Avtor Sporočilo

<  Testi vozil  ~  Octavia II RS Combi

OdgovorObjavljeno: To jul 18, 2006 12:09 pm
Uporabniški avataroversteer loverPrispevkov: 2025Kraj: TrbovljePridružen: Pe maj 06, 2005 4:36 am
Audi a4 3.0 TDI ;# :D


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jul 18, 2006 12:39 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 184Pridružen: Pe avg 26, 2005 5:11 pm
Stratus_ je napisal/-a:
Audi a4 3.0 TDI ;# :D


jok...ni dnara za to...pucakte se par dni :D


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jul 18, 2006 1:44 pm
Uporabniški avatarSpam memberSpam memberPrispevkov: 271Kraj: Markovec CityPridružen: Sr okt 05, 2005 8:03 pm
kdor ima denar da ne kupi škodo ... pa še na škoda forumu smo! sem pričakoval vsaj malo zagrizenost za svojo znamko!

no, jz sem vozil že marsikaj, in RS je na mojem seznamu kar morem imet.je preprosto najboljše kar se lahko dobi za ta denar!


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jul 18, 2006 2:00 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 184Pridružen: Pe avg 26, 2005 5:11 pm
RED_line je napisal/-a:
kdor ima denar da ne kupi škodo ... pa še na škoda forumu smo! sem pričakoval vsaj malo zagrizenost za svojo znamko!

no, jz sem vozil že marsikaj, in RS je na mojem seznamu kar morem imet.je preprosto najboljše kar se lahko dobi za ta denar!


ce si pazljivo prebral moj post, lahko opazis da mi je skoda zelo pri srcu, sem samo realen,kot vas vecina tukaj zal ni :dry:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jul 18, 2006 3:08 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
hvala bogu da je tako, če bi bili vsi tako zagrizeni za škode bi se lahko kmalu razvilo v kaj podobnega temu:"moj avto je hitrejši ker se motor bl vrti, pa tud če me VW prehiti" :doh:

Nočmo met avtomobilizma kle :hysterical:
Keep it real :D


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: To jul 18, 2006 5:59 pm
Uporabniški avatarNajmlajši a najhitrejšiPrispevkov: 585Pridružen: To nov 01, 2005 9:13 pm
Če maš Octavio RS, te noben VW ne prehiti. :D
Kdor pa ne verjame, to je pa njegov problem.

Marsikateri močnejši avto se je že "pod nosom obrisal", ko je šla RS-ka mimo, vprašajte FabioRS :cool:

P.S: tole je pa že res OFF-TOPIC. :doh:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jul 18, 2006 6:16 pm
Uporabniški avatarBlack RS PowerBlack RS PowerPrispevkov: 523Kraj: LjubljanaPridružen: Po okt 03, 2005 3:00 pm
še mal off :twistedevil:

o2 RS in golf5 GTI isti motor

o2 večja končna hitrost! :twistedevil: ni vse v konjih.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jul 18, 2006 6:25 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 5Pridružen: Ne apr 16, 2006 8:36 am
130rs je napisal/-a:
Če maš Octavio RS, te noben VW ne prehiti. :D


Mislš za to ceno? ?huh?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jul 18, 2006 6:30 pm
Uporabniški avatarNajmlajši a najhitrejšiPrispevkov: 585Pridružen: To nov 01, 2005 9:13 pm
To tudi.....ampak tudi splošno (Phaetona W12 ne štejem zraven :P ). Prehiti jo lahko samo Golf R32, pa še z njim se lahko kosa, če bi jo čipal.

Kot je Fađola napisal...ni vse v konjih.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jul 18, 2006 7:17 pm
Uporabniški avatarSpam memberSpam memberPrispevkov: 271Kraj: Markovec CityPridružen: Sr okt 05, 2005 8:03 pm
čipana RS :cool: ne rabiš drugega za en lep čas!


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jul 18, 2006 9:01 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
sej maš golfa in passata z enakim motorjem, maš passata z še močnejšim 6 valjnikom, maš starega passata z 8 valjnikom, maš touarega V10TDI in W12 in V8, maš phaetona V10TDI, maš jetto z 6 valjnikom, pa še bi se kej najdl :P


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: To jul 18, 2006 9:57 pm
Uporabniški avatarČeški fan!Prispevkov: 55Kraj: LjubljanaPridružen: Pe mar 10, 2006 9:25 pm
Fantje!

Čeprav sem jo prodal trdim, ŠKODA JE ZAKON!

Kolk veselja sem se meu na autobanu postavit za kakšnega passata, a4 ko, bmw ja (pa tud alfam, saabom, merđotm, ...) in mu neki časa masko u špegu kazat, pol pa poblendat, leu žmiguc (pa je blo včasih treba tud 3 krat ponovit) pa se pol mimo odpelat.

Pa tamau ve, kako je pr vsemu mojmu tišanju enkrat Škoda I. 1.9 TDI (130 kojnov) mim nas padla, da je nism več ujeu.

Ko dobimo tanou stroj, ga poslikam, da se mal postavim. Če ste vidl mojo 1.8T-ko (kolk je bla lepa) po bo tud tanou lep.

LP


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr jul 19, 2006 8:23 am
Dedek MrazPrispevkov: 939Kraj: LjubljanaPridružen: Če sep 15, 2005 12:34 pm
keri otroci.. :doh: ... marsikomu se zdi da je o2 rs ultimativen avto športen avto... :hysterical: :doh: ... sej je huda pa hitra, smao tole spominja na vrtec, kdo ima daljšega...

dejte se mal prizemljit, usest mal, vdihnit zrak in pa za vse kateri ste prepričani v hitrost vaših konjičkov predlagam septembra skupen obisk draga v SG. Pa da vidimo, ker talk is cheap...

Pa če smo že natančni... rs-ka ima tudi probleme s kakšno dobro vr6-ko, da o kakšnem v10 tdi ne govorim...za ta denar dobiš tudi Focusa ST-ja, ki je v vsakem pogledu bolj športen avto, pa še marsikaj se najde... ;)

Na koncu se bo z o2 dogajalo to kar se s sedanjo dogaja... da je rs manj vredna kot en pol manj opremljen tdi...


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr jul 19, 2006 9:02 am
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1748Kraj: Dežela opojnih trenutkovPridružen: So avg 27, 2005 6:29 pm
z V10 TDI je lahko imela probleme, jih pa nima več, ker jih ne izdelujejo več :P . Motor ne ustreza več emisijskim normam, kljub filtru sajastih delcev. VW se je odločil, da jih ne da več na tekoči trak, tako da je sedaj prvo mesto z najmočnejšim dizlom dosegel Mercedes s svojim V8 CDi. Slednji ima še 2 konjička več, torej 315KM in 700Nm (V10 TDI ima 750Nm). Je pa motorček BiTurbo zverinca. Me pa zanima kako bi blo, če bi vn prišel V10 CDI :twistedevil:

BTW, ve kdo kdaj pride facelift O2? :hysterical: Joke.

Ne vem zakaj se sploh kregate glede RSke. Če ti finance dovolijo, si jo nabaviš in jo vzdržuješ, če pa ne, je preprosto ne kupiš.

100 ljudi 100 čudi


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr jul 19, 2006 7:30 pm
Uporabniški avatarNajmlajši a najhitrejšiPrispevkov: 585Pridružen: To nov 01, 2005 9:13 pm
Glih sm gledu na DSF vzporeden test Octavia combi RS in BMW 325i touring.
Ugotovili so:
-Octavia RS ima veliko bolj športen izgled, lepša notranjost, zmogljivosti, športno podvozje, 300l večji prtljažnik, veliko bolj ugodna cena
-BMW je bolj udoben za vožnjo, manjša poraba (12l, RS-ka 15l)

Ker je bil to bolj test dveh športnih avtomobilov, so rekli, da je boljša Octavia RS, BMW 325i touring pa je bolj potovalni avto.

lp :cool:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr jul 19, 2006 7:56 pm
Uporabniški avatarI own a Hyundai but I love ŠkodaI own a Hyundai but I love ŠkodaPrispevkov: 2038Pridružen: Sr nov 02, 2005 5:20 pm
bah, jst zaklepam tole.. kar se je ugotovil, se je že zdavnej ugotovil, zdej pa sam še prazno nabijanje.. Kakšen avto je octavia 2 da jo greš primerjat s focusom ST? Za tak denar ko dobim octavijo rs, raj kupm let, dve ralbenga evota VII al pa VIII če že nabijamo avte, k bi jih lohk kupu za tak dnar pa da so športni..

lp


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 5 od 5
84 prispevkov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Ta tema je zaklenjena - ne morete urejati prispevkov ali dodajati novih.
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu