Avtor Sporočilo

<  Testi vozil  ~  ŠKODA fabia RS

OdgovorObjavljeno: Ne dec 11, 2005 3:14 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
zanimivi podatki o tem kje doseže en motor največjo moč in kje drugi.
Pa tudi kje doseže prvi najvišji navor in kje drugi.. ;#


drgač pa stvar že malo zanaša v Off Topic... :dry:


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Ne dec 11, 2005 3:50 pm
Uporabniški avatar.:The Exorcist:..:The Exorcist:.Prispevkov: 3001Kraj: LjubljanaPridružen: Če maj 05, 2005 12:22 pm
mish je napisal/-a:
zanimivi podatki o tem kje doseže en motor največjo moč in kje drugi.
Pa tudi kje doseže prvi najvišji navor in kje drugi.. ;#


drgač pa stvar že malo zanaša v Off Topic... :dry:




Spremenmo v test, accord in octavia rs!


Kdo bo temo odprl da lahko počistmo tuki? :P

evo nova tema: http://www.skoda-team.com/forum/viewtop ... 0247#10247


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Ne dec 11, 2005 8:27 pm
Dedek MrazPrispevkov: 939Kraj: LjubljanaPridružen: Če sep 15, 2005 12:34 pm
Stratus_ je napisal/-a:
kje ga fabia ujame? Pri končni? 9.6 do 100 al pa 8 do 100 je velika razlika..sicer pa bi šou lahko kdo, ki imate fabio rs probat na četrt milje pelat in bomo najbolj vidli, kolk jo je res v hlačah..fabie :twistedevil:

men je sicer fabiaRS dobra in mislem, da je vredna tega denarja..drugače pa sej pravim..mobikrog pa 1/4 milje in bomo vidli kok je ura :cool:


fabija ima po parih testih iz neta 8,7s do 100, uno pa 8s... to je razlika enega avtomobila do 100... v četrti (nekje 140kmh) sem ga dohitel in prehitel, pete mi ni potrebno poudarjati... model ki ima unota je moj zelo dober kolega in vem da ga je tišal tako kot mora.. pa še eno prednost ima... za unota ima naštudiran štart, zato na štartu minimalno zgubi, kar je v primerjavi z mano velik plus... sicer pa lahko probamo kadarkoli... :D ... v naslednji sezoni se bom sigurno udeležil vsaj enega uradnega draga, tako da bomo lahko uradno primerjali...

p.s. punto je vozil v sg najboljši čas 15,5 brez reakcije :twistedevil:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To dec 13, 2005 8:54 pm
Uporabniški avataroversteer loverPrispevkov: 2025Kraj: TrbovljePridružen: Pe maj 06, 2005 4:36 am
no sej js ne rečem, da ne govoriš resnice..samo malo hitro se mi zdi, da bi mela stock fabija 8.7 do sto..če primerjamo s staro octavio RS, ki ima 8s, pa vemo kaj tisto dela ne.. :cool:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe dec 16, 2005 11:37 pm
Uporabniški avataroversteer loverPrispevkov: 2025Kraj: TrbovljePridružen: Pe maj 06, 2005 4:36 am
http://forum.bmwslo.com/viewtopic.php?t=13204

očitno se ne morjo sprijaznit :banghead: :D


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So dec 17, 2005 1:02 am
Dedek MrazPrispevkov: 939Kraj: LjubljanaPridružen: Če sep 15, 2005 12:34 pm
Stratus_ je napisal/-a:
no sej js ne rečem, da ne govoriš resnice..samo malo hitro se mi zdi, da bi mela stock fabija 8.7 do sto..če primerjamo s staro octavio RS, ki ima 8s, pa vemo kaj tisto dela ne.. :cool:


mal sem se igral... jeba je ker je z vklopljenim ASR-om nemogoče hitro spelat, z ugasnjenim pa vrti v prazno... bomo pa probal poleti ker je lepo in bo asfalt ogret... sedaj itak nič ne drži..


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne dec 18, 2005 10:45 am
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 400Kraj: TrbovljePridružen: So sep 17, 2005 2:04 pm
Mitja vidm da ti je škoda prirasla h srcu. Men je tudi ful, na začetku sm bil ravnodušn, zdej sm pa z vsakim dnem bl zaljubljen v njo....


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po dec 19, 2005 10:21 am
Dedek MrazPrispevkov: 939Kraj: LjubljanaPridružen: Če sep 15, 2005 12:34 pm
yurchek je napisal/-a:
Mitja vidm da ti je škoda prirasla h srcu. Men je tudi ful, na začetku sm bil ravnodušn, zdej sm pa z vsakim dnem bl zaljubljen v njo....


Čist ql avto... samo par napak ima ki so nespremenjlive... recimo... ko pošpricaš sprednjo šipo, prvo vklopi brisalce :banghead: , potem pošprica, potem pa še 1x v prazno pobriše... ko pa misliš da je že konec... se pa še enkrat vklopi brisalec in totalno razpaca šipo :banghead: zaradi tega mi že sprednji brisalci malce škripljejo...

druga stvar pa je neznosno piskanje za vsako neumnost... ko pade pod 4 stopinje piska, ko je rezerva piska, ko zmanjka vetrobranske tekočine piska... :banghead:

tretja stvar je pa potovalni računalnik... če je hladno zunaj vedno prvo kaže temperaturo in se noče avt. preklopiti na zadnjo nastavitev ki si jo uporabljal... :banghead:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po dec 19, 2005 11:20 am
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 400Kraj: TrbovljePridružen: So sep 17, 2005 2:04 pm
ok tist glede brisalca mene tud moti, ampak sm že navajen k ma clio isto....pa tud tist glede potovalnega maš prav, piskanje pa me ne moti...pa še neki tale climatik, sm mislu da to tko k nastavš tko je, ampak nastavm tm med 18 in 22, pa zčne tok vroče nabijat, da morm zmanjšat na 16, pol k se spet mal shladi povečam na med 16-22 in neki časa dobr drži, pol kr naenkrat začne hladn pihat, pa hitrej se pelješ bl piha, tega tud ne prenesem...

bi pa neki vprašu, kdaj ti opere luči?


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 3 od 3
43 prispevkov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu