Avtor Sporočilo

<  Testi vozil  ~  Primerjava vzdrževanja in stroškov rezervnih delov

OdgovorObjavljeno: Če jan 18, 2007 4:41 pm
Uporabniški avatarbil aktiven, sedaj zanikamPrispevkov: 1646Kraj: Loška dolina - LJPridružen: Sr avg 24, 2005 9:32 pm
Torej v DELU so objavili zanimivo primerjavo med avtomobilskimi znamkami, glede na to, kako je z njihovim vzdrževanjem in rezervnimi deli. Med avtomobili, ki so v ENAKEM razredu je na "prvem" mestu po nadražjih delih in vzdrževanju Honda Accord, kot najcenejša za vzdrževanje in tista, ki ima najcenejše rezervne dele pa se je izkazala Škoda Octavia. Prav tako je med vsemi primerjanimi avtomobili njen osnovni model najcenejši.

Več v spodnjem članku:

Slika
Slika

Se opravičujem za malce slabšo vidljivost, toda skener mi neki ni delu pa sm kr s fotkičem posliku.

PA ŠE NEKI: Teme nisem dal na net zato da bi se iz tega SPET začela kaka kregarija glede razredov avtomobilov, ampak samo za primerjavo cen vzdrževanja določenih avtomobilov! Tako, da že sedaj pravim, da se iz tega razvije normalna tema in ne bilokako "prcanje" ali kregarija kdo ma prav in kdo ne! :knjiga:

pa lp :cool:


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Če jan 18, 2007 5:39 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
zanimivo kolk ma bmf drago sprednjo luč in kolk vbistvu pocen zadnjo... verjetno je sprednja zarad angel-eyes tok draga...

sicer pa pričakovano da je škoda med najcenejšimi.. :cool:


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Če jan 18, 2007 7:19 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1748Kraj: Dežela opojnih trenutkovPridružen: So avg 27, 2005 6:29 pm
Zanimiva mi je primerjava med MB C in BMW 3 serijo. Razlika v začetni ceni je ogromna, glede delov pa tudi. Zgleda da je med to "elito" A4 še najcenejši.

A je res takšna razlika v kvaliteti med Avensisom in Accordom, kot je razlika v ceni?
Če bi se imel za odločit, katerega med temi vzet, bi se pomojem kar za Avensisa odločil. Nekako mi poleg Octavie še najbolj sede.

BTW, a zadnji izpušni lonec BMWja 3 in Accorda je iz zlata? :banghead:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če jan 18, 2007 10:04 pm
Uporabniški avatarSpam memberSpam memberPrispevkov: 271Kraj: Markovec CityPridružen: Sr okt 05, 2005 8:03 pm
accord ni iz zlata, je pa zlo dober avto.vozi ga in potem boš razumel zakaj. (mogoče)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če jan 18, 2007 10:24 pm
Dedek MrazPrispevkov: 939Kraj: LjubljanaPridružen: Če sep 15, 2005 12:34 pm
RED_line je napisal/-a:
accord ni iz zlata, je pa zlo dober avto.vozi ga in potem boš razumel zakaj. (mogoče)


brez veze.. noben ne bo zastopil... :doh:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če jan 18, 2007 10:33 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1748Kraj: Dežela opojnih trenutkovPridružen: So avg 27, 2005 6:29 pm
nisem omenil avto. Omenil sem izpuh, ker se mi zdi pretirano drag.
Kar se tiče avta, pa ne bom nič grajal al pa hvalil, ker ga nisem še vozil in zato ne morem tudi nič rečt.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če jan 18, 2007 11:09 pm
Uporabniški avatarI own a Hyundai but I love ŠkodaI own a Hyundai but I love ŠkodaPrispevkov: 2038Pridružen: Sr nov 02, 2005 5:20 pm
hm, zanimivo, BMW ma pa sprednji odbijač med najcenejšimi.

lp


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe jan 19, 2007 9:01 am
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Sta mogoče izpuha za BMW in Accorda tok draga, ker imata serijsko DPF?

Red_line: tudi audi, mercedez, passat, mazda6 so zelo dobri avtomobili pa en lonc ne stane miljone zato :P


Odsoten Profil WWW

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
8 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron