Avtor Sporočilo

<  Testi vozil  ~  Octavia Scout

OdgovorObjavljeno: Po jan 08, 2007 10:40 pm
Uporabniški avatarSpam memberSpam memberPrispevkov: 271Kraj: Markovec CityPridružen: Sr okt 05, 2005 8:03 pm
sej hyundaji in osatala korejska sranja niso tako slaba. (samo določeni) in samo čas nam lahko pove al so dobri al slabi avti. nekatari so veliko boljši v vsem od koncerna VAG. v bistvu VAG počasi začenjat falš avte kot korejci, ker oni ime že imajo.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jan 09, 2007 1:08 am
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
nekateri avti VAG so včasih mal razočaranje (golf V). Sicer tud hyundayi niso slabi, oz. sem bil zadnjič kar pozitivno presenečen pri elantri naprimer, a vendar, marsikatere stvari niso tako praktične in naštudirane kot pri nemcih. Ravno te dni, me naprimer preseneča marsikatera stvar v matkinem MB A-klasi (se zadnje dni velik furam v njem) ki jih do sedaj sploh nisem opazil. Mislim primerjavo z škodo. Do sedaj mi je bla fotrova octavia superiorna ajčku, zdej pa vidm kolk malenkosti je v tem avtu pogruntanih v detajle ... isto je v primerjavi korejc - nemc ...


A bi mi tele zadnje poste premaknil v kšno svojo temo v off-topic?


Odsoten Profil WWW

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 3 od 3
36 prispevkov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu