Avtor Sporočilo

<  Testi vozil  ~  Test Octavije 1.6 MPI

OdgovorObjavljeno: Po feb 26, 2007 7:18 pm
Škoda loverPrispevkov: 217Kraj: logatecPridružen: So feb 24, 2007 4:29 pm
RED_line je napisal/-a:
torej mpi je tista ta stara.ajoj manj kot 8 je že težko dosečt.oz nemogoče.

jz sem ves čas mislil da je FSI.


ne je MPI in če je relacija pije tud sam 5l


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po feb 26, 2007 8:42 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
red_line, če smo že pri tem, res nisem vozil tastare octavie 1.6, sem pa vozil tanovo 1.6 MPI in zelo solidno vleče, vbistvu sem bil kar prijetno presenečen, sem pričakoval dosti slabše. Res pa je da ne uničujem novih avtomobilov drugih ter jih 'testiram' s tem, da jih teram do konca po, za primer, pristanišču. (potem pa novi lastnik tako previdno špara svoj avto prvih 5000km, zato da bi se motor lepo utekel).

In še nekaj. Praviš da si iz lastnih izkušenj vozil Octavio tour 1.6. In do nekaj postov nazaj naj bi bila to še FSI (stare nimajo fsi motorjev). Malo prej si mislil da gre za novo octavio in sploh nisi vedel kaj pomeni tour (mislil si da gre za novo octavio). In še enkrat te vprašam. Iz lastnih izkušenj!?

Ne seri mi prosim po forumu s takimi ker takih izjav ne bom dolgo toleriral, pa kot opažam nisem edini. In pusti, da ljudje živijo kot jim paše in ne vsiljuj 'svojega prav-a'. Ker počasi te imam res poln kufer. Pa kot opažam nisi tak samo na tem forumu.



In ob tej priložnosti te še 'naporšam' da končno začneš uporabljati velike začetnice ter presledke!


Zadnjič spremenil mish, dne Po feb 26, 2007 8:46 pm, skupaj popravljeno 1 krat.

Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Po feb 26, 2007 8:42 pm
Uporabniški avataroversteer loverPrispevkov: 2025Kraj: TrbovljePridružen: Pe maj 06, 2005 4:36 am
alezzi je napisal/-a:

ne je MPI in če je relacija pije tud sam 5l


To maš po računalniku? Realno bi reku, da gre nekje 6 - 6.5 z neko človeško hitrostjo :blink:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po feb 26, 2007 9:43 pm
Škoda loverPrispevkov: 217Kraj: logatecPridružen: So feb 24, 2007 4:29 pm
Stratus_ je napisal/-a:
alezzi je napisal/-a:

ne je MPI in če je relacija pije tud sam 5l


To maš po računalniku? Realno bi reku, da gre nekje 6 - 6.5 z neko človeško hitrostjo :blink:


če bi potem tako bilo bi že doskrat na cest ostal,če ti misleš da računalnik laže za 1.5 litra


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po feb 26, 2007 10:26 pm
Uporabniški avataroversteer loverPrispevkov: 2025Kraj: TrbovljePridružen: Pe maj 06, 2005 4:36 am
Vem, da MPI malo pije, samo vseen se mi zdi 5 litrov premalo, glede na to, da clio DCI pije 4,5 :cool: ampak če maš tako izkušnjo ok..

Imel pa sem tud felicijo 1.6 MPI in je pila an relacijo okrog 6.5, vozu sm se pa malo nad omejitvami ponavad..


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To feb 27, 2007 9:11 am
Škoda loverPrispevkov: 217Kraj: logatecPridružen: So feb 24, 2007 4:29 pm
Stratus_ je napisal/-a:
Vem, da MPI malo pije, samo vseen se mi zdi 5 litrov premalo, glede na to, da clio DCI pije 4,5 :cool: ampak če maš tako izkušnjo ok..

Imel pa sem tud felicijo 1.6 MPI in je pila an relacijo okrog 6.5, vozu sm se pa malo nad omejitvami ponavad..


to je samo relacija brez mestne vožnje če je pa kombinirana je pa 7.2-8.2


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To feb 27, 2007 8:13 pm
Uporabniški avatarSpam memberSpam memberPrispevkov: 271Kraj: Markovec CityPridružen: Sr okt 05, 2005 8:03 pm
mish je napisal/-a:
red_line, če smo že pri tem, res nisem vozil tastare octavie 1.6, sem pa vozil tanovo 1.6 MPI in zelo solidno vleče, vbistvu sem bil kar prijetno presenečen, sem pričakoval dosti slabše. Res pa je da ne uničujem novih avtomobilov drugih ter jih 'testiram' s tem, da jih teram do konca po, za primer, pristanišču. (potem pa novi lastnik tako previdno špara svoj avto prvih 5000km, zato da bi se motor lepo utekel).

In še nekaj. Praviš da si iz lastnih izkušenj vozil Octavio tour 1.6. In do nekaj postov nazaj naj bi bila to še FSI (stare nimajo fsi motorjev). Malo prej si mislil da gre za novo octavio in sploh nisi vedel kaj pomeni tour (mislil si da gre za novo octavio). In še enkrat te vprašam. Iz lastnih izkušenj!?

Ne seri mi prosim po forumu s takimi ker takih izjav ne bom dolgo toleriral, pa kot opažam nisem edini. In pusti, da ljudje živijo kot jim paše in ne vsiljuj 'svojega prav-a'. Ker počasi te imam res poln kufer. Pa kot opažam nisi tak samo na tem forumu.



In ob tej priložnosti te še 'naporšam' da končno začneš uporabljati velike začetnice ter presledke!


sem se zamotil z kraticami in ti me takoj napadeš.nisem tak fan da bi moral vedet vsako vejico. vozil sem že skoraj VSE škode, in o vsaki lahko kej napišem. sem pa komaj zdaj slišal da ima neko ime - mpi


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To feb 27, 2007 11:50 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
RED_line je napisal/-a:
sem se zamotil z kraticami in ti me takoj napadeš.nisem tak fan da bi moral vedet vsako vejico. vozil sem že skoraj VSE škode, in o vsaki lahko kej napišem. sem pa komaj zdaj slišal da ima neko ime - mpi


Že možno da si vozil skoraj VSE škode, ampak očitno tudi VSE pomešaš med seboj. Zatorej ne pljuj in ne vsiljuj svojega mnenja drugim.

Če pa to, kar pravim, da pomešaš VSE škode med seboj, ne drži, potem pa očitno tako ali tako ne veš o čem govoriš, zatorej ponovno; ne pljuj in ne vsiljuj mnenja.

Topic si preberi v celoti, začenši z naslovom, pa pozanimaj se vsaj malo o stvari ki jo blatiš, preden uspeš govoriti neumnosti. Ker primerjati octavio tour z octavio2 je skoraj tako bosa kot primerjati potenzo s turanzo.

Upam da sem tokrat dovolj jasen in da razumeš kaj ti želim povedati. In ne, to ni napad nate.


Odsoten Profil WWW

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 2 od 2
25 prispevkov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu