Avtor Sporočilo

<  Testi vozil  ~  Kaj testira Milko???

OdgovorObjavljeno: To nov 04, 2008 7:58 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 1318Kraj: novo mestoPridružen: Ne sep 02, 2007 1:43 pm
Milko, daj malce predstavi tisto belino, ki si jo vozil med vikendom :twistedevil: :cool:


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: To nov 04, 2008 11:51 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 398Pridružen: To maj 13, 2008 10:06 pm
hehe, teb pa res nč ne uide a? :D

no ja,...tista belina je bla VW Scirocco z 2.0 tsi motorjem. 200 konjskih sil naj bi dal motorček, ampak bo občutku bi prštel še dodatnih 20 :)

namreč motor je skoraj v celoti od GTI golfa, razen glave motorja, ki naj bi bila audijevo maslo...14dni nazaj sem vozil prav GTI golfa, ki je bil optimiran in moram rečt, da se mi je zdel tale od Scirocca veliko bolj brutalen!

moram predvsem pohvalt lego na cesti, sploh gumb pride prav sport/comfort, ki elektronsko uravna amortizerje...kar priročna stvar..peljal sem tudi po cesti Impoljca-Studenec, tam kjer imajo občasno dirke in moram res pohvalt :)

drugače se je lepo peljat z njim, ogromno navora....vozil sem se 250km/h po avtocesti v hrib mimo novih črpalk (Toni, boš vedu kje so) pri 260 sem blendal S3 audiju, ki mu je bilo pomalem krivo, ker sem šel mimo :) (audi ma 250ks se mi zdi).

V glavnem, za 31k€, kolkr pride testna izvedba, dobiš marsikaj, pa še kaj več...ogromno glav se obrne za njim, sploh pri višjih obratih motor dobesedno kriči in ga je lepo slišat :D

Če bi bil 10k€ cenejši, bi se verjetno kaj hitro pomenil z šefom :D

podatke si nisem izmišljeval, lahko jih potrdi moja punca, ki je bila vseskozi poleg in uživala v hitri vožnji.

aha, še porabo da ne pozabim. s kolegom sva šla zvečer po stari cesti do Ljubljane, kjer je računalnik pokazal na 7.1, s tem da sem švignil mimo 3 vozil. Nazaj je vozil on 180-200 in je dvignil porabo celo na 9l.
Moja poraba po avtocesti je bila v povprečju pri 12l, ampak treba vedt, da je bil dobeseden brutalen test :twistedevil:

več o njem na http://www.volkswagen.si/modeli/scirocco/

pa lepe sanje vsem skupaj ;)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr nov 05, 2008 5:34 am
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 4445Kraj: LogatecPridružen: Sr jul 25, 2007 8:00 pm
To je res najlepši avto, kar jih je volkswagen naredil! :cool:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr nov 05, 2008 2:04 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 393Kraj: STUDENECPridružen: Če dec 21, 2006 9:44 pm
Impoljca-Studenec testiram vsak dan.Ti kar mal zavidam :blush:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr nov 05, 2008 2:33 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 398Pridružen: To maj 13, 2008 10:06 pm
hehe...druga, tretja skos pela...je blo kar zanimivo, samo če bi vedel da je cesta 100% prazna..uuu, potem bi blo šele luštn ;)

al skos gledam če bo kakšna RS tfsi padla na net, za čip sm se pozanimal...da gre bp na 250ks...vrum vruuuum


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr nov 05, 2008 2:43 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 393Kraj: STUDENECPridružen: Če dec 21, 2006 9:44 pm
Boma to enkrat po Impoljci sprobala :buny:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr apr 15, 2009 9:13 am
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 398Pridružen: To maj 13, 2008 10:06 pm
da ne načenjam novih tem, bom kar tukaj nadaljeval..

torej ta vikend sem imel priložnost testirati lepotca passata CC. kaj naj rečem, pričakoval sem bistveno več..lep je in potem se neha vse :)

edin DCC mi je bil všečen, pa bixenon AFS funkcija, kar je že znani pri superbu. sama vožnja, lega na cesti, udobje ga pa superb kar prekaša...
zmotila me je še plastika pri CCju. Imel je bež notranjost z alcantaro...

Motorja sta ista, tako da je bil isto poskočen kot Superb.

+ oblika
- cena


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr apr 15, 2009 3:25 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 606Kraj: KoperPridružen: Po avg 13, 2007 2:35 pm
Pa cel kup napak je v notranjosti, ki so jih naredili med sestavljanjem. Dolocene vidne z lune, dolocene pa treba imet res dobro oko.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr apr 15, 2009 5:13 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 1318Kraj: novo mestoPridružen: Ne sep 02, 2007 1:43 pm
Ja Milko, smo se vidli kako se prevažamo z CCjem :cool:


Odsoten Profil WWW

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
9 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron