Avtor Sporočilo

<  Koristne povezave  ~  Vse o homologaciji

OdgovorObjavljeno: To avg 01, 2006 6:11 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1748Kraj: Dežela opojnih trenutkovPridružen: So avg 27, 2005 6:29 pm
še nekaj me zanima, ker tega podatka ne najdem nikjer. Danes sem od enega mehanika slišal, ko sva debatirala glede spolierja, da ni potrebna homologacija za male spolierje (beri: manjše od 12cm višine). A to drži ali ne? Kje bi ta podatek lahko našel, razen na prometni svetovalnici, kjer pa so trenutno preveč zaposleni.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe maj 25, 2007 8:21 am
Uporabniški avatarmoderator/članmoderator/članPrispevkov: 1907Kraj: LjubljanaPridružen: Če jul 27, 2006 9:27 pm
No, če koga zanima cena homologacije znižanega vozila:

Na današnji dan je znašala 52 €.

Na datum sem čakal celih 30 dni... :crazi:

Vzeli so mi homologacijski kartonček, homologacijski list od vzmeti ter vsa potrdila o vgradnji (vse originale), ter rekli, da dobim vse v parih dneh po pošti. Upam da res.. :dry:

LP!


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe maj 25, 2007 8:44 am
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2562Pridružen: Pe maj 06, 2005 9:34 am
:blink:

Kolk te obirajo!
Samo, če greš homologirat še kaj drugega poleg vzmeti, je pa verjetno kakšen % popusta?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So maj 26, 2007 3:03 am
Uporabniški avatarmoderator/članmoderator/članPrispevkov: 1907Kraj: LjubljanaPridružen: Če jul 27, 2006 9:27 pm
baje je cenejše če več stvari hkrati; če npr. 3 stvari hkrati, potem plačaš cca 70€

res obirajo - za 10min dela mi poberejo 52€...vse kar so nardil je, da so pogledal, če so vgrajene vzmeti tiste, ki so napisane na homologaciji vzmeti. Nč niso preverl kako in kaj...če kej drgne v blatnik, itd...


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So jul 14, 2007 8:41 pm
Uporabniški avatarŠkoda voznik!Prispevkov: 61Kraj: MirenPridružen: Sr maj 31, 2006 1:05 pm
Živ! Mene pa zanima kolko dni pred datumom pregleda predelave lahko montiram npr. platišča al pa spojler gor na avto da ne bo problemov s policijo.LP


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne jul 15, 2007 12:44 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Če imaš že določen datum za pregled, torej čakaš v vrsti, potem ni problema, policistu pač pokažeš vabilo za pregled. Če pa tega nimaš pa načeloma ne smeš imeti montirano.


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Ne jul 15, 2007 12:45 pm
Uporabniški avatarI own a Hyundai but I love ŠkodaI own a Hyundai but I love ŠkodaPrispevkov: 2038Pridružen: Sr nov 02, 2005 5:20 pm
tut če maš vabilo na pregled se ne bi smel vozit.. samo te bo nejbrž spustil ko mu pokažeš.. mogoče pa ne

lp


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To apr 07, 2009 6:53 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 411Kraj: MoravčePridružen: Ne okt 05, 2008 11:58 am
vem, da je tole že skor mal iz konteksta glede datuma, ampak sodi v to temo.

Vabilo za homologacijo pri LPP-ju čakaš 7-10 dni. Zadne čase poteka vse kar hitro. Sem pa homologiral nove fedre.


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 2 od 2
25 prispevkov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu