Avtor Sporočilo

<  Testi vozil  ~  Test Nove Fabie Combi - Splošno

OdgovorObjavljeno: To jan 29, 2008 5:39 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
Dočakali smo jo - Novo Fabio Combi ;# .

Produktno izobraževanje in interni primerjalni testi.

Takole na splošno mal in slikce. :cool:

Vozili smo elegance 1.4 TDI 80KM in sport z bencinskim motorjem 1.6.


Pelje se odlično, kot je bilo pričakovati. Je dostojna naslednica prejšne generacije. Več ob priliki...



Pa še slikce:
Slika
Slika
Slika
Slika

lp


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jan 29, 2008 6:12 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 349Kraj: Nova GoricaPridružen: Sr dec 27, 2006 7:57 pm
A kar v dnevno sobo ste zapeljali :hysterical:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr jan 30, 2008 12:54 am
Škoda loverPrispevkov: 336Pridružen: Ne jan 15, 2006 10:26 pm
simpaticen avto, bistveno bolj vsecen od prejsnje generacije (predvsem zadek) ... se vedno pa imam raje octavijo hehe

da ne govorim o prihajajocem superbu :buny:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr jan 30, 2008 10:28 am
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 457Kraj: MengešPridružen: To jan 02, 2007 1:44 pm
hominis2 je napisal/-a:
simpaticen avto, bistveno bolj vsecen od prejsnje generacije (predvsem zadek) ... se vedno pa imam raje octavijo hehe

da ne govorim o prihajajocem superbu :buny:



Se povsem strinjam, čeprav je potem že vprašanje denarja in okusa al rajš fabio al octavio.PA da ne bom off topic - kombi različica je men kar se fabie tiče boljša od navadne izvedbe.Sicer pa bomo lahko vedl več povedat ob konkretnejšem opisu testa :)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So feb 16, 2008 10:45 am
Uporabniški avatarŠkoda voznik!Prispevkov: 69Kraj: in my ScoutPridružen: So feb 16, 2008 9:36 am
Sem tudi že sm peljal novo Fabio Combi in je zelo všečen avto - napram prejšnji Fabii Combi. Zelo zadovoljen. Mogoče še če bi res prišla tudi Fabia v Scout različici :twistedevil: Toda zaenkrat bom kar ostal pri svoji Octavii Scout :P


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne mar 02, 2008 3:09 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 457Kraj: MengešPridružen: To jan 02, 2007 1:44 pm
Je kdo izmed naših forumašev že peljal tanovo fabio combi?

Namreč avto mi je zelo všeč in bi rad izvedel kako se pelje..itd.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To mar 18, 2008 12:30 am
Češki fan!Prispevkov: 32Kraj: LjubljanaPridružen: Če sep 15, 2005 12:20 am
Pozdravljeni.
Jaz sem peljal combi z 1,4 benz in tdi motorjem.1.4 benz je absolutno premalo za ta avto vendar če se voziš večinoma po lokalnih cestah bi še šlo,na avtocesti je premalo.1.4tdi je kar dovolj močan in tudi kar se tiče navora se mi je zdel o.k vendar je motor GLASEN imel sem občutek da je vsak kamjonar,ki se je pelu mimo gledal kaj tako ropota. :):
1,6 sem peljal samo navadno fabio in sem bil pozitivno presenečen nad motorjem,sploh v primerjavi z felicijo 1,6 ki jo imam sedaj.Avto je LEP
ceste se drži še posebej v kombinaciji z šport opremo.Jaz sem se odločil za
1.6 combi ambient z dodatkom ESP-ja v flamenko rdeči barvi,za 13200 na
Verovškovi čeprav me je zjutraj znanec,ki dela na Bravničarjevi sprovociral za O1 1,9 TDI combi novo,ki naj bi prišla samo jurja več seveda nova,na Verovškovi sem pa dobil ponudbo za 15445 eur aja lih tako rdečo.
Skratka jaz sem nad fabijo zelo navdušen vsaj po testiranju.Lahko pa bom napisal več če se odločim za nakup in jo dobim sredi meseca Maja.
Lp.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To apr 22, 2008 12:33 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 4445Kraj: LogatecPridružen: Sr jul 25, 2007 8:00 pm
test Škoda Fabia Combi 1,4 TDI Elegance

http://www.avtomobilizem.com/modules/ar ... rt_id=1462


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
8 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu