Avtor Sporočilo

<  Testi vozil  ~  Škoda Octavia Combi RS 2.0TDI

OdgovorObjavljeno: Sr feb 28, 2007 9:59 am
Uporabniški avatarČeški fan!Prispevkov: 49Kraj: LjubljanaPridružen: Pe maj 20, 2005 9:52 pm
RED_line je napisal/-a:
čestitam. meni se octavia ne zdi niti malo nizka.je povprečna. poraba je normalna za te konje. in za vse ki si želijo športne užitke si naj kupijo 2.0 t ker traktorji se ve kam spadajo :D drugače pa ta dizel ni niti malo napačen.


Živjo!

Avto je dokaj nizek, glede na navadno različico!

Drugače, sem pa imel možnost voziti tudi bencinarja in lahko iz prve roke povem, da kakšne bistvene razlike ni.Niti v končni, niti v pospeških. Je pa res da je pri bencinarju boljši zvok, že skoraj dirkaški. Bencinar ima tud manj navora kot dizel. POraba pa je za cca 3 litrčke višja.

lp


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 28, 2007 5:12 pm
Uporabniški avatarSpam memberSpam memberPrispevkov: 271Kraj: Markovec CityPridružen: Sr okt 05, 2005 8:03 pm
dej jih na progo pa bomo vidli kje bo ostal traktor. v temu je razlika ;)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 28, 2007 6:21 pm
Uporabniški avatar.:The Exorcist:..:The Exorcist:.Prispevkov: 3001Kraj: LjubljanaPridružen: Če maj 05, 2005 12:22 pm
RED_line je napisal/-a:
dej jih na progo pa bomo vidli kje bo ostal traktor. v temu je razlika ;)



A taka kakor je bila pri fifth gear test Mini versus Fabia RS?


Bo morda tak izid?


Zadnjič spremenil _VeNoM_, dne Pe mar 02, 2007 7:31 pm, skupaj popravljeno 1 krat.

Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Sr feb 28, 2007 9:21 pm
Uporabniški avatarSpam memberSpam memberPrispevkov: 271Kraj: Markovec CityPridružen: Sr okt 05, 2005 8:03 pm
in kdo je zmagal?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 28, 2007 10:02 pm
Uporabniški avatar.:The Exorcist:..:The Exorcist:.Prispevkov: 3001Kraj: LjubljanaPridružen: Če maj 05, 2005 12:22 pm

Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Pe mar 02, 2007 2:42 pm
Uporabniški avatarČeški fan!Prispevkov: 49Kraj: LjubljanaPridružen: Pe maj 20, 2005 9:52 pm
RED_line je napisal/-a:
dej jih na progo pa bomo vidli kje bo ostal traktor. v temu je razlika ;)


Sploh ne bom komentiral... :), k nimam smisla...
mislm pa da ti je _VeNoM_ prav lepo odgovoril :):)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne maj 20, 2007 5:55 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 4Pridružen: So maj 19, 2007 12:49 am
Upam da jo bom ta teden sprobal na tesni vožnji! :twistedevil:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če okt 18, 2007 11:10 pm
Češki fan!Prispevkov: 29Kraj: LJPridružen: To maj 17, 2005 1:24 am
Meni so jo dali za eno uro na testno vožnjo in me ni posebej prepričala. Posebej motor in menjalnik, saj sta prva in druga prestava prekratki in preveč brutalni, ko prime turbo. Moraš biti zelo natančen pri pospeševanjih, posebej v mestu, saj se v začetku vrtljajev ne dogaja nič, potem pa naenkrat preveč butne. To je seveda super od tretje prestave naprej, ampak meni se je vožnja po mestu zdela utrujajoča. Najbrž je krivo tudi to, da je nisem bil vajen.
Podvozje se mi je zdelo zelo podobno moji, s športnim podvozjem. Kolesa imam enakih dimenzij kot RSka, 17', Edino večjo razliko sem občutil pri bremzah, seveda v prid RSke.
Notranjost me je navdušila z volanom in sedeži, grafika števcev pa mi je bolj všeč pri elegance, saj so mi ti prepisani.
Bom probal dobiti še benzinsko RSko, občutek pa imam, da jo je lepše voziti.


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 2 od 2
25 prispevkov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu