Avtor Sporočilo

<  Novosti pri Škodi  ~  Skoda SUPERB KARAVAN!

OdgovorObjavljeno: To maj 04, 2010 2:50 pm
Uporabniški avatarČeški fan!Prispevkov: 12Pridružen: To maj 04, 2010 9:39 am
Pred kratkim smo kupovali "nekaj velikega v karavanski izvedbi" ter sem na koncu pristal na tej novi SUperb karavanki s TDI motorjem.
Moram povadati, da nikoli nisem gledal škode, vozil sem coupeje ter nazadnje zamenjal za BMW 530d. Ker pa smo potrebovali še en avto z velikim in uporabnim prtljažnikom sem začel brskati naokoli. Bil sem "odprte" glave, torej sem res šel v raziskovanje kaj vse obstaja na trgu. SUperb me je izredno presenetil - kakorkoli sem obrnil je bil najboljša izbira - ogromen, uporaben, izredno dobro opremljen ter kvaliteten. Pravzaprav nič slabše kakovosti in opreme kot značkarski BMW ki je tudi še vedno v garaži. Z nakupom sem izredno zadovoljen - avto je fenomenalen. Toplo priporočam :)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe maj 21, 2010 8:18 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
No zanimivo. Lepo slišati tako lepo pohvalo od pristaša BMW .. se bolj redko zgodi :)


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: To maj 25, 2010 11:09 am
Uporabniški avatarČeški fan!Prispevkov: 12Pridružen: To maj 04, 2010 9:39 am
Če je pa res :)
Všeč so mi pe ene 2 fore, ki jih moj BMW nima. Dežnik v vratih (edino še bentley to ponuja), ter če pustim šipe odprte na plaži in začne padati dež jih sam samodejno zapre da avto ne poplavi. - Hude fore majo Čehi :pir:

-Nazadnje je eden moj kolega ravno tako kupil karavanko namesto serije 5 karavanke :)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr maj 26, 2010 8:00 am
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
U madonca, to je pa zanimiva funkcija ... nisem vedel zanjo. Sicer dost simpl fora če je avto opremljen z senzorjem za dež .. čudn da se drugi niso tega spomnl :)
Pa da ne govorimo o TwinDors-u pri limuzini. So še bavarci čehe kopiral ane :P

Btw, upam da te vidimo na mitingu 12.6 (maš več pod srečanji opisano) ;)


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Sr nov 24, 2010 9:17 pm
Uporabniški avatarBosch pumpa majstrPrispevkov: 2Kraj: Škofja LokaPridružen: So nov 13, 2010 12:07 pm
Ima kar nekaj hudih for, npr. zadnji brisalec se vsako drugo rundo vstavi na malo drugačni poziciji (da naj bi podaljšalo dobo brisalcev), kar se pa da tudi izklopiti in še kaj se najde.

Lp


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe dec 31, 2010 6:05 am
Simply cleverPrispevkov: 690Kraj: CeljePridružen: Sr jun 22, 2005 6:46 pm

Odsoten Profil WWW

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 8 od 8
125 prispevkov
Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu