali preprogramirat.


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Pe apr 09, 2021 5:03 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 3Pridružen: Sr avg 05, 2020 10:06 am
Hvala za odgovor to zdej razumem sam imam pa zdej problem ker nima nobenega da bi lahko pogledu oz priklopu veste za koga?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če apr 15, 2021 10:35 am
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 423Pridružen: So jan 27, 2007 5:47 pm
Uporabnik mtl.


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
4 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu